ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Така, да се впиша с един измамник от форума. @Rozoveca . Пишем рабзираме се, съгласява се. Искаше в Понеделник да започна да му рекламирам продукти в мо фейсбук страници от магазин azure.store, вика от Понедленик почвай, в мига в който му писха НЯКОЛКО пъти как иска да плаща и спряха писнаията. След това оставя НЕГАТИВЕН Фийдбек и ме вади МЕН виновен...... Е... Сериозно ли ?!
Второ: Прецакал е друг колега, който беше пуснал тема за продажба на СЪЩИЯ магазин със 150 лв... и не си е платил магазина..... Някой да го разкара тоя 18 годишен пикльо от форума! ДО колкото видях във фийдбеците му, има още един прекаран от форума, не знам защо не го е пуснал тук. За съжаление изтрих разговора ни вчера, чак днес се сетих за тази тема, но беше късно....
 
Така, да се впиша с един измамник от форума. @Rozoveca . Пишем рабзираме се, съгласява се. Искаше в Понеделник да започна да му рекламирам продукти в мо фейсбук страници от магазин azure.store, вика от Понедленик почвай, в мига в който му писха НЯКОЛКО пъти как иска да плаща и спряха писнаията. След това оставя НЕГАТИВЕН Фийдбек и ме вади МЕН виновен...... Е... Сериозно ли ?!
Второ: Прецакал е друг колега, който беше пуснал тема за продажба на СЪЩИЯ магазин със 150 лв... и не си е платил магазина..... Някой да го разкара тоя 18 годишен пикльо от форума! ДО колкото видях във фийдбеците му, има още един прекаран от форума, не знам защо не го е пуснал тук. За съжаление изтрих разговора ни вчера, чак днес се сетих за тази тема, но беше късно....
Боквар си купи..
 
Аз добавям потребителя @bhopz

На 30 януари съм му платил 120 лв. за добавяне на 2000 фена. Срокът, който той сам даде е седмица и нещо. Днес сме 23-ти март, поръчката е до никъде. Добави на 2-3 пъти някакви фенове, които в следващите дни се отписаха, тоест към момента нищо. Всеки път нещо не работело, програмата се обновявала, не знам какво си... празни приказки и обещания. Повече не смятам да чакам, само да вметна, че от 10 сделки това му е 3-та негативна!
 
Боже :)
 
Благодаря за добавянето в списъка :D
Обясних ти, всичко като цяло.. имахме проблем със системата и отне много повече време от очакването. За сметка на това са изпратени над 5000 покани до реални български потребители във фейсбук да ти харесат страницата.Системата все още не е напълно готова, обясних ти също че ще получиш и бонус към харесванията, които си закупил. Беше ми дал срок до 25.03, а си запискал тук във форума от 23.03, 2 дни са си два дни.. Като започнахме имаше 3570 харесвания, а в момента са:
"
5721 души харесват това
PL1sMLehMAU.png

5786 души следват това

"
Какво значи ' някакви фенове ' ? Добавихме над 500 за начало и каза, че са изчезнали и в замяна изпратихме покана да харесат страницата на 5000+
 
Като има проблем се действа за 1-2-3 дена макс или в противен случай връщаш парите за поръчката. На няколко пъти те попитах, ти все казваше, че ще ги добавиш, което така или иначе няма да се случи ;)
 
Здравейте на всичко само да вметна нещо работил поне около 10 пъти с въпросното момче и за Фейсбук и Инстаграм и до сега съм нямал проблеми ако нещо е имало проблем са ми добавяли малко повече хора.Виждам че сте писали че някой се бил от писал от страницата или групата нормално когато са реал потребителите е така има и + и - така че не виждам нещо не редно за това.
Благодаря поздрави !
 
Какво значи ' някакви фенове ' ? Добавихме над 500 за начало и каза, че са изчезнали и в замяна изпратихме покана да харесат страницата на 5000+

http://prikachi.com/images.php?images/131/9531131a.jpg

Ето това значи. Първото ти добавяне почти всичко се отписа в последствие.

http://prikachi.com/images.php?images/136/9531136m.jpg

Това е второто добавяне... Преди него ще видиш, че има добавяне от друг колега и там почти няма отписани. Иначе цифрите където ми цитираш са си фенове от сайта. Успех с подобна работа!

@Blinky да има 1 на ум
 
Имам само 1 въпрос на тъп ли се правиш или просто си се заяждаш … нормално да няма описани като са не 99 % а 101% фейкове това го работя повече от 5 години мога да ти създам над 50 хиляди профила и да си правя каквото искам с тях не е това проблема явно ти пасеш трева щом вярваш на такива които не са отписват и си мислиш че правиш нещо аз лично мога да ти докарам реал хора които са активни веднага но за жалост докато вярваш на такива хора че ти вкарват хора и те не излизали :D били реални бля бля .. на гледал съм се вече на такива
 
Статистики и аз мога да вадя колкото искаш имам над 100 страници все ден идват нови хора и си отиват стари ама явно при теб не е проблема това а нещо друго момчето не е виновно работил съм с него и е коректно това че теб те сърби някъде и се мислиш за велик .. е друга тема ако си за парите да ти съберем по 5 лв и да ти ги върне момчето аз съм навит
 
Така. Ясно е, че двамата явно работите заедно и правите в момента цигански номера. Да ме учиш кои са реални фенове и кои не, не ти е в правото, защото се занимавам с това вече 7-8 години и съм доста по-наясно от теб с нещата. Ясно е, че сте някакви пишман тарикати, търсещи мекото на хляба. Още при договорката с въпросния "предприемач" @bhopz съм му обяснил, че от сайта си текат по 30-50 фена на ден, от плъгина.

