ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

В момента сме на изчакване последния случай да се разреши! Благополучно и за двете стани... получило се недоразбиране в сроковете и да бъде направено плащането...
 
Последно редактирано от модератор:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Здравейте,
видях темата и не можах да се сдържа.Ето Ви още едно измамниче на дребно което се изложи за 20 лв. явно толкова му струва душичката !!Купих профил във ФБ който чакам да ми бъде предоставен до ден днешен.

17-01-13, 20:39
reconnect
Junior Member
Регистриран от
Nov 2012
Мнения
4
Rep Power
0
От: От: От: От: От: От: здравей
Първоначално написано от seastar
Изпрати ми нужните данни за контакт за да мога да ти ги пратя по пощенски запис както и тел. номер за връзка с теб.
Моя тел. е ХХХХХХХХХ - Митко.
Имаме сделка значи?
Естествено.
Данни за превода: Атанасий Неделчев Атанасов, гр. Разград, 7200
тел нямам понежа ми откраднаха телефона преди няколко дена.
Ще те помоля, ако можеш да пратиш експресен запис, утре сутрин 10-11-12ч.
Аз ще мина 12 през пощата, ако са преведени парите, към 13ч. ще ти пиша писмо тук с данните или ще ти звънна направо от пощата.

reconnect
Junior Member
Регистриран от
Nov 2012
Мнения
4
Rep Power
0
От: От: От: От: От: От: От: От: здравей
Първоначално написано от seastar
Записа е пратен очаквам данните за вход към профила !!
Успешен ден ти пожелавам !
Здравей, към 2 ще сляза да проверя. И ще ти пиша с данните за вход!
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Доверявайте се на хора с реп и трейдър!

като гледам и на теб ти миришат краката ,колкото и привлекателна снимка да сложиш :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Може би не си пере чорапките често? :D
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

като гледам и на теб ти миришат краката ,колкото и привлекателна снимка да сложиш :)
Работил ли си някога с мен ? Снимката е на известна личност, не знам какво и е привлекателното.
 
Последно редактирано:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

това е линк на идиота който ме измами.
продаде ми фейсбук страница. след това се появява някакъв със подобен на неговия профил просто човек или един човек беше името и каза че е пуснал жалба и ще ме съди и темподобни и ако не го направя админ. направих го изтри ме от админството и това беше и аз съм ужилен с 85 лв
парите пратих на
на името на : Светлин Иванов
номер: 0895373864


http://www.predpriemach.com/member.php?u=12896
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Съболезнования за изгубената страничка, обаче кой е идиотът в описаната случка е доста спорен въпрос...
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

това е линк на идиота който ме измами.
продаде ми фейсбук страница. след това се появява някакъв със подобен на неговия профил просто човек или един човек беше името и каза че е пуснал жалба и ще ме съди и темподобни и ако не го направя админ. направих го изтри ме от админството и това беше и аз съм ужилен с 85 лв
парите пратих на
на името на : Светлин Иванов
номер: 0895373864


http://www.predpriemach.com/member.php?u=12896



Ще съди? И го направи админ? ахахахахахахахахха
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

По принцип избягвам да пиша в тази тема, но ето че се налага. Преди време Mad Neno ми възложи поръчка, и цената за която се споразумяхме беше 60 лв. На 20-ти февруари, статиите му бяха изпратени, но не получих плащане. Два дни по-късно, писах мейл да попитам дали има някакъв проблем. Получих отговор, че не е имал възможност, и в понеделник сутринта (25.02.) парите ще са преведени. Плащане не получих, и на 27-ми писах на скайпа на човека - без отговор. В петък (01.03.) отново писах на скайп, също без отговор. Днес вече е 04.03., а от въпросния понеделник, в който парите трябваше да са преведени, мина една седмица - пари няма.

Ето, че репутацията и трейдъра не означават, че потребителя е коректен.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Видях аз, че е чел темата, това беше слетобяд, не знам само защо не писа сам в нея.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Аз пък се чудя на смелоста на profile.php68 да обвини някой, че е го е излъгал. От дни съм във форума и осъществих 3 сделки, две от които успешни. Сделката ми с
profile.php68 се провали, въпреки, че бях коректна, платих предварително да ми напълни една страница. Пълненето започна , като първия ден 1000 фена, втория ден ударно 1 5000 и фб засече и блокира за съжаление всичките ми страници. Сега се скъсваме с другите админи да обжалваме, но полза никаква. Вчера му звъня по телефона 2 пъти, той не вдига. Четох във форума, че предлага оферта 100 лв за 10 000 фена със срок на изпълнение 2-3 дни. Това са по над 3 000 човека на ден и си представете колко хора ще останат с блокирани страници отново. Бизнес не се прави да си вземеш парите, а другия да се оправя както може. Очаквам или да ми върне 35-те лева или да напълни нова страница за да ми се реваншира и да направи същото към тези, на които се е случило подобно нещо, защото съм сигурна, че има такива
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Човек със ник monidepp е мошеник, добавил съм му фенове, но пари все още чакам от месец.. и никакъв го няма.
 

Горе