Хакнаха ми пощата в АБВ ?

От: Хакнаха ми пощата в АБВ ?

Мерси много оправих го но така и не разбрах как става тая работа
Поздрави
 
От: Хакнаха ми пощата в АБВ ?

Преди малко видях в историята на ABV, че някой отново се е опитвал да ми налучква паролата и да ми влиза в пощата чрез задаване на рожденна дата. Ей какво толкова искате да видите в моята поща ??? Да си признае кой беше!!!
13:13:17 грешна дата на раждане 83.228.18.195
13:13:11 грешна дата на раждане 83.228.18.195
13:13:10 грешна дата на раждане 83.228.18.195
13:13:08 грешна дата на раждане 83.228.18.195
Ip-то е от Кюстендил, Рила и е на БТК :)
 
От: Хакнаха ми пощата в АБВ ?

Затова не си пишете датата на раждане (особено като въпрос за възстановяване на паролата) ;)
 
От: Хакнаха ми пощата в АБВ ?

Много се впрягаш пич

Аз през два, три дена имам подобни атаки и то към поща която вече рядко използвам.

Китайците толкова ли не разбраха че си сменям e-maila към Paypal и AlertPay през 2-3 месеца и тази поща вече е празна, пък и съм предупредил администратора на ABV за тези атаки

Ето повече инфо за терористите от този месец



Яворе погрижи се за тях, за какво ти плащам заплатата
 
От: Хакнаха ми пощата в АБВ ?

Така като казахте гледам и моята са я подкарали, за сега само един терорист - пробвал се е 1-2 и се отказал. Яворчо ще помогне ама "друг път". :wink:
 
От: Хакнаха ми пощата в АБВ ?

ами що ползвате абв-то?
вземете си gmail и няма да имате проблеми :)
 
От: Хакнаха ми пощата в АБВ ?

А верно някой да има повече инфо за въпросното ИП дали наистина е "полиция"?!?
Днеска за да отговоря на един човек от темата за това как може да види ИП-то на човек с който си пише в скайп пуснах TCP VIEW и ми излезна, че скайп прави конекция към

pc30.police-2.netvisio.net

Някаква идея за какво иде реч?
 
От: Хакнаха ми пощата в АБВ ?

Дървобрад и Цецу тъпото дебнат


30492-cyber-photoYavor-Kolev_Cvetan_Cvetanov-web.jpg


Дървобрад и Цецу тъпото дебнат
 
От: Хакнаха ми пощата в АБВ ?

Какви DNS сървъри ползваш?

При мен няма такъв адрес.

Код:
$ resolveip pc30.police-2.netvisio.net
resolveip: Unable to find hostid for 'pc30.police-2.netvisio.net': host not found
 
От: Хакнаха ми пощата в АБВ ?

И мен ме подгони параноята и се опитвам от един час да си сменя паролата в пайпала и не мога да намеря от къде става тая работа. Дайте жокер
За пейпал май трябва първо да въведеш номера на банковата карта и тогава можеш да сменяш паролата, ако си спомням добре.
 
От: От: Хакнаха ми пощата в АБВ ?

Здравейте, хакнаха ми мейла, сега не мога да си вляза в пощата, не си помня тайния отговор. Писах на абв, но още нямам отговор. Заедно с това ми смениха паролата на фейса и на скайп. Не знам какво да правя, как да си открия паролата на абв. Ако това открия,ще намеря и на фейса и на скайп. Моля ви помогнете ми :)
 
От: От: От: Хакнаха ми пощата в АБВ ?

Здравейте, хакнаха ми мейла, сега не мога да си вляза в пощата, не си помня тайния отговор. Писах на абв, но още нямам отговор. Заедно с това ми смениха паролата на фейса и на скайп. Не знам какво да правя, как да си открия паролата на абв. Ако това открия,ще намеря и на фейса и на скайп. Моля ви помогнете ми :)

пиши на: [email protected] и [email protected]

ще ти отговорят бързо.
 
Вчера на конференцията точно това казаха. Нищо лично NetInfo, но защо все там се хакват пощи. Не искам да им правя лоша реклама, но има gmail, където верификацията става с телефон, таен отговор и от позната знам, че са я питали за последно логване, за да потвърди, че е нейна пощата. Виждат често врещано IP и т.н. Тук баце загубена работа. Един приятел му направих поща в gmail, защото му хакнали тази в abv, и добре че действахме бързо, че не му ресетнаха всичко, защото имаше и фирмени акаунти в соц. медиите. И всичко бе вързал с нея. Но бързо оправихме всичко. Той даже му беше ясно, че и да им пише все тази.

А сега по темата, която реално е свързано с твоя проблем. Опитай се да си спомниш тайния въпрос, като се сети нещо, което е свързано с акаунта ти. Виж дали не си задал нещо фабрично, от тамошните, нещо като "Средно има не майка ми" или "Името на учителя ми в началното училище", нещо, което го има там. Звънни им ако е нужно, но реално подготви се да предоставиш и доста информация, с която могат да свържат теб с акаунта. И следващия път това:

110110-ZA-PASSWORD-1.png


Дано да успеят да ти помогнат. Не се съмнявам в професионализма им.
 
От: Re: Хакнаха ми пощата в АБВ ?

Но не им знам телефонен номер.Как да го открия?
 
Иначе накратко - вземаш си личната карта и отиваш в офиса на АБВ Поща(НетИнфо) в София,където администраторите ще ти сменят паролата и ще ти отключат пощата. Имам лошото предчувствие, че може да ти подменят мейла в другите акаунти, но дано не съм прав. И винаги съм се чудел какво по дяволите ще правиш с чужд facook акаунт? Него може да си го ресетнеш лъчно. Виж тук: www.facebook.com/hacked/ - дава ти възможност да си го оправиш, като чат от верификацията включва в себе си разпознаване на няколко твои приятели, мисля, че бяха 5, но ще те излъжа.
 
Re: От: Re: Хакнаха ми пощата в АБВ ?

Но не им знам телефонен номер.Как да го открия?
Ето тук има телефона: http://www.netinfocompany.bg/contacts - питай да те насочат към екипа, които може да ти помогне. Те ще ти кажат как ще стане. И ако имаш чувствителна информация, като картова или си адвал файлове с твоя информация, опитай се да се свържеш с институцията. Говоря най-вече за банката. Да ти я блокнат докато не си оправиш. Блокването е за 24 часа и после си работи. До тогава, или понеделник, гледай да се оправиш с това. ;)
 

Горе