Харесвата ли сегашните награди 100+ поста?

coolice

Owner
Искаме да раберем какви награди предпочитате
Вместо хостинга за 100 поста, за 150 можем дa предложим Gift Card с $2,50 за www.godaddy.com (стигат за 2 .ИНФО домеина) .info $0.99 + $0.25 ICANN fee

Ако имате други идеи пишете в темата :)
 
Аз съм за хостинга. :D Мисля че е оферта да си хостваш сайтовете на отделен сървар, отколкото да ползваш този на афилиейт програмата си.
 
Пък аз мисля, че има много безплатни хостинг сайтове, които предлагат достатъчно добри условия, дори и хостването на домейни, като си имат нейм сървъри и други екстри и смятам, че е по-добре да давате други неща за награда, това със тези карти също е добра идея :)
 
na men mi haresvat i dvata podaruka.za6toto nestiga 4e si pro4el ne6to i si obnovil znaniqta si.zapoznal si se s nqkoi i te e izkefil.puk na vsi4koto otgore za tova 4e si si izkazal smislenoto mneni poly4ava6 i podaruk.
no za men edna ideq po-oferta e hostinga(osobenno ako moderatorite go napravqt). :p
 
За мен най доброто е картата и да попитам дали е възможно да си избираме карта за Go Daddy или за Hostagor защото в хостагор ми излиза по евтино и мога да си зема хостинг за 1 цент чрез Coupon Code които ги има в доста сайтове затова питам ако може да давате за там :)
 
Еми не съм сигурен дали има но ако може да се измисли някакъв начин
за плащане много ще се зарадвам :)
 
Еми в такъв случай и аз съм навит :lol: или за всеки 100 пост-а една GD също няма да откажа за 500 поста малборо :lol: за 1000 пост-а SOBIESKI водка Хах
 
sobieski бате ако направиш 1000 поста лично от мен имаш една бутилка водка.сериозно. :wink:
 
Алкохол и Цигари ще има само за тези над 18 години :p останалите ще измислим някакъв друг подарък. Сори но така е по закон

@Миси ти можеш да подаряваш на които си искаш :)

@georgimateev аз мислех че първат цел е да си избеш хостинга и домеина :) но и с бирата и цигарите става.. ще ги пишем като разходи за други консумативи :)
 
знам че мога да си черпя и да си правя каквото си искам,но благодаря все пак coolice.
 
да не започне някой да прави подаръци на презервативи само че ще стане страшно с консумацията на подаръците :lol:
 
Сега остава да кажете че неможе да дадете презарвативи на лица под 18 години :shock: това по добре отколкото на 15 да си имаш бебе ХахАХ
незнам дали е по закон или без но има много малко хора които са девствени в този форум а може и да няма такива затова давайте КОНДОМИ!!! :p :p
 
coolice, става ли вместо тия неща дето съм ги спечелил да ми направиш някаква реклама на сайта? Става въпрос за последния ми "шедьовър" http://365.hit.bg Ако искаш пиши ми на ICQ 226-848-918 или на Skype DeyanMarkovski че във форума докато се разберем...
 

Горе