Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Разпространяване на слухове... 30К само щото си от нашите... :)
 
Re: От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

To рано или късно..... по добре рано...

За какво се бориш - унищожаване на средната класа в България (макар и не голяма) и постигнатото от 97 насам (макар и постигнатото да не толкова много колкото ни се иска) Само олигарсите с пари в чужбина ще са добре всички други ще страдат...
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

"няма да се върне човек."

За съжаление тука не съм голям оптимист. Поне се надявам да са в коалиция, че "чавес нанайси феродо".
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Ти мислиш че има средна класа в България? .... :)
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Ти имаш ли 18? Задължително ли като теб всички трябва да са скъсани, безимотни и безпарични?
 
От: Re: От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

За какво се бориш - унищожаване на средната класа в България (макар и не голяма) и постигнатото от 97 насам (макар и постигнатото да не толкова много колкото ни се иска) Само олигарсите с пари в чужбина ще са добре всички други ще страдат...
Те сега не мислят,държат се точно като сиамски близнак,който за да направи мръсно на брат си,му реже главата,без да си дава сметка,че и той ще умре от загуба на кръв.To рано или късно ще се осъзнаят..... по добре рано...
 
От: Re: От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

няма да се върне човек... имайте вяра и гласувайте... герб беше мобилизиран на 100% на тези избори - тези 30% обаче са 680 000 гласа това са един милон гласа по малко за герб ако имаме избирателна активност като на изборите 2009 герб ще вземат 40 места (2009 за герб гласуваха 1 650 000 души 2013 гласуваха 1 милион)

А се мобилизираха гледах ги едно познато смейство майката бащата двамата сина всичките за герб...... сега някой да каже как не са изпълнили призива на бойко и всъшност 2/3 от герберите не са гласували затова такава бройка

Не забравяй, че почти 100% е сигурно, че ГЕРБ ще направят служебно правителство и има голяма вероятност да манипулират изборите.
А, че Б.Б. е виновен за тази криза говорят неговите действия от първия ден на новото правителство, където навсякъде казваше, че ще направи всичко възможно за да махне БСП от власт. Е, виждаме как го прави! А сега подкрепя думите и действията си, като продължава да всява паника:

"...включително да се емитира нов дълг, и то от поне 5-6 милиарда", каза Борисов пред журналисти в парламента.

"Според Борисов новият дълг трябвало да осигури "кеш в държавата, за да може да се плаща"

"За да се подпре и бордът, и банките, трябва да се теглят пари, иначе те (управляващите - б.а.) ще изтеглят фискалния резерв и държавата ще остане без бушони."

Ей така, с такива изказвания се подклажда и поддържа паниката на хората. Как мислите, дали хората няма да повярват на лидера на ГЕРБ като каже, че банките ще фалират, че държавата няма пари? Най-малкото на това ще повярват техните гласоподаватели, а от там нататък паниката, истерията е налице. Всеки си казва - "Щом Б.Б. и другите го говорят, значи е истина, я чакай да си изтегля парите, че ако са прави и фалират..."
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Аз не се боря, пия си бирата в момента и се забавлявам.... но явно някой хора се борят....
 
Re: От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Ти мислиш че има средна класа в България? .... :)

Тролваш :) на бедните парите им стигат или в повечето случай не им стигат да си покриват месечните задължения... те не пестят пари по скоро пестят като си пускат бойлера само на нощна тарифа, слагат по дебели дръвца в печката в пулозатворени отвори да гори по дълго, не са ходили на море от 20 години, не си купува жилище с ипотечен кредит и тнт което тъжно... :( но е реалност за много хора в България.... (че даже има не си купуват нови дрехи а от магазините за дрехи втора ръка) :(


тези който успяват да си покрият разходите да почиват , или да си купят жилище или да заделят някой лев по сериозен от 1-2 месечния им доход клонят на там към средната класа...

западната средна класа макар и в номинално изражение да взима повече харчи повече за живота си и често до ниво upper middle class няма никакви спестявания а само дългове по кредитните карти и към банките, като това са дългове за консумация

така че да има средна класа -тези хора не са богати неса и бедни обаче едвам да свързват двата края - какви да им кажа че са

и те сега клатят системата в паниката - независимо с кредити или с депозити са.... и те ще пострадат най много....
 
Re: От: Re: От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Не забравяй, че почти 100% е сигурно, че ГЕРБ ще направят служебно правителство и има голяма вероятност да манипулират изборите.
А, че Б.Б. е виновен за тази криза говорят неговите действия от първия ден на новото правителство, където навсякъде казваше, че ще направи всичко възможно за да махне БСП от власт. Е, виждаме как го прави! А сега подкрепя думите и действията си, като продължава да всява паника:



Ей така, с такива изказвания се подклажда и поддържа паниката на хората. Как мислите, дали хората няма да повярват на лидера на ГЕРБ като каже, че банките ще фалират, че държавата няма пари? Най-малкото на това ще повярват техните гласоподаватели, а от там нататък паниката, истерията е налице. Всеки си казва - "Щом Б.Б. и другите го говорят, значи е истина, я чакай да си изтегля парите, че ако са прави и фалират..."

