ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Шоуто стана голямо наистина, но сме намесени аз и Зиков, които сме членове от доста години тук и се петнят нашите имена.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Гледайте в това общество на човеците, не на една диги репутация. Дизраели беше казал - има големи лъжи, малки лъжи и статистика, перифраза.
 
@Блинки, вземи им по една комисионна и ги събери пак в т'ва кафе на Витошка, да дойдат всички замесени и да се говори 'право куме в очи'. Пък те ако си държат на името, няма да им се свиди комисионната, която може да е колкото да си покриеш разходите.
Виждам, че krakatau има да каже нещо по въпроса или по друг такъв, които касае chokoev и TaloV. Мисля, че няма да е лошо, ако го направи.
Ако ли не, заключвай темата поради липса на доказателства за дадени пари от страна на linuxa и да се приключва.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Гледайте в това общество на човеците, не на една диги репутация. Дизраели беше казал - има големи лъжи, малки лъжи и статистика, перифраза.
Ако имаш да казваш нещо, казвай го.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Под достойнството ми е брат. Да са живи здрави! Много ниска ми е репутацията :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Давай бе брат, че не е хубаво така тука да си говорим с недомлъвки. Чакаме всички.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

На мен ми е интересно защо @Linux ползва за хост на файловете си хостинга на торент сайт. надявам се знае, че да спомага за разпространението на нелегални материали носи наказателна отговорност и тези 400 лв ще са му най-малкия проблем...
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

На мен ми е интересно защо @Linux ползва за хост на файловете си хостинга на торент сайт. надявам се знае, че да спомага за разпространението на нелегални материали носи наказателна отговорност и тези 400 лв ще са му най-малкия проблем...

И на мен ми е интересно защо ползва торенти са споделяне на скийншотове. Аз (сигурно и други хора) си правим изводи от дребни детайли като този.

(не че вземам страна, но прави впечатление - както и за самия бизнес, дори да нямаше обвинение)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Не исках аз да зачепквам темата с нелегалните неща НО, ето извадка от лично съобщение пратено до Блинки вчера: http://awesomescreenshot.com/033502953e

Той може да го потвърди.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Нека каже дали ще си правим мръсно, защото не само той може :beer:
 
Така, първо може да погледнете: energy-torrent.com/seo/LS.png <- горе в десния ъгъл, под иконката на Скайп пише Alexandar. Домейна, на който се качват файловете няма privacy: https://who.is/whois/energy-torrent.com -
Registrant Name: ALEXANDAR USTINOV.
Ще си каже човек, брей, този Стоян ли е или Сашо. Ами Стоян е, Стоян Генов, жк. Младост 2. Гледам, не се крие човека
Сигурен съм, че chokoev може да се сдобие със същата информация, понеже в момента го правя от това, което виждам в хронологията им в Скайп, която не е приложена както трябва. energy-torrent.com/seo/zikov <- след като се свали файла, да му се добави .txt отзад, за да се отваря.
Г-н Стоян Генов също така притежава сайт за компаньонки, за който предполагам говори chokoev.
 
От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Така, първо може да погледнете: energy-torrent.com/seo/LS.png <- горе в десния ъгъл, под иконката на Скайп пише Alexandar. Домейна, на който се качват файловете няма privacy: https://who.is/whois/energy-torrent.com -
Registrant Name: ALEXANDAR USTINOV.
Ще си каже човек, брей, този Стоян ли е или Сашо. Ами Стоян е, Стоян Генов, жк. Младост 2. Гледам, не се крие човека
Сигурен съм, че chokoev може да се сдобие със същата информация, понеже в момента го правя от това, което виждам в хронологията им в Скайп, която не е приложена както трябва. energy-torrent.com/seo/zikov <- след като се свали файла, да му се добави .txt отзад, за да се отваря.
Г-н Стоян Генов също така притежава сайт за компаньонки, за който предполагам говори chokoev.

Damn, Sherlock :shock:
 
От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Така, първо може да погледнете: energy-torrent.com/seo/LS.png <- горе в десния ъгъл, под иконката на Скайп пише Alexandar. Домейна, на който се качват файловете няма privacy: https://who.is/whois/energy-torrent.com -
Registrant Name: ALEXANDAR USTINOV.
Ще си каже човек, брей, този Стоян ли е или Сашо. Ами Стоян е, Стоян Генов, жк. Младост 2. Гледам, не се крие човека
Сигурен съм, че chokoev може да се сдобие със същата информация, понеже в момента го правя от това, което виждам в хронологията им в Скайп, която не е приложена както трябва. energy-torrent.com/seo/zikov <- след като се свали файла, да му се добави .txt отзад, за да се отваря.
Г-н Стоян Генов също така притежава сайт за компаньонки, за който предполагам говори chokoev.

Честно казано това не го разбрах. energy-torrent.com/seo/LS.png не ми се отваря. Това как се казва не мога да го твърдя, той се представи като Стоян. Къде живее също нямам представа. energy-torrent.com/seo/zikov това също не мога да го отворя... ако там е хронологията, тя е качена директно мога и аз да я кача.

И да, другия сайт за който говоря е точно сайта за компаньонки.
 
Не ти се отваря първото URL, защото току-що изтри цялата директория /seo/. Явно следи темата изкъсо, но не се е логнал, за да не се вижда, че е онлайн. Което пък от своя страна започва да ме съмнява.
И двамата не реагирате така, както се предполага, на база създалата се ситуация.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

БОМБА! pimp с увреждания изнудва сео спец. Само днес и само в pik.bg
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Chokoev, реагира като човек, който го е страх, но все пак иска да се защити. Имах приятел, който работеше (като шофиор за седмица - не издържа) за хора в този бизнес и според това, което ми е разказвал има защо да го е страх.
 
От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Не ти се отваря първото URL, защото току-що изтри цялата директория /seo/. Явно следи темата изкъсо, но не се е логнал, за да не се вижда, че е онлайн. Което пък от своя страна започва да ме съмнява.
И двамата не реагирате така, както се предполага, на база създалата се ситуация.

Отговори ми как трябва да реагирам?
 

Горе