ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Така, първо може да погледнете: energy-torrent.com/seo/LS.png <- горе в десния ъгъл, под иконката на Скайп пише Alexandar. Домейна, на който се качват файловете няма privacy: https://who.is/whois/energy-torrent.com -
Registrant Name: ALEXANDAR USTINOV.
Ще си каже човек, брей, този Стоян ли е или Сашо. Ами Стоян е, Стоян Генов, жк. Младост 2. Гледам, не се крие човека
Сигурен съм, че chokoev може да се сдобие със същата информация, понеже в момента го правя от това, което виждам в хронологията им в Скайп, която не е приложена както трябва. energy-torrent.com/seo/zikov <- след като се свали файла, да му се добави .txt отзад, за да се отваря.
Г-н Стоян Генов също така притежава сайт за компаньонки, за който предполагам говори chokoev.

Къде в данните на торента пише, че е от София?
при мен излиза това:
Registrant Street: YAKOVA GUNINA 1
Registrant City: MOSKVA
Registrant State/Province: MOSKVA

whois данните на торент домейна не са негови.

[25.1.2015 г. 12:16:59] bonbon_ev: Стоян се казвам

Ето снимка на хисторито ми с Талов. http://nox.bg/seo/talov.png . Забележете пиша му на Вие

nox.bg също е негов
ето и данните за домейна:
Stoyan Genov
zh.k Mladost 2
SOFIA, 1799
BULGARIA
 
Re: От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

@nortrant, общовзето написа това, което и аз :)
Никъде не съм казал, че в данните за торент домейна пише, че е от София. Казах, че има съвпадение със скрийншота, който беше постнал, понеже Chrome user-а беше 'Alexandar', както и името, регистрирало торент домейна. Информацията, че е от София я взех от nox.bg.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

На кой номер съм ти звъннал?

2-ро След коя дата chokoev започва да ми дава съвети за on-page сеото и след коя дата говорим за статии, които е поръчал

........
Защото каза че заминаваш за море и искаш да стартират нещата преди да заминеш. Не съм за 30 лева за статии, дори и нищо да не излезе, все ще влязат в употреба.

Така ли? Кога и къде ти казах?

На срещата на която ти дадох 400лв. и която ти твърдиш че съм отменил? :)

Никъде в хронологията на скайпа няма писано такова нещо.
Няма и в тази разпечатка от БОБ http://nox.bg/seo/invoice_bob.pdf да съм ти звънял на твоя телефон **** 311 451
Да не би по водобровода да сме се чули? ;)

Разбираш ли колко си смешен. Сам се оплиташ в лъжите си.

Ако тук можеш да минеш с нещо от вида .... ако трябва ще го покажа ..........., то в полицията това няма да мине.

А ще ти се наложи да даваш обяснения там.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Човеко , значи да ти кажа искрено се забавлявам на увереността ти . Не съм съдник да давам обективни оценки какво е станало , ама много ме кефиш как плашиш с полиция , докато развиваш нелегална , престъпна и ниско морална интернет дейност . Ако бях на мястото на двете момчета , изобщо нямаше да работя с теб - само като чуя за какво става на въпрос и веднага те анализирам като индивид . Преценявам , претеглям и те изобличавам на момента . Дори да си ги дал тези пари на ръка , сега няма как да го докажеш - ако е така , честита почерпка на 2мата . Ама , аз да ти кажа не ти вярвам , че си им дал нещо , щото вие долните нисши утайки , така действате , подмолно и в същото време заплашително , като мутри .
Защо ти скри името си от форума с обяви ? Какво криеш и кой си ти всъщност ?
Ти за мене си един лош българин , човек без скрупули и интернет узурпатор .
Аре стига си мутрял ве , този .
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

............
Защо ти скри името си от форума с обяви ? Какво криеш и кой си ти всъщност ?
Ти за мене си един лош българин , човек без скрупули и интернет узурпатор .
Аре стига си мутрял ве , този .

