Цензурата в форума премина всички граници!!!

uni-web

Well-Known Member
От сега казвам, ако се продължава такова толериране на определени "личности" в форума, ще си останат само те!!!

АЗ СПИРАМ ДА ПИША И ГОВОРЯ ВЕЧЕ ТУК!!!

А НА ОНА КАЛЪФ ПРОСТ С ГОЛЯМАТА УСТА И ДРУГИТЕ ДА ГО ДУХАТ.....

Да ви е, честитто блинки, кулл имате си ново общество от хейтърчета дето освен да спамят в форума друго не правят!!!

Херовци, каси бири, гестаповци, казанови, и още куп други баламурници. Айде стойте си със здраве, и честито за новото общество!!!!

Ти сериозно ли??? Въобще мислиш ли какво написа току що?
Някой да те е убидил, или се засягаш, че си женчо? Да не кажа путю?
Няма да ти направя кефа да ти лепна ряпа, просто не заслужаваш, и ти като онези от вчера си тук само да мърсиш средата. Баси форума се напълни с незадоволени малоумници... Садамозо, и какво ли още не. Калъфи...
П.С. Не ме репликирай, втори път прошка няма да има, иди малко в казармата да ти се оправи отношението към хората. Баси малоумниците....
Айде всички курви да си събират парцалите към бгмама!!!
Както кулл беше споменал форума е „шарен”. Шарен ама от към простотия.
Предлагам унито да си събере бгкравите и да се оплакват другаде.
 
От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

Блинки заключи темата по моя молба. Малко късно, но го направи :D

Така е по форумите, шарени хора
 
От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

Жените са виновни :D

Благодаря за ряпата. Както казах за мен това не е важно. Аз не живея като вас в нета и за мен една репутация в някой форум не е жизнено важна. :lol:

Дайте ми още репи моля, че довечера да има за салата във виртуалната ми кухня, за да почерпя скайп приятелите си и да се посмеем , как някои живеят по форумите:lol::lol:
 
Последно редактирано:
От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

Нали има тема за простотии, защо трябва за всяка идиотщина да се отваря нова тема
 
От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

От сега казвам, ако се продължава такова толериране на определени "личности" в форума, ще си останат само те!!!

АЗ СПИРАМ ДА ПИША И ГОВОРЯ ВЕЧЕ ТУК!!!

А НА ОНА КАЛЪФ ПРОСТ С ГОЛЯМАТА УСТА И ДРУГИТЕ ДА ГО ДУХАТ.....

Да ви е, честитто блинки, кулл имате си ново общество от хейтърчета дето освен да спамят в форума друго не правят!!!

Херовци, каси бири, гестаповци, казанови, и още куп други баламурници. Айде стойте си със здраве, и честито за новото общество!!!!

Ти сериозно ли??? Въобще мислиш ли какво написа току що?
Някой да те е убидил, или се засягаш, че си женчо? Да не кажа путю?
Няма да ти направя кефа да ти лепна ряпа, просто не заслужаваш, и ти като онези от вчера си тук само да мърсиш средата. Баси форума се напълни с незадоволени малоумници... Садамозо, и какво ли още не. Калъфи...
П.С. Не ме репликирай, втори път прошка няма да има, иди малко в казармата да ти се оправи отношението към хората. Баси малоумниците....

форумът е доста либерален - включително и към такива като тебе. има доста голяма свобода на изказ и на практика почти никаква цензура. спираш да пишеш и решаваш за целта да пуснеш нова тема за да уведомиш хората ли?

няма да му направиш "кефа" да му лепнеш ряпа защото може да ти я върне и ще има да цивриш ....
 
От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

И в тази тема нищо не се разбира...
 
От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

уни-леб е пуснал сборно повече тъпи теми от всички бг-мами накуп. отгоре на всичко 3 години след регването си във форума не може да се оправи кои теми са офтопични (където може да се пишат простотии) и кои не: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=54313&p=619875#post619875

новите потребители за такива неща получават ряпа. къде е онзи принципният (Тест) да накаже нарушителя? или наказва само новаци които пишат в офтопика :)
 
От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

Заради подобни теми нивото на форума в последно време прогресивно спада. Само офтопик, спам и политика. Почти не виждам тема, в която да се обсъждат тематичните за форума неща (онлайн бизнес, SEO, affiliate marketing...).

