ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Не че нещо, ама в момента в който ти е писал, че няма много време за комуникация и трябва да ти светне лампата, че тоя човек не е читав, щом иска да ти вземе парите, ама няма време за това. Отделно тоя имейл който ти е дал е .... Другото съмнително е, че не иска да маха админите. Отделно този потребител няма ни едно съобщение във форума, ни една сделка - нещо. Та другия път по-внимателно, колега.


@Blinky - едно време трябваха 5-10 съобщения във форума, за да можеш да пишеш ЛС. Откак минахте към Xenforo май го няма това нещо. Не е лошо да се върне.
 
Не че нещо, ама в момента в който ти е писал, че няма много време за комуникация и трябва да ти светне лампата, че тоя човек не е читав, щом иска да ти вземе парите, ама няма време за това. Отделно тоя имейл който ти е дал е .... Другото съмнително е, че не иска да маха админите. Отделно този потребител няма ни едно съобщение във форума, ни една сделка - нещо. Та другия път по-внимателно, колега.


@Blinky - едно време трябваха 5-10 съобщения във форума, за да можеш да пишеш ЛС. Откак минахте към Xenforo май го няма това нещо. Не е лошо да се върне.
Прав си. Както казах, този форум създава едно изключително високо доверие между потребителите. Лично аз бях направил около 20 покупки и няколко продажби - винаги е било коректно абсолютно всичко между мен и хората срещу мен. Може би постъпих доста наивно, поради факта, че видях абсолютно всичко и повече от това, което си видял до момента. По-принцип се занимавам с хазартна аудитория, която е била лъгана адски много с "уговорени мачове" и "100% сигурност" и винаги съм им казвал на клиентите следното нещо. "Вие сте по-виновни от измамниците, защото сте допуснали вашата наивност да надделее над разума ви". Няма значение какво реално виждаш, когато си достатъчно наивен да го пренебрегнеш.
 
И аз искам да добавя един господин от зимата.
Бях пуснал две групи за продан мисля че беше февруари месец. Той се свърза с мен, говорихме. Ужким всичко наред, той ми каза да не ги продавам повече, след кеото щяхме да се виждаме една събота, после втора, трета. След месец и кусур, през кеото време аз му пишех, ввъв вайбър само прегледано, после звънях къде вдигна къде не, казваше ми че имал работа и не знам ис какво. Накрая ми каза, ''Ела ти до София '', а аз му казах, че това няма как да стане, освен всичко той е купувач, а не аз, че да ходя до София, при положение, че и отстъпка му дадох и не искаше да ми плати разходите за да дойда до Сф.
ziggy

За съжаление, след като си разменихме телефоните тук във форума, се чувахме по тях и по вайбър, но мобилния ми тогава се развали и го продадох И нямам кореспонденцията налична на скрийншотове.
 
Това не е причина да го добавиш тук. И аз уж имах сделка с 1 колега за 1 сайт, запазих му го без капаро, чаках го 2 седмици и все нещо се случва, че да не пусне парите. Няма да споделям кой е, но след като няма превод на пари/услуга, няма и сделка :)
 
Това не е причина да го добавиш тук. И аз уж имах сделка с 1 колега за 1 сайт, запазих му го без капаро, чаках го 2 седмици и все нещо се случва, че да не пусне парите. Няма да споделям кой е, но след като няма превод на пари/услуга, няма и сделка :)
За мен е, след като заради него отказах на няколко други, като последния дори се беше съгласил на по-високата цена. Но тъй като вече се бях разбрал с господина, чаках него. Идеята беше да стане сделка с ДОГОВОР и парите да се дадът на куп, за това и нямаше капаро, като той спомена довода, че може да го измамя.... После чаках още 3 месеца за да продам групите.

Все едно да имаш онлайн магазин, да съм си поръчал нещо, да го пратиш по еконт и аз да не ида да взема практата и тя да се върне при теб. Вярно е в моя случай, никой нямаше разходи, но му бях казал че ги продавам СПЕШНО, тъй като детето ми беше в болница и аз бях болен и беше ужас........ ОТ ПРАВНА гледна точка няма виновни, но от чисто човешка, си е за мен некоректен, тъй като му казах, че разчитам на очност и на тези пари. Иначе дори не мислех да продавам групите, но поради лошите обстоятелства нямах избор.
 
Ами това си е на добра воля, като няма договор няма как да имаш претенции. И аз отклоних няколко предложения, но какво да се прави :) Все пак не е на живот и смърт...
 
