ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Е щом сте се разбрали, начи сичко наред :)
Другото са си ваши работи и не ни интересуват.

Хората тук са чувствителни на тема "скам".
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Всеки който бави пари не може да има неустойки или лихви ако няма предварителен договор с определена клауза за неизпълнение или закъснение на някоя от страните.
 
Последно редактирано:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Много ми е любопитно едно щом аз парадирам с това, че имам дете, то как се нарича ти да парадираш с проблемите си! "Никой не знае какви проблеми съм имал какво ми е било" - ТОВА НЕ Е ЛИ ПАРАДИРАНЕ С ТВОИТЕ ПРОБЛЕМИ!!! Казваш, че си ми нямал телефона! Ами аз ти звънях един път, защо не си ме записал в контактите си тогава? Да разговорите са евтини и аз ти се обадих, но освен това и 70 лв не са чак толкова МНОГО ПАРИ ЗА БИЗНЕСМЕН КАТО ТЕБ!!! "дължите някакви дребни пари" - ами щом са толкова дребни пари за теб, защо ме кара да чакам повече от два месеца, за да ми ги преведеш? Освен всичко това ти звънях, за да се разберем относно обидите, които ми отправи тук. Както се казва да се разберем по мъжки, но ти не ми вдигна(Добре, че поне аз де си записах твоя телефон, защото, когато станаха проблемите ти си премахна контактите от скайп)!!! Нали си лесно откриваем, а не си вдигаш телефона, странно това си противоречи! И за последно ще кажа, че не аз си изпуснах нервите още с първите няколко поста, а ти така че си помисли пак кой изпада в кризи! Аз през цялото време запазих добрия си тон и възпитание, за разлика от теб!
 
Последно редактирано:
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

НЯМА НИЩО ПО-ЗАРЕЖДАЩО ОТ НЕИСТОВИЯ СМЯХ,РОДЕН ОТ МОЗЪЧНАТА ИМПОТЕНТНОСТ НА ШИЗОФРЕНИЯТА

Хъх, в страни от вашите въпроси - по цитирания 'проблясък' имало ли е обмисляне?
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Всеки който бави пари не може да има неустойки или лихви ако няма предварителен договор с определена клауза за неизпълнение или закъснение на някоя от страните.
 
Последно редактирано:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ако бях нервна нямаше да те търся учтиво два месеца, а на втората седмица бих се ядосала. А относно това, че съм нервна от бременността ще кажа само едно, че не е вярно. Всеки, който ме познава би потвърдил обратното. Наречи го както искаш, но при желание би намерил начин да ми пишеш. Знаеш ли няма значение вече. Уморих се да пиша и да споря. Щом си мислиш, че си прав, нека е така. Това си е твое мнение и нямам намерение да споря вече. Желая на всички колеги успехи в работата!
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Искам да съобщя за потребителя didistingone имахме уговорка, платих му и не си спази уговорката. След това ми каза че ще ми върне парите минаха няколко дни и момента нито си дига телефона нито пише в скайп, а е онлайн тук.

Ник: distingone
Скайп: distingone

Върна ми парите след половин година забавяне. Обещах му че ще кажа когато ми ги върне и ето казах!

Не смяташе да ми ги връща но след като го посетих на адреса му размисли и парите ми са вече в мен.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Не смяташе да ми ги връща но след като го посетих на адреса му размисли и парите ми са вече в мен.
- Хаха , това ме развесели. Браво на теб , Амиго! Като не става с добро , с лошо! :)

Относно "дилемата" м/у TiGeR83 и другия съформуник (akvarius) :
Тия номерца с телефони направо са ми писнали. Ти като видя , че госпожата ти е звъняла , защо не е потърси ? Обикновенно , ако имаш интерес да направиш нещо ти го правиш. Или да не би да се прекараш 30 стотинки за разговор да дадеш ? А , извинявай може да си на друга тарифа - по 5 лв разговора и затова неможеш...

Незнам за вас , но още при първия ми разговор с уважаваната от мен TiGeR83 разбрах , че е стойностен човек и може да се работи спокойно с нея за разлика от многото "бизнесменченца" в този форум. Езък за труда на Блинки и айскуул ( админите ) , защото са пореден път сме свидетели на опит за измама в този форум. Мисля, че трябва да се направи нещо!