Моля????????? .
Написъл съм си името. телефона и освен това съм дал линк към документ, където се вижда ЕГН-то ми. От кого се крия? От тебе ли? :)

Не плаша никой с полиция, Живеем в цивилизована стана (уж) и е нормално когато някой лъже, клевети или заплашва друг, то повтърпевшия да се обърна към органите на властта (както аз направих).
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Малко по-весело , господине . Малко ви взех за гаргарин , обаче , много взе да се запича темата . Няма я драмата , някак си . Инъче другия път като давате пари , ще искате да подпишете документ , нали ? Или ви е прекалено сив бизнесо за подобно нещо ? Като няма нищо черно на бяло , ходи разправяй на арменския поп че си дал пари и си ги търси пак от него . Хайде със здраве , и не прекалявайте с изблиците си на гняв , както бяхте посочили вчера . Все пак човек на средна възраст през лятото трябва да внимава .
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Малко по-весело , господине . Малко ви взех за гаргарин , обаче , много взе да се запича темата . Няма я драмата , някак си . Инъче другия път като давате пари , ще искате да подпишете документ , нали ? Или ви е прекалено сив бизнесо за подобно нещо ? Като няма нищо черно на бяло , ходи разправяй на арменския поп че си дал пари и си ги търси пак от него . Хайде със здраве , и не прекалявайте с изблиците си на гняв , както бяхте посочили вчера . Все пак човек на средна възраст през лятото трябва да внимава .

Много благодаря за пожеланиято за здраве. Да Ви се връща и на Вас. Изобщо не съм гневен - напротив смешно и весело ми е. То това не е драма а комедия, как някакви деца се опитват да се оправдават. :)

Сега едно, пък после друго. ........... Детска му работа.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Най-трудната работа е на съдиите. Да знаете. Заседавам с такива и от личен опит казвам, че това е най-тежката професия.

Казуса е изключително сложен и заплетен. Никъде не се споменава (Доказателствено), че е отменена втората среща. Има само документирано в скайп, че ще се осъществи такава. Няма и писаници последващи отказа за срещата или споменаването и.

Това обаждане, което е получил @chokoev, може да е от 1 милиона Българи, почти всеки може да се обади от скрит номер. Няма доказване, че ТОЧНО той се е обадил и те е заплашвал.
НЕ КАЗВАМ, че не е той, просто казвам, че може да е от много други.

И двамата имат интересни алибита. Единия е инвалид(по документи), другия е млад татко. И двамата нямат логика да се лъжат едни с други.

Имаме факта, че ищецът е писал няколко пъти на ответника, а реално отговор не е получен. Изречението за студената вода, може да се интерпрететира, като това, че човека си е загубил времето с несериозни момчета, които нищо не са направили по сайта му, казвам МОЖЕ да се интерпрететира.

Имаме един факт, който е в основата на всичко. НИКЪДЕ не се ДОКАЗВА, че парите са предадени на втора среща. Може и да е имало такава, НО никъде няма доказателство, че парите са дадени.

НЕ забравяйте, че @chokoev и @Talov се позовават на презумцията, че са невинни до доказване на противното, така че реално те са невинни до доказване на противното, а това става само и единствено в Съда. Тука има писаници и писаници.. Всеки си пише, а никой не взема решението, Когато застанете пред съдията ще видите, каква е разликата между писаниците и караниците.

Бях на едно дело скоро подобно на Вашия казус и там съдията ми каза една много готина история.
"На времето, когато е имало казус, се събирали 2 племена и се нареждали в 2 страни. От едната страна стои племето на ищецът и него, а от другата племето на ответника и той самия. Посредата застава "съдията" и кара двете племена да викат, което извика по-силно то печели.."

Не мисля, че сем във времето на племената, а и не мисля, че всички от форума са длъжни да се ангажират с мнение за Вашия казус. Тук ВСЕКИ ще си вземе индивидуално решение, а съдията ще вземе ЗАКОНОВО и ЕДИНСТВЕНО решение. Тогава, когато приложите Присъдата във форума, тогава всички ще разберът, кой прав и кой крив.

Всичко останало, което се пише, е само губене на време в момента.

Успех на двете страни, и нека справедливостта възтаржествува!
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Най-трудната работа е на съдиите. Да знаете. Заседавам с такива и от личен опит казвам, че това е най-тежката професия.

Казуса е изключително сложен и заплетен. Никъде не се споменава (Доказателствено), че е отменена втората среща. Има само документирано в скайп, че ще се осъществи такава. Няма и писаници последващи отказа за срещата или споменаването и.

Това обаждане, което е получил @chokoev, може да е от 1 милиона Българи, почти всеки може да се обади от скрит номер. Няма доказване, че ТОЧНО той се е обадил и те е заплашвал.
НЕ КАЗВАМ, че не е той, просто казвам, че може да е от много други.

И двамата имат интересни алибита. Единия е инвалид(по документи), другия е млад татко. И двамата нямат логика да се лъжат едни с други.