@uni-web Като имаш пререкания с някой потребител, има си бутон за report, има си и лични съобщения. Ако това не ти стига, подминаваш и толкова. Какво толко се пенявиш, все едно си най-важния във форума. Това все пак е форум, не чат. Нищо лошо, наздраве.
 
От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

Заради подобни теми нивото на форума в последно време прогресивно спада. Само офтопик, спам и политика. Почти не виждам тема, в която да се обсъждат тематичните за форума неща (онлайн бизнес, SEO, affiliate marketing...).
Това е щото СЕО-то и Афилиейта умряха, мойто момче. :rolleyes:
Демек 2/3 от субстанцията на форума е на бунището на Интернет историята.

Някои продължават да въртят онлайн бизнес, а на нас по-тъпичките ни остана само да се вайкаме и да се псуваме по разни народни темички...
 
От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

Форума е чудесно структуриран, но Уни ти както и още няколко броите се на пръстите на ръцете ми - нон стоп влизате в битовизми на концептуално ниво - аз тъна в мизерия, не съм постигнал нищо всички са ми виновни, но съм ебати духовно извисената личност и ми е кеф че съм такъв и ще се разбунтувам на реалността, като се изкажа колко съм наясно по дадена тема във форума!

Форума така или иначе запада с такива теми и менения - просто в Х теми и категории нещата са позволени и до там! Ако ли не даваш Ignore!

Като цяло хейтъри има но са малко, а тези дето псуват и тропат в повечето число не са хетърите .... Няма как да си влизате с бутонките и да не очакваш нищо в замяна!

Както ти беше пак в цикъл тази седмица, и ми влизаш с бутонките, че не са загивали румънци в освободителна война и се държеше адски малоумно! Хем си некомпетентен, хем тропаш - теглих ли ти една "културна" наредба?! Като си играете с огъня образно казано или удряш игнор, или се кълвете на ниво битовизъм или решаваш да не правиш нищо - но не пускаш теми през месец! Само ти, кръчмето и още 1-2 държат за цензура ...
 
От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

Ся уни дан саразплачиш. Ако има неяснотии ще ти дам поименен списък.
Ама неска ниделя бе, ней петък.
Ама с лошо до никъде не се стига.
Пийс .

Пък ку искшс лошо няма дерт.
Давам ти графика си за месеца + тилефон и адрес.
 
От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

Аз съм Уеко объркана ... хем съм курва, крава, лоша хейтърка, хем не пиша напоследък и чак толкова да съм наскърбила някого с нещо ... :-o

Положението става по-зле. Дано се намери начин за ... една пролет :twisted:
 
От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

Форума е супер. Има много форуми, където ако публикуваш тема, в Off topic раздела, коятo ако не се хареса на администраторите я трият или заключват. Цензурата трябва да се осъществява много рядко.
 
От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

Поредна тема в която Уни се оплаква от несправедливостите срещу него... Дързост и Красота или турски сериал ?
Единственото хубаво е обещанието , че спира да пише повече - но доколкото го познавам до довечера ще забрави :)
 
От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

Дано това да ти е последната малоумна тема,
и ако наистина си спазиш обещанието и ни лишиш от присъствието си завинаги ще бъде супер!
 
@uni-web, последно време се затварят и трият точно такива теми. Никой не се толерира. Кажи ми примерно как да изтрия коментар на ктомов или някой (не се сещам, а са много, да ме извинят) друг, на който всяко мнение има стойност. Никога не съм ги засичал да правят такива теми и определено са създали малко по-добро впечатлени от други, които в темите влизат повече от неадекватно.

Форумът си има доста интересни теми, но последно време явно на някои им е по-интересно друго. А въпросните, и техни мнения са търкани нон стоп. И тук искам да благодаря на тези, които репорват, защото не може да се следи всякаква простотия.

Не знам какъв точно е проблема, но някак това се сякаш се случва на определени хора.
 
От: Цензурата в форума премина всички граници!!!

Speechless.gif
 

Горе