Подкрепям TiGeR83!

Лек ден на всички!
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Просто да споделя, че аз лично съм доволен от distingone. Ще си изкълча езика ако кажа, че е супер сериозен човек, но момчето не е измамник. Поне мен не се е опитвал да ме мами.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Много благодаря на Entrepreneur за хубавите думи за мен :) Това е една от добрите страни на този форум - да си уважаван от съфорумниците си. Това те надъхва да продължаваш да работиш с такива коректни и разбрани хора като него, въпреки че има и недобронамерени колеги. Благодаря от сърце за подкрепата! Желая ти успехи във всяко начинание Entrepreneur :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Windboy

Даде ми работа, в деня в който бях готов ми писа че са му го направили ... (по-точно, след като го питах къде да му пратя файла ми каза това ...)

Така че внимавайте!
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Аз да добавя MyDesign-BG пак. има го и в други оплаквания.
преди 1 година почти съм му платил аванс за изработка на сайт.
ни сайт, ни аванс....
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Windboy

Даде ми работа, в деня в който бях готов ми писа че са му го направили ... (по-точно, след като го питах къде да му пратя файла ми каза това ...)

Така че внимавайте!

Сигурно е станало разминаване! Пича е точен и съм против добавянето му в този списък!
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Сигурно е станало разминаване! Пича е точен и съм против добавянето му в този списък!


как ли пък не ....

Windboy каза:
zdrasti veche mi napraviha faila sujalqvam che nemojah da ti pisha po rano.

казвам какво се случи при мен! Не съм казал, че е измамник или нещо подобно, просто е несериозен и да се внимава с него.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Аз ще добавя danko6, на който размених 33$ от paypal -> epay.
Не си беше верифицирал акаунта в paypal, сега му е запориран, а аз съм с 50лв назад - така и не иска да ми ги плати.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Драги ми Лазаров.Казах ти че веднага като си извадя карта първата ми грижа ще бъде да ти ги пратя тези пари аз откъде да знам че paypal ще ги върнат обратно.Видя че ти дадох акаунта и знаеш че нито съм харчил парите нито нищо.Казах ти извадя ли си картата ще си ти ги върна парите.Аз пратих ли ти парите пратих ги да съм повдигал диспут не а това че paypal са го направили ...........Но нали ти казах щом направя картата ще ти ги върна.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Имам един въпрос към...
" Akvarius " Като си големия бизнесмен и като се е наложило да забавиш парите по 1 или друга причина, просто така се е наложило... не мислиш ли , че трябва да и дадеш и някакво обезщетение ?! Можеще да и хвърлиш 100 лева - 30 лева кво са ?! Сам каза , че много хора са те завличали с такива малки суми това , че си платил не значи , че си си изчистил името в очите на другите :) Според мен трябва да е така с всеки които бави пари та те се обезценяват с времето..
инфлацияяяяяяяяяяяяяяяяяя
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Да наистина трябваше да и ''хвърля" 100 лв за да ме похвали ли ??? :)
За името... Всеки гради име независимо в каква област работи но аз работя с хора от форума и тази случка не ми пречи :)
Хората които не искат да работят с мен не работят (не съм попадал на такива) които искат работят :) А и като гледам тук нещо което може да го свърши един човек го могат поне още..... 10 :) така че не е проблем всичко е определени интереси.
За какъв бизнес точно говорим? с много конкуренция или...Въобще за бизнес може ли се говори? в случая повечето договорки са в нарушение на няколко закона като усната договорка за пари например и мн. други !!!
Всеки който бави пари не може да има неустойки или лихви ако няма предварителен договор с определена клауза за неизпълнение или закъснение на някоя от страните.
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: Brad
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Искам да добавя в списъка за пореден път потребителя danko6. Платих му 20 лева за реклама във Фейсбук преди около 2 месеца. До ден днешен не ми е пуснал рекламата. Всеки път когато го питам, той почва да увърта и да отлага.
 

Горе