@Blinky - едно време трябваха 5-10 съобщения във форума, за да можеш да пишеш ЛС. Откак минахте към Xenforo май го няма това нещо. Не е лошо да се върне.
Мда, това мислим да го върнем, че има едно лайнарче дето спами на лични с всеки нов профил. ;)
 
Това не е причина да го добавиш тук. И аз уж имах сделка с 1 колега за 1 сайт, запазих му го без капаро, чаках го 2 седмици и все нещо се случва, че да не пусне парите. Няма да споделям кой е, но след като няма превод на пари/услуга, няма и сделка :)
Именно. Затова някой като има проблем, иска капаро. Като не е поискал капаро, супата.
 
Мда, това мислим да го върнем, че има едно лайнарче дето спами на лични с всеки нов профил. ;)

Ако не си забелязал наскоро се дават фалшиви положителни трейдове. Нямам нищо против никой. Нека всеки да си пише по каквито теми иска, но трейда е за оценки на сделки, а не "богата обща култура имаш" или "тестваме системата" и други с +1. Подвеждащо за потребителите е!
 
Ако не си забелязал наскоро се дават фалшиви положителни трейдове. Нямам нищо против никой. Нека всеки да си пише по каквито теми иска, но трейда е за оценки на сделки, а не "богата обща култура имаш" или "тестваме системата" и други с +1. Подвеждащо за потребителите е!
На мен ми оставиха и положителни, и един негативен "за разчистване" на сметка. Нямам коментар.
 
Точно теб визирах! Не ме разбирай погрешно, но нито положителни, нито отрицателни трябва да имаш!
Точно затова и коментирах. Първия ми го оставиха от нищото, не съм го искал да ми го оставят, имам и доказателства за това. Бих желал да ми зачистят "фалшива репутация" защото е точно такава! И най-лошо не мога да изтрия!
 
Ако не си забелязал наскоро се дават фалшиви положителни трейдове. Нямам нищо против никой. Нека всеки да си пише по каквито теми иска, но трейда е за оценки на сделки, а не "богата обща култура имаш" или "тестваме системата" и други с +1. Подвеждащо за потребителите е!
https://www.predpriemach.com/feedback/neromare.30596/?reloadList=1&amountFilter[0]=1 - feedback left :eek:
Good Player, Very polite... :D
 
Ако не си забелязал наскоро се дават фалшиви положителни трейдове. Нямам нищо против никой. Нека всеки да си пише по каквито теми иска, но трейда е за оценки на сделки, а не "богата обща култура имаш" или "тестваме системата" и други с +1. Подвеждащо за потребителите е!
Забелязах и са изтрити. Ако ми дадете репорти, както и собствениците на тези трейдове ми пишат, ще бъдат махнати. И каква е тази крива практика при положение, че няма сделка?
 
Забелязах и са изтрити. Ако ми дадете репорти, както и собствениците на тези трейдове ми пишат, ще бъдат махнати. И каква е тази крива практика при положение, че няма сделка?

Тоя NERO сякаш ти гони поста :D Трябва да му се даде награда няк'ва за най-активен потребител в форума... за 2-3 месеца направи ебати рейтинга, коментари, теми, съобщения, като цяло всичко от - до :D 100% от както се е регистрирал нямаш дори ти толкова мнения в форума :D
Нищо лично към пича! Хваща окото, където и да цъкна неговия ник навсякъде и с тоя червен аватар - няма как да не се забележи :D


П.с относно трейда в форума, лично аз не виждам смисъл от него! По един човек съдя точно за две минути става ли за бизнес, или не. Който поне малко посещава форума може да види кой потребител какъв е, как се държи в форума, с останалите и т.н. А относно моя рейтинг нито 1 човек не съм накарал да ми дава примерно трейд или друго, единствено когато някой клиент/колега ми е казал да разменим след сключена сделка.

Другото което съм виждал много хора с по 20 сделки за 1$ и имат 20 трейда, а други имат 10, но за хиляди левове. И кво тоя със сделките за 20$ трябва да му сваляме шапка, че има с 10 трейда повече от другите? Или някои дето получават трейдове щото са били баси готините и ръсели баси лафовете :D И такива съм засичал.
 
Забелязах и са изтрити. Ако ми дадете репорти, както и собствениците на тези трейдове ми пишат, ще бъдат махнати. И каква е тази крива практика при положение, че няма сделка?

Беше ми дал положителен итрейдър за някакво мнение, аз не съм върнал, защото е само за сделки, и съм наясно, че не мога да дам itrader ако няма сделка, хубаво е да се оправи това недоразумение, не съм работил с него, а все пак itrader-a е само за услуги, а не за мнения и съвети.

