ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

kamentk

Well-Known Member
Пускам в темата 5ROVBABY - https://www.predpriemach.com/members/5rovbaby.7669/, не толкова защото ме е завлякал с къси пари, а защото гледам не му е за пръв път.

Малко предистория...
На 23 юли се разбираме да пиша статии на футболна тематика за неговия сайт. В началото всичко е ОК, та дори и ми плати в аванс.
По-късно имах въпрос към него, дали имам някакъв таван в публикациите на седмица и той ми отговори с "Засега не. Пиши на воля".

През това време продължавам да пиша статиите, като си мисля, че това са дребни пари, за да си прецака форумната репутация (най-малко). На 30-ти юли получавам съобщение, че ще получа все пак това, за което сме се разбрали, но уви. Почва да се отговаря на съобщенията ми през 1 седмица.
На 18 август, подобно съобщение, което ми стана ясно, че е колкото да отбие номера.

Това е общо взето. Няма драми, но който работи с него да има едно наум.
Аз също през пролетта работих с него - предплати ми сумата, извърших си услугата, помоли ме за допълнителна услуга - пробно, извърших му я, цената беше минимална, както се казва можеше да му свърша нещата и без пари, ако беше казал, че няма бюджет или нещо такова. Каузата му уж е хубава. Викам, хайде забравил е, писах няколко пъти, накрая ми писна да се пиша съобщения за нищожни суми. Явно не му е било за първи и последен път.

@5ROVBABY - просто не се прави така, пич.

Излез и разкрий обстоятелствата, защо не си платил на колегата или получаваш червен трейд от мене, не за друго, а защото тарикати на дребно нямат място тук. Просто като сигнал за другите потребители. Ако решиш все пак да се издължиш и на мен - не ти искам парите, дари ги на някое болно детенце.

SoloContraTutti

Well-Known Member
ОК съм да беше казал и някакво нелепо оправдание, с което да излезе от ситуацията. Явно се е отказал да развива сайта, тъй като все още имам авторски достъп в него. Ако му беше друга идеята, то нямаше изобщо да ми остави права. С тях не съм се възползвал, разбира се. Казах му да ги махне, защото не ми харесва комуникацията и като цяло работата с него, в този ѝ вид.

Изглеждаше точен, та затова го изчаках търпеливо. Не се сещам кога за последно сложих отрицателен трейд, може и за сефте да е, но обичам принципността и държа на добрата комуникация. :)

verjito89

Active Member
Здравейте , имам съмнения за опит за кражба на страница беше пуснал обява за безплатна реклама и реших да помогна срещу помощ за мен и него добавих го редактор но забелязах най-отгоре неговото име и парола която да запаметя дадох отказ и веднага видях ,че ме е блокирал :) https://www.predpriemach.com/members/g0spodinow.37989/ това е профила

SoloContraTutti

Well-Known Member
Темата му (ЦЪК), където отвсякъде миришеше на евтин тарикат.
Още едно доказателство за това - защо НЕ трябва да се махат ограниченията за постове в различни раздели, а дори да се затегнат. Дребните тарикати в повечето случаи ги мързи да правят нещо, с неясен шанс за печалба, така че това би възпряло някакъв %.

ПС: Изтрил си е профилът.
Понякога се чудя, като тръгнеш да скамваш хора, с какъв акъл се пишеш "Кретенизъм нещоси..". Доста повече внимание ще ти обърне някой, ако сложиш измислени имена + снимка дръпната от интернет, ама нейсе.

Последно редактирано:

verjito89

Active Member
Момчето ми обясни защо така е станало всичко е точно :) и за мен вече не е за черен списък :) моля да ме извини

Последно редактирано:

Blinky

Owner
Момчето ми обесни защо така е станало всичко е точно :) и за мен вече не е за черен списък :) моля да ме извини
Извади го, ако си го вкарал. ;)

verjito89

Active Member
http://prikachi.com/images.php?images/10/9647010H.jpg

Последно редактирано:

nandibandi

Well-Known Member
Хора, които не знаят как се пише думата обЯснение, заслужават да бъдат обЕс(е)ни. :)

Освен това, диалогът, показан на скрийношответе по никакъв начин не оневинява набедения за измамник. Айде малко по-сериозно към публиката/сеирджиите. :)

verjito89

Active Member
Хора, които не знаят как се пише думата обЯснение, заслужават да бъдат обЕс(е)ни.

Освен това, диалогът, показан на скрийношответе по никакъв начин не оневинява набедения за измамник. Айде малко по-сериозно към публиката/сеирджиите.
Успешна нова седмица ;)

Svetliooo

Active Member
Аз искам да впиша тук колегата @BKirov от който закупих adwords ваучер за 25 лв, който се оказа, че не мога да използвам на моят профил.
И така вече мина месец и отказва да ми върне парите, а ваучерът реално е неизползван.

waldes

Well-Known Member
Стига сте клеветили другарчетата:)

Blinky

Owner
Аз искам да впиша тук колегата @BKirov от който закупих adwords ваучер за 25 лв, който се оказа, че не мога да използвам на моят профил.
И така вече мина месец и отказва да ми върне парите, а ваучерът реално е неизползван.
Дай повече информация, защото ваучера бил работел според @BKirov . Каква точно е истината тук?

Svetliooo

Active Member
Дай повече информация, защото ваучера бил работел според @BKirov . Каква точно е истината тук?
Аз не твърдя, че ваучера не работи като цяло. Всъщност дори не знам дали работи. Твърдя, че е само за нови акаунти, а моят не е такъв и при мен не работи.
Съответно аз не съм го използвал и си искам парите.

zlatko0o

Active Member
Аз не твърдя, че ваучера не работи като цяло. Всъщност дори не знам дали работи. Твърдя, че е само за нови акаунти, а моят не е такъв и при мен не работи.
Съответно аз не съм го използвал и си искам парите.
И аз да съм и аз няма да ти върна парите. Защо не четеш какво купуваш? Как ще докажеш, че не е ползван?

Svetliooo

Active Member
И аз да съм и аз няма да ти върна парите. Защо не четеш какво купуваш? Как ще докажеш, че не е ползван?
Значи и от теб няма да пазарувам.
Казвайте че сте келеши от преди това, така е по-разбираемо за купувачите.

пс: Ваучера може да се провери дали е използван.

zlatko0o

Active Member
Значи и от теб няма да пазарувам.
Казвайте че сте келеши от преди това, така е по-разбираемо за купувачите.

пс: Ваучера може да се провери дали е използван.
Ако не четеш кво купуваш от мен, предпочитам да не го правиш!

Svetliooo

Active Member
Ако не четеш кво купуваш от мен, предпочитам да не го правиш!
Аз чета.
Говорих с други хора преди това и ги питах - мога ли да използвам ваучера на стар акаунт - казаха ми не може.
Попитах този, каза не знам, к'вото стане. И си викам, едва ли някой ще се направи на гъз за 25 лв при неизползван ваучер .. ама на, има и такива.

Горе