ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Ето моята кореспонденция една госпожа която е с положителен рейтинг.
Вие преценете сами

10-03-13, 10:33 АЗ
МОля да ми изпратите цена и на мен за сайта.

10-03-13, 14:18 TiGeR83
Здравей, сайта е Приходите към момента са от баннер реклама, около 50 до 60 лева на месец.
Не са търсени активно рекламодатели.
Цена на проекта около 800 лева с възможност за коментар.

10-03-13, 14:51 АЗ
Здравей, интересувам се сериозно от сайта. Надявам се в цената е и домейна. Може ли посещенията и импресиите да се удостоверят някак си.
Цена около 700 лева устройва ли те. Поздрави


10-03-13, 15:00 TiGeR83
Тази цена ме устройва. Давам сайта с домейна и хостинга ето линк към трафик


10-03-13, 15:21 АЗ
Здравей, хайде да уточним как да стане сделката и да я правим.

10-03-13, 15:22 АЗ
А фейсбук страницата нали и нея получавам?


10-03-13, 15:59 TiGeR83
Да


10-03-13, 16:03 АЗ
Как да го направим? Пари потребители пароли и тн.

Вчера, 19:24 АЗ
Здравейте. Не разбрах ще ми продавате ли сайта или не?
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Какво има да се преценява? Говори ли сте преди два дни за някакъв сайт и никъде не виждам измама. Ти къде я виждаш?
 
и аз не виждам някаква измама че чак и за отрицателен итрейдър - максимум за неутрален ако комуникацията е прекъсната

освен това бг домейн се прехвърля мисляше с някаква нотариално заверена простотия или на място с лични карти в регистър бг (добре дошли във 20 век ;)) демек пригответе се за размотаване през идващите седмици (при късмет само около седмица) а не че за два дни да се раздват итрейдъри малко по късно ще го махна

пригответе си нотариусите и пари за пощенски разходи и куриери ако не сте от едно и също място
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Според вас това какво е дали искам да го купя. То продава ли се или не се продава?
10-03-13, 15:21 АЗ
Здравей, хайде да уточним как да стане сделката и да я правим.
Edit:
Какви нотариуси на кой ще го прехвърли при положение че няма никаква информация кой съм.
1 час след последният ми въпрос и пише продаден без да ми отговори.
Да си го ползва. И да го продава не го искам. Ако това се случи в ebay какво ще следва за продавача?
 
Последно редактирано:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Според вас това какво е дали искам да го купя. То продава ли се или не се продава?
10-03-13, 15:21 АЗ
Здравей, хайде да уточним как да стане сделката и да я правим.
Edit:
Какви нотариуси на кой ще го прехвърли при положение че няма никаква информация кой съм.
1 час след последният ми въпрос и пише продаден без да ми отговори.
Да си го ползва. И да го продава не го искам. Ако това се случи в ebay какво ще следва за продавача?
Конкретно с потребителя който споменаваш и аз съм имал проблеми. Просто теглиш една на ум и продължаваш напред- не със всеки от форума се работи и коренспондира лесно ;)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Тък greengsm е прав - потребителят, който продава не е постъпил коректно. Най-вероятно е изкочила по-добра оферта, в което няма нищо лошо, но е трябвало да уведоми останалите заинтересувани, още повече че е постигната устна договорка. Но отрицателен трейдър не може да се даде в случая, няма финансова злоупотреба.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Понеже вече втори път ме подканя MadNeno да пиша в темата, за да "избелее" в очите на потребителите тук, да драсна, че преведе всички пари.

Верно, не са точно толкова, колкото трябваше, защото таксите в PayPal бяха за моя сметка?!, а не изпратени като Gift. Както и да е - сметките са чисти, но не бих работил с него никога повече.

На 01.02 му свърших работата, за която се бяхме уговорили, а получих парите на .... 15.03 ... значи само "месец и половина" :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

10 поста за да пусна обява,щуротия,10 пъти ще се направя на идиот.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

10 поста за да пусна обява,щуротия,10 пъти ще се направя на идиот.

това е ако искаш, ако не те устройва има сайтове за обяви
 
Предложение към администраторите

Четох малко от темата уж да знам от кои хора да се предпазя, но ми направи впечатление, че хората много се карат и май всеки иска да знае на колко години е другия.

Защо да не се направи така да е задължително при попълване на профил да се попълни и възраст ? С цел удобство за това да не се налага да се постват отделни теми относно това, кой на колко годиние или да не се налага да се търси из мненията на отделни потребители.

Има ли някаква конкретна причина да не е така ?
 
Re: Предложение към администраторите

Четох малко от темата уж да знам от кои хора да се предпазя, но ми направи впечатление, че хората много се карат и май всеки иска да знае на колко години е другия.

Защо да не се направи така да е задължително при попълване на профил да се попълни и възраст ? С цел удобство за това да не се налага да се постват отделни теми относно това, кой на колко годиние или да не се налага да се търси из мненията на отделни потребители.

Има ли някаква конкретна причина да не е така ?