29a10aa683bec6431ef580de8bf9386f.png


Мисля, че в деня в който е дал моята, и на следващия ден е дал още 5-6 такива на различни потребители, ако обичаш @Blinky вземи отношение. Благодаря.


Сега проверих:

612e0fdfba4c357f844d89a43e79867f.png


@Blinky Би ли се намесил? Няма нито една сделка от въпросните itraders, които е давал. Би ли взел отношение, не мисля че е коректно да се разменят итрейдъри за мнение, както са го направили някои други хора, след като им е дал itrader. Това е злоупотреба, за това си има репутации.
 
Последно редактирано:
Преди някой да ме подкара за Rating-а само да вмъкна какво исках да кажа точно!

Така преди около две години сключих сделка за 20 000лв, като човека дори нямаше регистрация тук, просто ме е намерил от тук така да го кажем. До успешна сделка стигнахме точно след 5 минути чат и 10 минути разговор по телефона, след което имаше лична среща и така.

Пак преди около 2 години, човек с ужасно добър рейтинг (може би топ 5) в форума ме изгърби с една сумичка от 80$ мисля че беше. Тогава се подведох по рейтинга на човека, а не по това какъв е той в случая!

За това лично за мен не е важен, и не преглеждам кой какъв има, а кой е всъщност! Не преглеждам по простата причина, че повечето хора тук правят сделки за стотинки (аз също правя) и няма как 10 сделки за по 10$ да ме накарат да повярвам, че няма да бъда изгърбен примерно при сделка с 10 000$.
Не е излишен - не твърдя и това! Просто за мен лично не е фактор, и съветвам съфорумниците, когато разменяте трейд го правете единствено с основание, а не просто защото някой Ви е симпатичен.

Успех на всички!
 
Беше ми дал положителен итрейдър за някакво мнение, аз не съм върнал, защото е само за сделки, и съм наясно, че не мога да дам itrader ако няма сделка, хубаво е да се оправи това недоразумение, не съм работил с него, а все пак itrader-a е само за услуги, а не за мнения и съвети.

29a10aa683bec6431ef580de8bf9386f.png


Мисля, че в деня в който е дал моята, и на следващия ден е дал още 5-6 такива на различни потребители, ако обичаш @Blinky вземи отношение. Благодаря.


Сега проверих:

612e0fdfba4c357f844d89a43e79867f.png


@Blinky Би ли се намесил? Няма нито една сделка от въпросните itraders, които е давал. Би ли взел отношение, не мисля че е коректно да се разменят итрейдъри за мнение, както са го направили някои други хора, след като им е дал itrader. Това е злоупотреба, за това си има репутации.
Изтрит е. Да, ще се намеся. дайте ми рипорти на тия нереалните от него трейдове. ;)
 
Беше ми дал положителен итрейдър за някакво мнение, аз не съм върнал, защото е само за сделки, и съм наясно, че не мога да дам itrader ако няма сделка, хубаво е да се оправи това недоразумение, не съм работил с него, а все пак itrader-a е само за услуги, а не за мнения и съвети.

29a10aa683bec6431ef580de8bf9386f.png


Мисля, че в деня в който е дал моята, и на следващия ден е дал още 5-6 такива на различни потребители, ако обичаш @Blinky вземи отношение. Благодаря.


Сега проверих:

612e0fdfba4c357f844d89a43e79867f.png


@Blinky Би ли се намесил? Няма нито една сделка от въпросните itraders, които е давал. Би ли взел отношение, не мисля че е коректно да се разменят итрейдъри за мнение, както са го направили някои други хора, след като им е дал itrader. Това е злоупотреба, за това си има репутации.

Изкодоши ме добре. Само дето не бях аз този, който пръв даде рейтинг. Някой ми даде рейтинг, и аз върнах, мислех, че това е обичайната практика. И думите ми могат да се потвърдят.

Естествено, типично за една опресивна платформа, никой не пожела да вземе моята гледна точка и да стигне до истината, а по-лесно беше да бъда премахнат за месец от форума.

Благодаря, помогна ми да осъзная много неща.
 
Проверете ми профила. Имам още останала +1 репутация от Colibri. С нея никога не сме имали осъществена сделка или други отношения. Интересно, нея защо не баннете? Или явно Блинки ми е оставил "пролука" за да ме обвини утре отново за "некоректни практики" и да ме банне още веднъж "че не слушкам".

Хейтър беше прав. Този форум "се напълни с SJW". Блинки харесва да слуша мнозинството, което очевидно е дебилно и невероятно мазно. @хейтър

Също администраторът е истинският виновник, че е оставил пролука в системата си, от която всеки да се възползва.

Некадърност и безхаберие.
 

Горе