Имаме факта, че ищецът е писал няколко пъти на ответника, а реално отговор не е получен. Изречението за студената вода, може да се интерпрететира, като това, че човека си е загубил времето с несериозни момчета, които нищо не са направили по сайта му, казвам МОЖЕ да се интерпрететира.

Имаме един факт, който е в основата на всичко. НИКЪДЕ не се ДОКАЗВА, че парите са предадени на втора среща. Може и да е имало такава, НО никъде няма доказателство, че парите са дадени.

НЕ забравяйте, че @chokoev и @Talov се позовават на презумцията, че са невинни до доказване на противното, така че реално те са невинни до доказване на противното, а това става само и единствено в Съда. Тука има писаници и писаници.. Всеки си пише, а никой не взема решението, Когато застанете пред съдията ще видите, каква е разликата между писаниците и караниците.

Бях на едно дело скоро подобно на Вашия казус и там съдията ми каза една много готина история.
"На времето, когато е имало казус, се събирали 2 племена и се нареждали в 2 страни. От едната страна стои племето на ищецът и него, а от другата племето на ответника и той самия. Посредата застава "съдията" и кара двете племена да викат, което извика по-силно то печели.."

Не мисля, че сем във времето на племената, а и не мисля, че всички от форума са длъжни да се ангажират с мнение за Вашия казус. Тук ВСЕКИ ще си вземе индивидуално решение, а съдията ще вземе ЗАКОНОВО и ЕДИНСТВЕНО решение. Тогава, когато приложите Присъдата във форума, тогава всички ще разберът, кой прав и кой крив.

Всичко останало, което се пише, е само губене на време в момента.

Успех на двете страни, и нека справедливостта възтаржествува!


Добър разказ но пропускаш нещо основно. Твърдението, че някой е измамник без да имаш съответните доказателства си е клевета. Можете да си прочетете наказателния кодекс. И хубаво невинни по презумция, но с разбито име. Това като приказката - някой нека каже че е таковал сестра ти, пък ти после отивай да обясняваш че нямаш сестра...

Днес нарочно не съм коментирал темата, но цял ден се занимавам с нея. В скоро време ще ъпдейтна до къде са нещата с въпросния господин Стоян Генов.
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Добър разказ но пропускаш нещо основно. Твърдението, че някой е измамник без да имаш съответните доказателства си е клевета. Можете да си прочетете наказателния кодекс. И хубаво невинни по презумция, но с разбито име. Това като приказката - някой нека каже че е таковал сестра ти, пък ти после отивай да обясняваш че нямаш сестра...

Днес нарочно не съм коментирал темата, но цял ден се занимавам с нея. В скоро време ще ъпдейтна до къде са нещата с въпросния господин Стоян Генов.

Осъзнаваш ли, че при по-добра комуникация, сега щеше да имаш клиент, който ти плаща всеки месец по 500лв, а не опонент, който петни името ти?
Съжалявам, че ти го натяквам постоянно, но ми се иска да си извадиш поука от този скандал и да бъдеш по-отговорен в бъдеще. В крайна сметка всеки сам си решава кои житейски уроци да приеме, но ако не осъзнаваме грешките си няма да си извадим поука и ще ги допускаме отново - струва ли си, според теб?
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

До се се въздържах да пиша в темата, ама днес нещо ми щракна и се присетих за линукса и с какво ми е направил впечатление. Преди няколко месеца се опита да очерни друг колега пак без никакви доказателства.
Нещо модела намирисва ...

Осъзнаваш ли, че при по-добра комуникация, сега щеше да имаш клиент, който ти плаща всеки месец по 500лв, а не опонент, който петни името ти?
Съжалявам, че ти го натяквам постоянно, но ми се иска да си извадиш поука от този скандал и да бъдеш по-отговорен в бъдеще. В крайна сметка всеки сам си решава кои житейски уроци да приеме, но ако не осъзнаваме грешките си няма да си извадим поука и ще ги допускаме отново - струва ли си, според теб?

Или да работи залудо 1-2 месеца ...
 
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Добър разказ но пропускаш нещо основно. Твърдението, че някой е измамник без да имаш съответните доказателства си е клевета. Можете да си прочетете наказателния кодекс. И хубаво невинни по презумция, но с разбито име. Това като приказката - някой нека каже че е таковал сестра ти, пък ти после отивай да обясняваш че нямаш сестра...

