Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

ReminD

Well-Known Member
http://tinyurl.com/barechkata

Много ги е яд, много са нервни, нямам думи докъде могат да стигнат ГЕРБЕРСКИТЕ мероприятия - само се осраха още повече с тея лайна.

Много ми е интересно дали герберите сега ще кажете, че тея мръсни цигани самоцелно са решили да мятат лайна.
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Аз пък друга новина четох по рано днес, че цигани метнали една кофа лайна на Барека щотото лайното си сака лайно и после той се избърсал в знамето. Последно кое е вярно?
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Ами гледай видеото и ще разбереш кое е вярно?
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Получих репутация от някакъв лайнар, който се зове: DETRITUS

"Аз пък казвам, че Барека го е поръчал! Фидосова и сие са все боклуци ама ти що реши, че Барека е невинен?"



Вие си правете изводите герберската сган колко е нагла.
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Не е по-нагла от комунистическата сган 8)
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Ще гледаме в Русе днес по ТВ7 - България без цензура - какво ще се случи - 17:30



Тоя акт е акт на уникална простотия и само показва отношението на тая партия към гражданското общество. Нищо чудно, че идва от герб.
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Благодаря за червената репутация, от теб друго не съм очаквал.
Хайде сега ми дай доказателства, че точно герб седи зад този акт или каквото кофти стане в държавата - герб са го поръчали и те са виновни?
Интересно мислене.
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Ами гледай видеото и ще разбереш кое е вярно?

Точно 2 секунди след като метнаха лайната, Бареков вече знаеше кои са, кой ги праща и ЕГН-тата им :). Тоя баси екстрасенса.
Иначе си ги заслужава.
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

в коя минута е лайнометното събитие? при мен на третата минута видеото умира
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

в коя минута е лайнометното събитие? при мен на третата минута видеото умира

След 5-тата. И до края почти ;).
Ама като гледам секюритито какъв медал има, може и на него да са му имали зъб... или се е метнал да защитити Барека с тялото си, самоотвержено :).
Ей как ме е яд, че не го уцелиха тоя лайномет. Точно това заслужава.
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

пууу егаси -не моа го гледам, постоянно забива тва видео
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Аз да попитам тоя журналист и тая телевизия някой гледа ли я?

Щото сега да се занимавате с душевните проблеми на Бареков си е чиста загуба на време.
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

пууу егаси -не моа го гледам, постоянно забива тва видео

Е явно има наплив от зяпачи. Нищо интерсно, то повечето падна по земята и охраната.

Иначе като гледам количеството, може и Фидосова да го е произвела - само тя може да изяде толкова храна наведнъж :).
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

защо им е на Герб да плащат на циганите да оскверняват знамето? WTF
:shock:
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Барека, да не е знае всеки гъз на кво смърди, че веднага знаеше че е Фидосова?!?
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Барека, да не е знае всеки гъз на кво смърди, че веднага знаеше че е Фидосова?!?


Той си лиже редовно задници. Техните специално ги лиза до януари 2013 - може и да знае от кой са ла*ната :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Целта не е била знамето, а сцената да започне да смърди, за да няма предаване и дебат. Мисля че знамето е уцелено случайно. Ако имаше дебат, можеше да се кажат интересни неща, като назначения на гербави калинки от Фидосова в МВР и на други постове.

В Монтана и областта се върти бурен кадрил на полицейски началници. След като бе обявено, че бившият шеф на ОД на МВР комисар Валери Димитров по собствено желание напуска поста си, мястото му бе заето от началника на РПУ-Монтана гл. инспектор Даниел Псалтиров. Магистърът по право и каратист с черен колан Псалтиров стана най-младият МВР директор в страната - той е 31-годишен. След няколко дни начело на РПУ-Монтана застана гл. инспектор Бисер Йончев - дотогавашен шеф на криминалистите в Берковица.
Шефът на Районното управление във Вършец Красимир Кирилов пък оглави криминалния сектор в дирекцията в Монтана, а във Вършец полицай номер 1 стана гл. инспектор Виктор Михайлов. Преди дни ОД на МВР в Монтана се сдоби и с нов зам.-директор - Иван Георгиев.

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1831169

За не разбралите: Предишният шеф е с ранг Комисар = Генерал, новият е на 31 години е с 6 години стаж. Назначиха хора който са най-верни на ГЕРБ. Чудно как не можаха да намерят някой с 10, 15 или 20 години стаж в системата?
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Целта не е била знамето, а сцената да започне да смърди, за да няма предаване и дебат. Мисля че знамето е уцелено случайно. Ако имаше дебат, можеше да се кажат интересни неща, като назначения на гербави калинки от Фидосова в МВР и на други постове.

В Монтана и областта се върти бурен кадрил на полицейски началници. След като бе обявено, че бившият шеф на ОД на МВР комисар Валери Димитров по собствено желание напуска поста си, мястото му бе заето от началника на РПУ-Монтана гл. инспектор Даниел Псалтиров. Магистърът по право и каратист с черен колан Псалтиров стана най-младият МВР директор в страната - той е 31-годишен. След няколко дни начело на РПУ-Монтана застана гл. инспектор Бисер Йончев - дотогавашен шеф на криминалистите в Берковица.
Шефът на Районното управление във Вършец Красимир Кирилов пък оглави криминалния сектор в дирекцията в Монтана, а във Вършец полицай номер 1 стана гл. инспектор Виктор Михайлов. Преди дни ОД на МВР в Монтана се сдоби и с нов зам.-директор - Иван Георгиев.

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1831169

За не разбралите: Предишният шеф е с ранг Комисар = Генерал, новият е на 31 години е с 6 години стаж. Назначиха хора който са най-верни на ГЕРБ. Чудно как не можаха да намерят някой с 10, 15 или 20 години стаж в системата?

Супер. Това кво общо има с лайнометството, или ти ей така да си кажеш мъката?
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

aaaaaa бюрека как веднага разбра чии са тия лайна, на мен ми изглеждаха като да са от серго
 
От: Цигани оскверниха знамето и гражданите на Монтана с ЛАЙНА ( платени от Фидосова )

Малииии, що герберски гняв се е налял туканка. :D
 

Горе