ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Няма никаква стратегия, всичко е измама. Караш първо хората да ти изпращат пари, все едно я купуват. След това даваш им някъде нещо дето си прочел из нета и това е. Стратегии за залози НЕ СЪЩЕСТВУВАТ, казвам го като трейдър. Исках публично да те разоблича, но ти си следваш твоята пропаганда и като видя, че няма да платя за нищо, станах крадец. Хаха ок!

Сиромах малък
Не стига че си хванат в поредния опит за кражба и измама вземи се скрий
Мишок
Ако беше нещо което съм прочел в нета
Щеше да го знаеш малък боклук
Понеже цял ден търсиш безплатни системи
Или квото и да е
Ама да е на муфта
 
Сиромах малък
Не стига че си хванат в поредния опит за кражба и измама вземи се скрий
Мишок
Ако беше нещо което съм прочел в нета
Щеше да го знаеш малък боклук
Понеже цял ден търсиш безплатни системи
Или квото и да е
Ама да е на муфта
Стихчета ли пишеш? Поне рими да беше вкарал. Спри да се излагаш и по-добре напусни форума.
 
Нека да се излагам
Като разобличавам
Доказаните измамници като тебе
 
Тоя идиот GG7 после ще трябва да се чисти темата от него.... Не знам как изобщо се регистрират хора, които не могат да направят едно сложно изречение.
Защитавайте си групичката на Измамниците
Че много ви пропадат далаверите
 
@Blinky а едно време, когато имаше репи нямаше чак толкова олигофрени ...
 
В Xenforo ги няма ония vBulletin-ски репутации, доколкото си спомням. На тяхно място за сложили настоящата възглупава и неефективна "like" система. Идеята й уж е да трупаш "карма" в зависимост от това какви емоджита слагат потребителите под постовете ти, обаче въпросната карма май само админът може да я види.

Това най-ухиленото емоджи дава много положителна карма, обаче по наблюдения, тукашните форумци го ползват основно за изразяване на присмех. Неосъзнавайки, че така само вдигат "репутацията" на мишената си :)
 
@Blinky а едно време, когато имаше репи нямаше чак толкова олигофрени ...
Не бих сложил пари на това. Имаше всякакви. А тук дори не знам какво толкова се дели. Ужас. Пак сигурно става дума за 20 лева. :)
 
Не бих сложил пари на това. Имаше всякакви. А тук дори не знам какво толкова се дели. Ужас. Пак сигурно става дума за 20 лева. :)
До кога ще държите Измамниците в тоя форум
Ако не е тайна???
Гледам 5 6 вилнеят в повечето постове
Мъчейми се да намерят поредната жертва
 
До кога ще държите Измамниците в тоя форум
Ако не е тайна???
Гледам 5 6 вилнеят в повечето постове
Мъчейми се да намерят поредната жертва
Докато не ти откраднеме стратегията за футболни залози .. хахахахахахха
 
Добавям @nikste , a.k.a. Николай Николов, тел. 0894631950
Поръчах си супер изгодната банерна реклама в 2 сайта за 6 месеца. Някакси нереално ми звучаха тия 480 лв, които поиска за година и реших да пробвам за 6 месеца. Обещаваха ми се 12 000 уникални посетителя, ротационни банери, "ще го направим както кажеш...", пасти, торти и зрънчо. И на края след 6 месеца мога спокойно да кажа, че пих една студена вода за 240 лв. Писах му Юли месец, че искам да ми върне парите. И нищо. От тогава нищо. Ни вест, ни кост. Иначе пича си пуска нови обяви, че прави сайтове и предлага услуги. Аз лично не бих му дал и 20 стотинки вече, но всеки сам да си преценява. Куц и с двата крака. А ръцета са му наврени на едното специално място. Само уста голяма, половин София да кенза, не може да е напълни. И обещания, разбира се.
Пускам снимчици, които са еднозначни според мен. Мога да покажа и още - как "точно сега е момента", как "те не са разбрали", как "сега пътувам и не може". как "пари няма как да ти върна" (макар, че в началото песента беше различна). В общи линии - много шум за НИЩО. Но пък за 240 лв. Е, Николайчо, мамин, името ти 240 лв ли струва?!
 

Прикачени файлове

  • obeshtania.jpg
    obeshtania.jpg
    236.3 KB · Преглеждания: 81
  • Screenshot_2020-11-01-12-32-56-971_com.viber.voip.jpg
    Screenshot_2020-11-01-12-32-56-971_com.viber.voip.jpg
    605.3 KB · Преглеждания: 81
  • Screenshot_2020-11-01-12-33-14-935_com.viber.voip.jpg
    Screenshot_2020-11-01-12-33-14-935_com.viber.voip.jpg
    572.7 KB · Преглеждания: 69
  • Screenshot_2020-11-01-12-33-27-040_com.viber.voip.jpg
    Screenshot_2020-11-01-12-33-27-040_com.viber.voip.jpg
    585.1 KB · Преглеждания: 59
  • Screenshot_2020-11-01-12-33-43-596_com.viber.voip.jpg
    Screenshot_2020-11-01-12-33-43-596_com.viber.voip.jpg
    523.5 KB · Преглеждания: 58
  • Screenshot_2020-11-01-12-34-37-524_com.viber.voip.jpg
    Screenshot_2020-11-01-12-34-37-524_com.viber.voip.jpg
    402.3 KB · Преглеждания: 75
Последно редактирано:
Не се разбира много:
  • Тия 12к уникални посетителя в кой сайт трябва да са?
  • Имало ли е банер или зайнов е бил с адблок?
 
