ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Здравейте! :)

Искам да се оплача от потребителя serialbg
skype: winless2015

Продадох му сайт, той го пусна на друг хостинг и имаше проблем с енкодинга предложих му да го оправя но минаха 9 дена и нито 1 стотинка не видях нито съдействие да ми даде достъп да го оправя а му купих домейн подарък от мене и така той получи системата, а аз останах с пръст в устата.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Само му вижте системата и ще ви стане ясно - http://obqvi.online/

Нека видим оригинала: http://obqvibg.ga/ не виждам проблеми или бъгове.

Нещата са преведени,препродренени и някой донаписвани от моя и на колегата страна.
 
Последно редактирано:
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Нека видим оригинала: http://obqvibg.ga/ не виждам проблеми или бъгове.

Нещата са преведени,препродренени и някой донаписвани от моя и на колегата страна.

ERROR: Invalid username.
The first name is required
The username is required
The email is required
The password is required
Потвърдете паролата *
Потвърдете паролата
The password is required
Wrong answer
There are errors in your form. Please correct them before proceeding.
Field cannot be empty.
Field cannot be empty.
Provided email address is invalid.

Бонус:
https://bg.wordpress.org/plugins/loco-translate/
 
От: От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ


Ти си най-големия спамър няма ли да изчезнеш? ако бяха видяни пропуски щяха да бъдат дооправени, винаги си вреш носа където хабер си нямаш какво става лапе, научи се къде ти е мястото.
 
Ти си най-големия спамър няма ли да изчезнеш? ако бяха видяни пропуски щяха да бъдат дооправени, винаги си вреш носа където хабер си нямаш какво става лапе, научи се къде ти е мястото.

Ти се научи как работи wordpress и как се превеждат теми и плъгини, после давай акъли на други.
 
Последно редактирано от модератор:
От: От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Който се хване за хорото с бобсана го яде голем

В случая (а и тогава) некоректният се оказа ти. И спри да се излагаш вече и да черниш името на момчето, защото, за разлика от теб, той постъпи мъжки. Обясни ситуацията и направи всичко възможно да си получиш парите, докато ти разиграваше целия форум с ''абе завлякоха ме, ама не си искам парите, купете бира на Сульо Пулев от Левуново''. Работила съм с Бобсъна и мога да кажа, че е страшно добро, коректно и отговорно момче. С теб не знам дали някой е работил, но и зарядно за портмоне да ми предлагаш, няма да го купя от теб.

В заключение: Некоректен леонссс - не работете с него, защото ще ви очерни без причина.
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Каквото заплащането, такава и услугата, като искате да ви се върши качествено работата, ще си плащате като хората, сайт за 200лв?! WTF. Лично на мен въпросния Леонс ми е писал преди години с искане за сайт тип каталог, като бюджета му беше 100лв. Няма смисъл просто да продължавам...
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Само му вижте системата и ще ви стане ясно - http://obqvi.online/
Това което видях аз е, че си поискал да купиш една система, добавил си код на банер, като си го "изплющял" преди всички останали елементи на кода и си омазал кодировката.
От моя гледна точка имаш получен домейн + система, която сам си поискал, като предварително си информиран за стойността ѝ и никой не те е задължил да вземеш преди да проучиш => да си заплатиш "масрафа" .
 
Просто сложи и един итрейд да се знае. Много кофти е така понякога. Поне да се реваншира с другата част от парите или поне да каже, че нещо е станала с прибавянето, защото каквото и да ги говори, това е много тегава история, особено с няколко хиляди фена. :)
 
От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Просто сложи и един итрейд да се знае. Много кофти е така понякога. Поне да се реваншира с другата част от парите или поне да каже, че нещо е станала с прибавянето, защото каквото и да ги говори, това е много тегава история, особено с няколко хиляди фена. :)
къв трейд ??? Така ли вече се поощряват измамниците във форума, просто с трейд ? Все повече се мотивирам да поема в друга посока и да гръмна няколко потребители, апък нека си пишат каквито трейдове искат после
 
Re: От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

къв трейд ??? Така ли вече се поощряват измамниците във форума, просто с трейд ? Все повече се мотивирам да поема в друга посока и да гръмна няколко потребители, апък нека си пишат каквито трейдове искат после

Какво предлагаш? Да го баннем и след 10 дни пак да се появи с нов ник? :)

С трейд малко по-трудно ще търгува с този ник. С бан, няма грам да тъгува, докато не се регистрира на ново и продължи. А и честно казано поощряване е много силно казано. Както сме споменавали и преди, плащането трябва да е много добре регламентирано. Не бих платил предварително. Но всеки си има методика на работа. :)
 
От: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Уж се разбрахме да ми прехвърли готови фенове. Днес трябва да стане, ще изчакам и ако ги прехвърли ще изтрия данните. За сега да си стоят!
 
От: Re: От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Какво предлагаш? Да го баннем и след 10 дни пак да се появи с нов ник? :)

С трейд малко по-трудно ще търгува с този ник. С бан, няма грам да тъгува, докато не се регистрира на ново и продължи. А и честно казано поощряване е много силно казано. Както сме споменавали и преди, плащането трябва да е много добре регламентирано. Не бих платил предварително. Но всеки си има методика на работа. :)
че сега като е с този ник и лош айтредър не може ли просто да си направи 5 нови акаунта и да си джитка без проблеми инкогнито ?
 
Re: От: Re: От: Re: ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

че сега като е с този ник и лош айтредър не може ли просто да си направи 5 нови акаунта и да си джитка без проблеми инкогнито ?
Да, но ще трябва да трупа рейтинг, а този забравя за него, което си е удар под кръста. А и нов и стар акаунт можем да засечем от системата. Естествено при възникнали подозрения де. ;)

Това е в общи линии.
 

Горе