Днес нарочно не съм коментирал темата, но цял ден се занимавам с нея. В скоро време ще ъпдейтна до къде са нещата с въпросния господин Стоян Генов.
Мисля, че ти пропускаш основното колега. Дали е клевета или не, ще го каже и докаже съда. Ако си виновен, си измамник, ако си невинен е клевета, за която ще получиш обезщетение, ако я предявиш обвинението.

Осъзнаваш ли, че при по-добра комуникация, сега щеше да имаш клиент, който ти плаща всеки месец по 500лв, а не опонент, който петни името ти?
Съжалявам, че ти го натяквам постоянно, но ми се иска да си извадиш поука от този скандал и да бъдеш по-отговорен в бъдеще. В крайна сметка всеки сам си решава кои житейски уроци да приеме, но ако не осъзнаваме грешките си няма да си извадим поука и ще ги допускаме отново - струва ли си, според теб?
Има логика тук за това, че щеше да има клиент, но ако от самото начало клиента е търсил да набеди някой, щеше да получи същото.
Нищо не се знае.

АКОТО е предположение и догадка, на предположения и догадки не се взимат решения от съда, взимат се на доказателства,мотиви,показания и т.н.
Бързаш да обвиниш, без да знаеш всичко

Всички тук говорят по предложения и никой с твърдения, никой от тук не е съдия или прокурор или адвокат. Пак казвам, ако имаше строги доказателства, очевидна измама, тогава можеше да се твърди, а при такъв заплетен казус има само едно решение и това е в съда, всичко останало е за приказки на масата и надвикване, без ясно решение.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Хахаха, мръсен филм вкарахте с тая тема.

И аз клоня към правотата на момчетата, заради (не)дадените 400лв. и липсата на доказателства. Но при липсата на комуникация е недоказуемо, както казаха горе колегите.

Във всеки случай, карайте си работата, който е работил с вас и знае как работите ще си ви поддържа репутацията :)
 
От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Бързаш да обвиниш, без да знаеш всичко

Аз да обвинявам??? Никак даже, просто посочвам грешка, която е в основата на този, така интересен за нас зяпачите конфликт.

Относно мотивите и прегрешенията на двете страни, можем само да гадаем - и го правим, ей така, докато си чоплим семки и си почиваме.

И моля те, излез от съдебния трилър - тая история никога няма да стигне до съд. :)
 
Re: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

До се се въздържах да пиша в темата, ама днес нещо ми щракна и се присетих за линукса и с какво ми е направил впечатление. Преди няколко месеца се опита да очерни друг колега пак без никакви доказателства.
Нещо модела намирисва ...



Или да работи залудо 1-2 месеца ...

Днес ми казаха същото, за друг колега. ;) Ще го разпитам утре за какво става дума и него, че днес само ми подметна.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Значи дал си пари. Къде в тая хронология се споменава, че си дал пари? Как така даваш пари и след 3 месеца ги питаш? Нали даваш пари за МЕСЕЧЕН АБОНАМЕНТ? след първия месец нищо не си ги питал? Какво е това: как си къде си какво правиш? Стига с тези скрийншоти от скайп. Доказателство нямаш, че си дал пари. Тоя линукса е много съмнителен тип.
 
От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

До се се въздържах да пиша в темата, ама днес нещо ми щракна и се присетих за линукса и с какво ми е направил впечатление. Преди няколко месеца се опита да очерни друг колега пак без никакви доказателства.
Нещо модела намирисва ...

На края ще се окаже че си е просто един сериен измамник...


И моля те, излез от съдебния трилър - тая история никога няма да стигне до съд. :)

Тепърва ще влизаме в съдебния трилър, виж че е пуснал жалба срещу нас :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

На мен друго ми направи впечатление .... не познавам нито един от спорещите, но никой не обърна внимание на няколкото поста на Кракатау ... Талов работи/работеше при него преди време, сега не знам .... за Чокоев не знам ...

Спокойно, Господ сам ще ги разреши нещата. Пак ще сгафят, те си ги умеят тия неща.

Гледайте в това общество на човеците, не на една диги репутация. Дизраели беше казал - има големи лъжи, малки лъжи и статистика, перифраза.

Под достойнството ми е брат. Да са живи здрави! Много ниска ми е репутацията :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

И какво се разбира от тези постове? Не че ги защитавам, ама @krakatau беше баннат от форума, така че отново си прави извода ;)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

А ти знаеш ли кой седи зад този ник? Аз го познавам и съм се виждал един или два пъти с него.

За мен, той визира Талов и Чокоев ... постовете му не са в тяхна защита, а е бил работодател на единия ...
 

Горе