Че то всеки може да напише каквото възраст реши :)
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Здравейте,
търся инвеститор (ако желае - може да ми е И партньор), за нещо уникално. Изисква се инвестиция, от минимум 1500 лева. Шанса е изключителен ! По темата ще има открита дискусия на 15.09.2013 г. (УТРЕ), в 20.00 ч. Мястото на дискусията ще е следното (Не мога да публикувам тема, защото днес се регистрирах) :

под- форум
КУПУВАМ / ИНВЕСТИРАМ

заглавие / автор

инвестиране в проект

Търсиш инвеститор от черния списък ли?! :shock:
:D
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

trafika
trafika Junior Member




Начално facebook stranica

Имам подходяща страница за теб около 27 хиляди харесвания, моля остави скайп да се разберем

След като се свързахме през фейсбук , показа ми страницата , хареса ми в момента в който парите вече бяха изпратени и той ужким ме правеше админ на страницата , той изтри провила си от фейсбук. Майла с който е регистриран във пейпал е Enviado a:
Zdravko Ivanov
Correo electrónico:
[email protected]
Грешката е моя ,че се свързах с нов потребител , по принцип съм много недоверчив,но имах толкова проблеми на главата днес ,че съм изключил за момент за всичко.
Е аз ще отида до банката утре да пробвам да откажа превода,написъл съм и рекламация в Пейпал.Още немога да разбера как толкова идиотски се вързах.Предполагам това е някакво хлапе.Не ми е толковадо парите но след толкова проблеми днес това ми беше и за капак.Уважаеми потребители не бъдете толкова наивни като мен и бъдете предпазливи когато търгувате с нови потребители

п.п днес говорих с пейпал по телефона и всичко е ок ще си върна парите но нервите не !
 
Последно редактирано:
Искам да прибавя едно име тук - RuslanTodorov, който е правил днес мизерии на другия форум - www.searchengines.bg.

Още информация: https://plus.google.com/108667600593304376281/posts - което е профила му. И като гледам е SEO, поне това предлага на сайта си: skysoft.jimdo.com. Внимавайте с него и ние ще се постараем да не започне да прави мизерии тук.

Предупреждавам превантивно тук. Благодарности на екипа на другия форум.
 
Последно редактирано:
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Как може да прекакаш хората които искат да ти дадът кинти....

Това е абсурдно ...
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Здравейте на всички - не може ли, този черен списък да бъде направен на една страница и да са подредени по списък некоректните потребители, така ако иска някои да види кой, какво, кога ще му отнеме много ценно време. Това са цели 39 страници - нека админите да ни пощадят и когато имат възможност да изкарат на показ не лоялните потребители посписъчно без целия offtopic.
 
Re: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Здравейте на всички - не може ли, този черен списък да бъде направен на една страница и да са подредени по списък некоректните потребители, така ако иска някои да види кой, какво, кога ще му отнеме много ценно време. Това са цели 39 страници - нека админите да ни пощадят и когато имат възможност да изкарат на показ не лоялните потребители посписъчно без целия offtopic.

Да, ще трябва да измислим лист на отделна тема или страница. Но да се пълни началото на тази тема с имена и никове, пак не лоша опция. Лошото е, че списъка ще става голям след време. ;) Няма как, все пак ги има навсякъде такива хора. ;)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Здравейте Колеги,

Искам и аз да съобщя за Некоректен потребител. Не съм сигурна дали въобще има регистрация тук във форума, но моите услуги намериха и чрез него.
Преди малко над три месеца се появи една дама на име Антоанета Цветкова. Имала сайт за хранителни добавки: natrol.bg/bg/
Поръча около 50 описния на артикули, като уговорката беше да ги плати след изготвяне на поръчката. Тук много ще ме упрекнат, защо работя на този принцип, но за мен това е един от начините да покажа коректността и точността си пред клиента (за разлика от измамния свят, в който живеем).
Та, на темата за въпросната г-жа Управителка на сайт за хранителни добавки, когато пратих готовите описания на продукти (които отнеха една седмица от времето ми), тя заяви, че не е доволна и аз предложих да коригирам това, което не и е харесало и да ги направя, Точно, както желае. След два дни редакция, отново изпратих нови материали, а Антоанета Цветкова спря да отговаря на и-мейлите ми.
След още няколко дни, тактично попитах, какво става с описанията ми, този път добре ли са, Управителката заяви, че не е доволна и не може да плати уговорената цена. Съответно предложи с 25% по-ниска, аз Не само приех, но свалих на с 50% под труда си, въпреки, че Уникалността на описанията беше 100%, подредба, правопис и спазване на срокове загубиха 2 седмици от времето ми. Въпросът не бе вече до Чест, а до толерантност и човечност и Евентуално бъдеща съвместна работа.
След моето предложение Антоанета Цветкова напълно отказа да плати, под предлога, че Нямало да публикуват моите описания.
Днес, три месеца след този случаи, откривам, че описанията на хранителни добавки, които направих за: natrol.bg/bg/glucosamine-chondroitine.html
са публикувани, почти без промени (някои дават 100% точност с моите описания, други са между 76-98%);

Изключително некоректна фирма!!!
Навярно, както се отнасят с партньорите, с които работят, такова е и отношението им към клиентите!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
П.П: Проверката е направена с Advego Plagiatus 1.3.0.61
 
направи си новта тема "с името на фирмата и магазина - измамници / крадци" с този текст на това оплакване да се ранкне при търсения за името и сложи всички описания в твоя блог така поне няма да могат да ги ползват за сео и не им давай живи линкове (и направи скрииншотове как ти ползват текстовете) може и тях да дадеш втемата...

щом не са ти платени авторскот право е твое ... да видиш как ще изпищят да оправят нещата в съвсем кратрък срок стига да искаш да си отстояваш правата
 

Горе