ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Federer

Member
Това че не успя
НЕ значи че не пробва
Няма никаква стратегия, всичко е измама. Караш първо хората да ти изпращат пари, все едно я купуват. След това даваш им някъде нещо дето си прочел из нета и това е. Стратегии за залози НЕ СЪЩЕСТВУВАТ, казвам го като трейдър. Исках публично да те разоблича, но ти си следваш твоята пропаганда и като видя, че няма да платя за нищо, станах крадец. Хаха ок!

gg7

Member
Няма никаква стратегия, всичко е измама. Караш първо хората да ти изпращат пари, все едно я купуват. След това даваш им някъде нещо дето си прочел из нета и това е. Стратегии за залози НЕ СЪЩЕСТВУВАТ, казвам го като трейдър. Исках публично да те разоблича, но ти си следваш твоята пропаганда и като видя, че няма да платя за нищо, станах крадец. Хаха ок!
Сиромах малък
Не стига че си хванат в поредния опит за кражба и измама вземи се скрий
Мишок
Ако беше нещо което съм прочел в нета
Щеше да го знаеш малък боклук
Понеже цял ден търсиш безплатни системи
Или квото и да е
Ама да е на муфта

Federer

Member
Сиромах малък
Не стига че си хванат в поредния опит за кражба и измама вземи се скрий
Мишок
Ако беше нещо което съм прочел в нета
Щеше да го знаеш малък боклук
Понеже цял ден търсиш безплатни системи
Или квото и да е
Ама да е на муфта
Стихчета ли пишеш? Поне рими да беше вкарал. Спри да се излагаш и по-добре напусни форума.

gg7

Member
Нека да се излагам
Като разобличавам
Доказаните измамници като тебе

ReminD

Well-Known Member

gg7

Member
Тоя идиот GG7 после ще трябва да се чисти темата от него.... Не знам как изобщо се регистрират хора, които не могат да направят едно сложно изречение.
Защитавайте си групичката на Измамниците
Че много ви пропадат далаверите

Torbalan Trolski

Well-Known Member
@Blinky а едно време, когато имаше репи нямаше чак толкова олигофрени ...

Luftwaffe

Member
В Xenforo ги няма ония vBulletin-ски репутации, доколкото си спомням. На тяхно място за сложили настоящата възглупава и неефективна "like" система. Идеята й уж е да трупаш "карма" в зависимост от това какви емоджита слагат потребителите под постовете ти, обаче въпросната карма май само админът може да я види.

Това най-ухиленото емоджи дава много положителна карма, обаче по наблюдения, тукашните форумци го ползват основно за изразяване на присмех. Неосъзнавайки, че така само вдигат "репутацията" на мишената си :)

Blinky

Owner
@Blinky а едно време, когато имаше репи нямаше чак толкова олигофрени ...
Не бих сложил пари на това. Имаше всякакви. А тук дори не знам какво толкова се дели. Ужас. Пак сигурно става дума за 20 лева. :)

gg7

Member
Не бих сложил пари на това. Имаше всякакви. А тук дори не знам какво толкова се дели. Ужас. Пак сигурно става дума за 20 лева. :)
До кога ще държите Измамниците в тоя форум
Ако не е тайна???
Гледам 5 6 вилнеят в повечето постове
Мъчейми се да намерят поредната жертва

Federer

Member
До кога ще държите Измамниците в тоя форум
Ако не е тайна???
Гледам 5 6 вилнеят в повечето постове
Мъчейми се да намерят поредната жертва
Докато не ти откраднеме стратегията за футболни залози .. хахахахахахха

Горе