Не се разбира много:
  • Тия 12к уникални посетителя в кой сайт трябва да са?
  • Имало ли е банер или зайнов е бил с адблок?
Минаха още няколко месеца в липса на интерес към масления сайт. Трябва да има някаква драма за да се размъти малко липсата на внимание. Аз сигурно ще стана татко за 4-ти път преди тоя сайт да се продаде.
 
И аз допринасям за увеличаването на имената в списъка. Сладурът ще се познае, нали @xvi_?

Така се прави бизнес. Намираш си копирайтърче, възлагаш му задача, одобряваш резултатите. Клиентът също. Работиш си по сайта, слагаш неплатения текст и всичко е точно.
 

Прикачени файлове

  • report.png
    report.png
    45.4 KB · Преглеждания: 61
  • report-1.png
    report-1.png
    17.4 KB · Преглеждания: 56
  • report-2.png
    report-2.png
    32.2 KB · Преглеждания: 42
  • report-3.png
    report-3.png
    23.5 KB · Преглеждания: 44
  • report-4.png
    report-4.png
    81.9 KB · Преглеждания: 53
  • report-5.png
    report-5.png
    89.9 KB · Преглеждания: 61
Добавям @nikste , a.k.a. Николай Николов, тел. 0894631950
Поръчах си супер изгодната банерна реклама в 2 сайта за 6 месеца. Някакси нереално ми звучаха тия 480 лв, които поиска за година и реших да пробвам за 6 месеца. Обещаваха ми се 12 000 уникални посетителя, ротационни банери, "ще го направим както кажеш...", пасти, торти и зрънчо. И на края след 6 месеца мога спокойно да кажа, че пих една студена вода за 240 лв. Писах му Юли месец, че искам да ми върне парите. И нищо. От тогава нищо. Ни вест, ни кост. Иначе пича си пуска нови обяви, че прави сайтове и предлага услуги. Аз лично не бих му дал и 20 стотинки вече, но всеки сам да си преценява. Куц и с двата крака. А ръцета са му наврени на едното специално място. Само уста голяма, половин София да кенза, не може да е напълни. И обещания, разбира се.
Пускам снимчици, които са еднозначни според мен. Мога да покажа и още - как "точно сега е момента", как "те не са разбрали", как "сега пътувам и не може". как "пари няма как да ти върна" (макар, че в началото песента беше различна). В общи линии - много шум за НИЩО. Но пък за 240 лв. Е, Николайчо, мамин, името ти 240 лв ли струва?!
Интересно ми е как ти е доказал трафика на сайта. То безплатна проверка в семръш да направиш и излзиа трафика:
глей ся:
zazz.info
IZOBRAZENIE_2020-11-14_054659.png


helpbg.com
IZOBRAZENIE_2020-11-14_054948.png



Занимавайте се малко има безплатни варианти поне за базистни неща да проверите преди да се доверявате на който и да е... Тоя може само да го сънува тоя трафик на тия смотани сайтове. Колега не се сърди че малко грубо казвам истината, но знаеш че и аз съм прав.

За тея смешни сайтове ти е взел почти триста кинта.... Аз за моя сайт с обявите тогава мога да искам едно 600 лв. за реклама и трафика ми поне е реален :d Малко е, но е 5х от неговия на двата сайта взети заедно
 
Последно редактирано:
Двама души има обвинени в измами от 1 ноември досега, а не виждам включване на администратор в темата.
 
Двама души има обвинени в измами от 1 ноември досега, а не виждам включване на администратор в темата.

А какво очакваш да последва от такова включване? Темата е основно за сеир на външните наблюдатели (благодарен съм за което!) и за изпускане на пара. the_tourist пак ще цъфне за найсти път в темата в някой момент и така, водата си тече. Официалната позиция е че няма последствия, защото колко е лесно да се направи нов профил, само на горкия бластер ли какъв беше му се трият редовно профилите, щото явно нещо е настъпил Блинки накриво и явно в неговия случай трябва да се трият профили. Другите си развяват коня както искат с кокошкарските истории, практическа полза освен споменатите 2 няма :)
 
А какво очакваш да последва от такова включване? Темата е основно за сеир на външните наблюдатели (благодарен съм за което!) и за изпускане на пара. the_tourist пак ще цъфне за найсти път в темата в някой момент и така, водата си тече. Официалната позиция е че няма последствия, защото колко е лесно да се направи нов профил, само на горкия бластер ли какъв беше му се трият редовно профилите, щото явно нещо е настъпил Блинки накриво и явно в неговия случай трябва да се трият профили. Другите си развяват коня както искат с кокошкарските истории, практическа полза освен споменатите 2 няма :)
Как ще няма полза да се банват злоупотребилите?
Ако се баннат, то дори и да си направят нов профил, те нямат никаква репутация и съответно ще е много трудно някой да им се довери да преведе парите предварително.

Форума е някакво отражение на действителността ни....
 

Горе