Цигарите ПОМОЩ !!!

От: Цигарите ПОМОЩ !!!

Амоун виж не си прав.

Като си на рейс стоиш 4-5 месеца 24 часа на него кораб. Капитана държи всичко. Всеки път като те види с цигара в усата и като ти дръпне 500 евро как мислиш се отразява, там няма къде да ходиш след работа пак си на кораба, така че там или се разоряваш или ги спираш. От къде съм сигурен ами просто баща ми научи този мои приятел на това. Така, че има си начини не е като да няма. На кораба е военизирана и йерархична стурктура, каквото кажеш става тука няма ама не искам ама това ама онова.

Аз да питам, защо като се спират цигарите се напълнява?! Ква е връзката цигарите с храната, да не би щото си свинкал да имаш нещо в усатата и така апваш по-повечко или що? Щото не знам ква е биологичната връзка цигари храна.
 
От: Цигарите ПОМОЩ !!!

Не знам що се напълнява като спреш цигарите... може би храната е заместител, но питай който ги е отказал не е ли напълнял... а това да имаш нещо постоянно в устата вместо цигара... ако бях женско нямаше да има проблем хич...
 
От: Цигарите ПОМОЩ !!!

Няма ли силно желание, никакви средства не помагат. :)
 
От: Цигарите ПОМОЩ !!!

Аз да питам, защо като се спират цигарите се напълнява?! Ква е връзката цигарите с храната, да не би щото си свинкал да имаш нещо в усатата и така апваш по-повечко или що? Щото не знам ква е биологичната връзка цигари храна.
Не! Просто цигарите убиват апетита, и като ги спреш, започваш постоянно да изпитваш вълчи глад, постоянно ядеш, и от това съответно се стига до качване на килограми.
 
От: Цигарите ПОМОЩ !!!

Амоун е по близо до истината ... даже дал още един стимул...:)
Обаче ако някой търси заместител на цигарите и му трябват разни стимули, това просто значи че не иска да ги спре :)


Не знам що се напълнява като спреш цигарите... може би храната е заместител, но питай който ги е отказал не е ли напълнял... а това да имаш нещо постоянно в устата вместо цигара... ако бях женско нямаше да има проблем хич...
 
Последно редактирано:
От: Цигарите ПОМОЩ !!!

Аз не съм напълнял след спирането на цигарите, но пък гледам да се ограничавам с яденето( пък така обичам да ям :D ).
 
От: Цигарите ПОМОЩ !!!

Спорихме с едни приятели за напълняванете и аз така си мисля храната бива замествана от цигарите и затова като се спрат се папа повече, но имам познати който са спрели и не са качили и кг. просто се чудя наистина. Имам един приятел голям пич, една вечер излизахме и го питам го защо пушеш пури, той вика просто обичам да имам нещо в устата :D, да не си мислите нещо голям женкар е ама викам може има няква връзка храна и цигари. Може би като удари жадата се задовлява с храна знам ли то всичко е индивидуално.
 
От: Цигарите ПОМОЩ !!!

За спиране на цигарите са ти достатъчни три неща: спорт, силна воля и мотивация. 'Апчета-мапчета, заместители, нищо не помага, ако нямаш достатъчно желание /инат, ако щеш/ да ги спреш. Но го направи от раз, да ги намаляваш постепенно си е жива агония без добри резултати.

И не, не се напълнява, ако вземеш мерки. Не наддадох нито грам като ги спрях, даже свалих 2-3 килограма. Но пък близо година спортувах всеки ден.

Дали аверите пушат или не няма абсолютно никакво значение. Единствено непушач да се целува с пушач е кофти, се едно да се мляскаш с пепелник ;)

Та Туис, ако си решил да ги спираш, сега е момента. След 5-10 години ще ти е по-трудно
 
От: Цигарите ПОМОЩ !!!

Не знам що се напълнява като спреш цигарите... може би храната е заместител, но питай който ги е отказал не е ли напълнял... а това да имаш нещо постоянно в устата вместо цигара... ако бях женско нямаше да има проблем хич...


Але майко.... Като ги спрях първия път от 83-4 кила фиданка, станах 97-8 кила праслак и то само за година. Ако бях продължил да не пуша де щях да се крия по коледа не знам.
 
От: Цигарите ПОМОЩ !!!

Аз ги отказах преди година и половина горе долу.. Обаче отказах е силно казано - понякога паля цигарка като се запива. :)
Понякога се случва да паля и без да пия, но много редки случаи.
Все пак след 14 години активно пушене .... като последните години 1 кутия дневно не ми стигаше... сега дори ако пуша 1 кутия на година си го броя като постижение. :)
Пък и си е гот да запалиш някой път цигара. :D


п.п. Как ги отказах- ми след препушване и напиване на нова година си казах стига. Първо беше трудно - отивам на работа, среща в кафето, колегите пушат, ти пиеш кафе и гледаш... ама се свиква.
 
От: Цигарите ПОМОЩ !!!