Хронология на комуникацията

От 3566 фена на 30.01.2019 до 23.03.2019 - 5721 фена са 2155. 51 дена по 35 фена ги смятам средно от моите, а те са повече са 1785 + 250 добавени от колегата @minch3v са 2060, а имам и отделно феновете от страници и споделяния.

В случая @bhopz не е изпълнил дори 1% от поръчката за 51 дни. Видно е, че е мошеник и ако не върне парите, за мен няма място тук. Сега очаквам и @Blinky да не си мълчи като мишок, а да се вземе в ръце и малко да модерира форума си.

е друга тема ако си за парите да ти съберем по 5 лв и да ти ги върне момчето аз съм навит

Човек, който не уважава парите, е за никъде. Почвай да събираш, ако искаш и кампания направи, сигурно нямаш толкова кеш за месеца...
 
В случая @bhopz не е изпълнил дори 1% от поръчката за 51 дни. Видно е, че е мошеник и ако не върне парите, за мен няма място тук. Сега очаквам и @Blinky да не си мълчи като мишок, а да се вземе в ръце и малко да модерира форума си.

За какви пари става дума? И за какво точно да се взема в ръце като става дума за лайкджакинг. Ако трябва да се взимамем в ръце тук админите, нямаше да има такива сделки въобще. :)

Мисля, че си разменихте достатъчно любезности, или решете въпроса си по нормален начин. Или ще е нужно да си отворите тема, да си изнесете доводите и кой каквото има като корепонденция и да се реши. Тъй като не сме мишоци тук и ще се прави сеир, нека поне да разберем всичко с доказателства. Или просто да си стиснете ръцете като двете страни поискат тяхното и стигнат до консенсус. ;)
 
Малко доказателства ли съм дал? Ако искаш на ГДБОП да звънна. Става въпрос за 120 лв. и не за лайкджак. Въпроса не е в парите, а че въпросния потребител е мошеник. Даже преди малко ми писа друг човек от форума, че това всъщност е един и същ човек с 2 ника. Ако искаш провери ИП.

Ако искаш не прави нищо, все ми е тая. Ясно е, че този мишок пари няма да върне, но ако смяташ, че форума ще се превръща в схема за пари за закуски и бързи печалби, по-добре трий тая тема и тегли чертата.

Това е от мен!
 
Еми, да докаже, че си е изпълнил поетия, ангажимент към теб, ако не може, ще си понесе наказанието? Какво още очакваш от нас? И този итрейд също е сложен за такива цели, само да подсетя. Ще го проверим колко ника има тук. ;)

Сега е ред на @bhopz да докаже, че всичко от негова страна е изпълнено в уговорения срок. Ако, ще е нужно да върне парите или да понесе наказание.

И само да допълня, форума и админите не могат да са страна по сделката, ако някои случайно има такива илюзии. Тук е просто пазар, свързващ хората. Не знам как така се плаща преди нещо да бъде свършено, аз поне нямам такава практика. Веднъж го направих у то с доста уж уважаван човек в копирайтинг средите тук и го изядох. Но всеки сам решава за себе си как да води сделките си.
 
Въпроса не е в парите, а че въпросния потребител е мошеник.

Ясно е, че този мишок пари няма да върне,QUOTE]
Като въпроса не е в парите, какви локуми разстягаш? Обясних ти колко пъти, разбери ме ти като човек, казах ти и бонус харесвания ще има и тн.фб засече системата и се действа докато се направи нов вариант. А за това, че (мишока) пари няма да върне, си прав. Точно заради този израз си изгуби всички надежди. Нинджа
 
ЩЕ СЕ РАДВАМ АКО СЕ ПРОВЕРИ АЙПИТО МИ ДАЖЕ АКО ИСКАШ ЕЛА ДО ЛОНДОН И ДА ВИДИШ МОГА ДА СЕ ХВАНА НА БАС С ТЕБ СЛАВЧЕВ ЧЕ АЗ СЪМ ПОТРЕБИТЕЛ И НА МОМЧЕТО СЪМ МУ БИЛ КЛИЕНТ ПРОСТО ДА ВИДЯ КАК РАБОТИ И РАБОТИ НАВИТ СЪМ ДА СЕ ХВАНЕМ НА БАС ДА ИЗГУБИШ НЯКОЙ ЛЕВ ПОНЕ АКО ИСКАШ МОГА ДА СЕ ОБАДЯ НА ГДБОП НА ЧИЧО МИ ЧЕ ДА ТИ Е ПО ЛЕСНО ? АКО НЕ ЗАПОВЯДАЙ В ЛОНДОН ДА УТОЧНИМ БАСА И НЯМА ПРОБЛЕМ ИМАМ В СТРАНИЦИ КЪМ 15-20 ХИЛ ЛЕВА НЯМА ПРОБЛЕМИ КАТО СИ ТОЯ БРАНШ 7 ГОДИНИ ИЛИ СИ КАЖИ СМЕТКА И ДА ТИ ГИ ПУСНА ТИЯ 120 ЛВ ЧЕ ЯВНО ЩЕ УМРЕШ ИЛИ ДА ТИ ДОБАВЯ АЗ МАЛКО ХОРА ЩОТО ТИ СИ В ТОЯ БРАНШ 7 ГОДИНИ А НЕ МОЖЕШ ДА СИ ДОБАВИШ ХОРА ЯВНО :D E .. ТАКИВА МЕ КЕФЯТ
 

Горе