Ще ги манипулират ако им дадем... аз съм по каузите ако трябва ще съм много политически активен само да съм сигурен че са честни изборите... и призовавам другите

именно и аз съм на мнение от вчера че бойко се е включил нагнетяването паниката и много хора в инвестора също го виждат това и се гъбаркат с герберските тролове даже
 
От: Re: От: Re: От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Ще ги манипулират ако им дадем... аз съм по каузите ако трябва ще съм много политически активен само да съм сигурен че са честни изборите... и призовавам другите
именно и аз съм на мнение от вчера че бойко се е включил нагнетяването паниката и много хора в инвестора също го виждат това и се гъбаркат с герберските тролове даже
Доста хора днес са подали сигнали в ДАНС срещу Бойко.
 
От: Re: От: Re: От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Доста хора днес са подали сигнали в ДАНС срещу Бойко.
Къде го прочете това? Интересно.
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Коментар от тази статия:http://afera.bg/mishena/63906.html
Не са само изказванията! Трябва да се разследва по чия поръчка една дузина яки момчета се местеха от клон на клон на ПИБ, създаваха опашки и сееха смут...Всяка банка има записващи камери!
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...


Много добра идея! Ако корейците могат, ние защо да не можем?
Всички се обединиха да подкрепят Варна, сега нека го направят и за ПИБ!
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Спамете из ФБ, убеждавайте познати, да помогнем на банката и да запазим стабилността и парите си. Ще използвам един левичарски израз от испанската гражданска война - NO PASARAN! Няма да мине този път да си направят активното мероприятие на наш гръб.
 
От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

"Капиталът, дори банков, не е нито спекулативен, нито производителен, нито кожодерски. Той е капитал, то е едно средство за производство. И същият този капитал, който в даден момент може да действува като спекулативен капитал, утре, ако има добри условия, ще се обърне в продуктивен капитал. Къде е резервоарът на този капитал, тъй да се каже? Това са спестяванията, които по-специално се намират в банките." — Атанас Буров
 
От: Re: От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

тези който успяват да си покрият разходите да почиват , или да си купят жилище или да заделят някой лев по сериозен от 1-2 месечния им доход клонят на там към средната класа...

западната средна класа макар и в номинално изражение да взима повече харчи повече за живота си и често до ниво upper middle class няма никакви спестявания а само дългове по кредитните карти и към банките, като това са дългове за консумация

така че да има средна класа -тези хора не са богати неса и бедни обаче едвам да свързват двата края - какви да им кажа че са

и те сега клатят системата в паниката - независимо с кредити или с депозити са.... и те ще пострадат най много....

не съм съгласен... "тези хора не са богати неса и бедни обаче едвам да свързват двата края - какви да им кажа че са" - определено според мен не са средна класа.
 
От: Re: От: Успокойте Топката или Тези с Кредитите ще Загазят...

Ей така, с такива изказвания се подклажда и поддържа паниката на хората. Как мислите, дали хората няма да повярват на лидера на ГЕРБ като каже, че банките ще фалират, че държавата няма пари? Най-малкото на това ще повярват техните гласоподаватели, а от там нататък паниката, истерията е налице. Всеки си казва - "Щом Б.Б. и другите го говорят, значи е истина, я чакай да си изтегля парите, че ако са прави и фалират..."
Аз не вярвам на думите на партийните лидери. На нито един. Но в случая Борисов няма нищо общо, просто е абсолютно прав. Ако искаш да разбереш каква е истината за държава, то тогава чети какво ти казват отчетите за бюджета на държава:
1. НЗОК с половин милиард лева дефицит, ще актуализира бюджета си
2. Близо 3 милиарда лева са задълженията на НЕК
3. Българското земеделие може да загуби над 1 млрд. евро
4. Съдебната власт обяви, че ще фалира до две седмици
5. Общини заплашват да спират проекти, ако не получат 200 млн. лева
... etc
За да не засилваме стреса, няма да добавям информация за БДЖ, АЕЦ Козлодуй, огромният финансов дълг, повишаването на тока и водата, социланата сфера и пенсиите, договорите за "Южен Поток" и неустойките по тези договори, арбитража по АЕЦ Белене...
Борисов може и да прекалява понякога с дивотията си, но това правителство направи абсолютно невъзможното, за да скапе не само банките, ами цялата държава. Колкото и да се опитват да обвиняват ГЕРБ, няма с какво да извинят собственити си издънки за дестки милиарди, които наплющяха за има-няма и година. Толкоз за "изкуствената" паника.
 

Горе