Отказването от цигарите ти дава свобода, която може би не осъзнаваш. Аз например съм лежала продължително време в болница, най-дългия период беше осем месеца без излизане навън. Ако пушех, как щях да се чувствам? Мъжа ми например наскоро лежа в болница четири дни и се смахна тотално, че не можел да пуши и да пие. Трябва ли да си създаваме сами такива зависимости? Айде остави болницата. Ако летиш със самолет до Америка например. Кой ще ти даде да пушиш в самолета. При интервю за работа първото нещо, което ще те попитат е дали си пушач. Приеми отказването от цигарите като излизане от затвора. Хвани си гадже, ама да не пуши, задължително. Спорт - фитнес като най-лесно. Като те хванат лудите, отиваш да блъскаш железата. Хем няма да напълнееш. Може и да те мотивират да следваш режими на хранене и да направиш страхотна фигура. Има един фитнес форум, с негова помощ едно момче на 18 г. с упоритост свали 25 кила и направи идеална фигура.
Оставям назидателния тон, евала че взел решение да спреш тая гадост, сега остава да поддържаш мотивацията.
 
От: Цигарите ПОМОЩ !!!

С тази книга ги отказах: http://www.book.store.bg/p2283/ne-pusha-veche-syvetite-na-edin-bivsh-zaklet-pushach-alyn-kar.html
Линк: http://dox.bg/files/dw?a=2a75fd926d
Минаха около осем месеца и през това време не ми се пушеше, направо бях забравил, че съм бил пушач 8 години, после бях достатъчно тъп да ги почна отново в един по-труден период. Та помага за отказване без воля и вътрешни конфликти, прочиташ за 4-5 часа с 4-5 цигари и спираш да пушиш - точно толкова лесно, колкото е обещано на корицата. Остава "само" да не пропушиш отново.
 
От: Цигарите ПОМОЩ !!!

Ден 4-ти : Абе какво става днеска, не спирам да кашлям. Мисля, че плювам сажди, мамка му. В момента, ако се яви някой и ми предложи хиляда лева да запаля, няма начин просто. Не мога да си гледам приятелката, та тя смърди като пепелник, ай бегай от тука. Обаче човъркането в мозъка си остава, запали, запали, запали. Много странно усещане, което засега убивам с лицеви упори и най-вече ИНАТ. Всеки който ме види не може да повярва, че нямам цигари или че в момента не пуша. Давам ти макс още седмица. Ще я видим тая работа !
ПС : днес приятел се прибра от почивка и като подарък ми даде запалка, доста хубавичка и газарска. Ква ирония а ? :D
 
От: Цигарите ПОМОЩ !!!

4 дена нищо не е. Пиши пак след един месец :)
 
От: Цигарите ПОМОЩ !!!

С тази книга ги отказах: http://www.book.store.bg/p2283/ne-pusha-veche-syvetite-na-edin-bivsh-zaklet-pushach-alyn-kar.html
Линк: http://dox.bg/files/dw?a=2a75fd926d
Минаха около осем месеца и през това време не ми се пушеше, направо бях забравил, че съм бил пушач 8 години, после бях достатъчно тъп да ги почна отново в един по-труден период. Та помага за отказване без воля и вътрешни конфликти, прочиташ за 4-5 часа с 4-5 цигари и спираш да пушиш - точно толкова лесно, колкото е обещано на корицата. Остава "само" да не пропушиш отново.

ТОЧНО ЗА ТАЗИ КНИГА ГОВОРЕХ! :) Еее брат голям си! имаш +репичка от мен!

Най-важното е да прочетете книгата на 1 път.. (Поне така съм слушал от пича дето спря да пуши)
 
От: Цигарите ПОМОЩ !!!

4 дена нищо не е. Пиши пак след един месец :)
Такива като теб ме мотивират още повече. И след месец пак няма да запаля. Само от любопитство, какво толкова ще стане тогава?
 
От: Цигарите ПОМОЩ !!!

Такива като теб ме мотивират още повече. И след месец пак няма да запаля. Само от любопитство, какво толкова ще стане тогава?
Ще ти излезе банер в Предприемача на който пише "CONGRATULATIONS YOU ARE THE 9,999,999 DUDE THAT HAS STOPPED THE "CIGARETS".. CLICK HERE TO CLAIM" :lol::lol::lol::lol::lol:

(не се сдържах просто съжелявам :lol:)

-----------

За да избегнеш с "дебелеенето" давай, яко фитнес, или пред вас, ако има някъде лост, почвай да се набираш от време на време, като комбинираш с лицеви упори (широк и тесен захват, също така може да правиш на юмруци, много боли, но пък ще ти помага да не мислиш за "цигаретките")...

П.С. може си земеш гирички, за аиляк да имаш :)

успех!
 
От: Цигарите ПОМОЩ !!!

Такива като теб ме мотивират още повече. И след месец пак няма да запаля. Само от любопитство, какво толкова ще стане тогава?
Като ги отказвах, на третия месец излязох, напих се като свиня и изпуших кутия и половина. На другия ден не можех да дишам :D
 

Горе