ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Дискусията в 'Дискусия за Пазара' стартирана от advaworx, Юли 31, 2009.

1. xainov

xainov Well-Known Member

Рег.:
    Февру 7, 2013
    Съобщения:
    1,338
    Харесвания:
    144
    Точки:
    63
    На мен преди време щеше да ми добавя потребители във фейсбук, така си и остана. Пробута ми една фейсбук страница и това е. :) Ама поне не съм капо де.

2. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    23,487
    Харесвания:
    2,070
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    Споменете и името де, за да излиза тук в темата: @Hasan . Hasan. Ще очкаваме и неговия отговор, разбира се, ако успее да види какво са писали за него. ;)

3. kamentk

kamentk Well-Known Member

Рег.:
    Юни 3, 2012
    Съобщения:
    2,106
    Харесвания:
    258
    Точки:
    83
    Не искам да оспорвам коректността на двете страни по сделката между двете страни - Пенчев и Хасан, обаче нека не се забравя това мнение на Пенчев относно колега който се е оплакал от неговата некоректност

Нека видим коментара му - дали е възстановил парите или е изпълнил услугата?

iliqnktz, Kaloyan Hristov и white_pawn харесват това.
  4. manuel

manuel Active Member

Рег.:
    Февру 24, 2012
    Съобщения:
    226
    Харесвания:
    42
    Точки:
    28
    Не знам доколко е некоректен Hasan, но... преди време закупих ей така между другото 2 фейсбук страници от него на Автомобилна тематика, каквито той продава нон-стоп :)

Така, първо страниците са с доста идентични имена от типа на BMW, BMW BGR, BMW BG. И тук става забавното :)
    1. Тествах с 1-2 снимки на автомобили, при което хората вътре почват да коментират "синя", "червена", "бяла". Доста се почудих какво се случва?!?!?!
    Оказва, че начина на набиране на фенове на страниците е като им бива обещавано че участват в томбола и ще спечелят съответния автомобил :)
    2. Вече няколко пъти съответния потребител продава други страници със АБСОЛЮТНО същите имена и подобен на брой фенове.

Явно съумява да ги събере до около 10тина хил и ги продава по 30-40лв.
    Съответно можете да се досетите каква е аудиторията и колко полезна може да бъде занапред.
    Аз съответно съм прежалил 100те лева и страниците просто са заебани :)

5. PavelAndreev

PavelAndreev Active Member

Рег.:
    Март 2, 2015
    Съобщения:
    381
    Харесвания:
    33
    Точки:
    28
    Не е. :)
    По-лошото е, че все още не е изгонен от форума.

6. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    23,487
    Харесвания:
    2,070
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    Кой? Очакваме гледната точно на @Hasan и след това, ако се установи, че не е ОК, ще получи бан. ;) Може да сте сигурни в това.

PavelAndreev харесва това.
  7. PavelAndreev

Рег.:
    Март 2, 2015
    Съобщения:
    381
    Харесвания:
    33
    Точки:
    28
    Не следиш разговора и се оплете. :)

8. VMiloykov

VMiloykov Well-Known Member

Рег.:
    Ноем 20, 2012
    Съобщения:
    1,902
    Харесвания:
    168
    Точки:
    63
    Говорят за Пенчев, не за Хасан.

PavelAndreev харесва това.
  9. Blinky

Blinky Owner

Рег.:
    Апр 12, 2006
    Съобщения:
    23,487
    Харесвания:
    2,070
    Точки:
    113
    Професия:
    Dev
    Място:
    Sofia
    За това поста ми почна с КОЙ? После дадох становище за хасан. :) Май друг не следи разговора. :)

10. пенчев

пенчев Member

Рег.:
    Ян 23, 2018
    Съобщения:
    252
    Харесвания:
    19
    Точки:
    18
    ти не ми оказа съдействие по страницата, като трябваше да се въведе тел номер изискван от фейсбук. Не прояви и разбиране, затова че бях хакнат. Не те интересуваше и това че направих 30 лв разходи и не поиска страницата с 3 хиляди фена плюс доплащане а реши, че нещо повече ще спечелиш, като вадим публично керливите си ризи. Ти ми нанесе щети за повече от 50 лв, като включим ядовете които ми създаде. Твоите 50 лв ти сам ги пропиля

11. PavelAndreev

Рег.:
    Март 2, 2015
    Съобщения:
    381
    Харесвания:
    33
    Точки:
    28
    Не изкривявай истината.

12. cross

cross Well-Known Member

Рег.:
    Юни 2, 2015
    Съобщения:
    2,281
    Харесвания:
    273
    Точки:
    83
    Професия:
    Копирайтър, WordPress специалист
    Място:
    София
    Колега, без да се засягаш, но като видиш предните постове на този потребител ще ти стане пределно ясно какво е качеството на предлаганите от него услуги. Ако правилно си спомням - този потребител стана известен тук с теми от рода на “сео Иптимизиция за 10 лева”, “ще ви направя сайт за 10 лева”. Т.е. говорим за изключително нискоинтелигентен индивид с цели да изкара 10 лева. Това е идеята на интернет - може да видиш много повече, отколкото в реалния свят. Възползвайте се от това :)

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice