Форумна среща

От: Форумна среща

Ако ще идвате към Варна, предупредете 1-2 дена по рано че да спра да пия да ми минат торбичките под очите ахах ...

ПП: Още тая вечер съм навит, ако има хора да излезем на по питие.
 
От: Форумна среща

В Търново е тъпо да се спи, по-добре е да отидете в Арбанаси, 2-3 километра са, а има страхотни къщи за гости.
 
От: Форумна среща

Е, може и в Арбанаси да е, или на друго някое място, даже по-ще ми е приятно да е в Арбанаси. Но аз съм на над 250 км. от Търново и въпреки това се опитвам да организирам нещо, за сега се получава, но никой не се включва да помага. Накрая ще ми писне и ще оставя така нещата, и когато имам време ще се виждам с всеки поотделно.
 
От: Форумна среща

Мога да поразпитам тук там за Арбанаси!? Инициативата е хубава, даже ме е яд, че не съм дорасъл да я посетя...
 
От: Форумна среща

Мога да поразпитам тук там за Арбанаси!? Инициативата е хубава, даже ме е яд, че не съм дорасъл да я посетя...

Идеята е повече от чудесна и е хубаво да се направи лятото това. Не за друго, Арбанаси е най-красив в този си период на годината. Там има доста добри механи. Даже и басейни, но предполагам ще е вечеринка на прохладно. С бири и мезета.
 
От: Форумна среща

На мен не ми е много удобно за Търново или Арбанаси, но в зависимост от датата ще реша в последствие.

Евентуално това може да помогне:
54 лв. за 2 нощувки, със закуски и вечери, на човек в Арбанаси: Не афф линк / афф линк
Офертата е валидна от 2 Юли до 7 Август 2013
 
От: Форумна среща

На мен не ми е много удобно за Търново или Арбанаси, но в зависимост от датата ще реша в последствие.

Евентуално това може да помогне:
54 лв. за 2 нощувки, със закуски и вечери, на човек в Арбанаси: Не афф линк / афф линк
Офертата е валидна от 2 Юли до 7 Август 2013

Конкретното хотелче е много приятно. Бил съм там на няколко пъти.
 
От: Форумна среща

За съжаление има много като мен, които трудно могат да бъдат деинсталирани от клавиатурата. Когато се откъсвам за такова пътуване обичам да е сред природата и то не свързано с работа, а по-скоро с цел разпускане. Иначе дребните работни/бизнес срещи също са хубави, но те не са чак толкова масови и са най-много за няколко часа.
 
От: Форумна среща

За съжаление има много като мен, които трудно могат да бъдат деинсталирани от клавиатурата. Когато се откъсвам за такова пътуване обичам да е сред природата и то не свързано с работа, а по-скоро с цел разпускане. Иначе дребните работни/бизнес срещи също са хубави, но те не са чак толкова масови и са най-много за няколко часа.

Точно за това искам да е на някое хубаво място, където компютрите ще бъдат забранени. Това може да бъде навсякъде, даже и да сме на палатки край някоя река. Все още има време за организация, ако се забавим - пропускаме лятото и ще остане за есента и началото на зимата.
 
От: Форумна среща

Хайде някой да го организира... В Арбанаси е супер! Може и Митьо пищова да викнем хаххаха. Аз за един час съм в Търново. :)
 
От: Форумна среща

За толкова време мъки да се бехте обърнали към некой туроператор. В краен случай дори и сватбен тамада щеше да ви уреди организацията.
 
От: Форумна среща

Да направим още един опит за среща?
 
Re: От: Форумна среща

Да направим още един опит за среща?

За къде се организирате?

П.П: Ех, едно време колко срещи на мирк каналите имаше, сега форум да се организира да се види, баси рудното е. ;) Но ще се направи една в София задълже. ;)
 
От: Re: От: Форумна среща

За къде се организирате?

П.П: Ех, едно време колко срещи на мирк каналите имаше, сега форум да се организира да се види, баси рудното е. ;) Но ще се направи една в София задълже. ;)
Малко ми е далеч на мен Софията.
Да се преброим Казанлък, Стара Загора и да измислим нещо?
Само от Казанлък сме 5/6 човека тук за които знам.
 
От: Форумна среща

Или ВТ или Пловдив, не че и до София няма да се пусна, ако ми е в удобно време :)
 

Горе