ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

А баннат ли е или подобно на прословутите репи ще потъне в бездната, докато някой друг не изпищи?
 
Последно си позволявам да пиша извън темата. Не може ли да се създаде нова тема и там да се добавят само потребители, като списък. А тук да се коментира заслужава ли или не да се добавят в листата. В списъка да се добавят едва след някакъв диспут тук, като разбира се потърпевшия ще взема крайното решение.
 
Има смисъл от този списък само, ако се публикуват хора с истинските им имена или сайтове, вярно ник грден с години, ама утре може да му трекне от,, туриста,, да смени ника на ,,пикника,, и кво правим.

За мен по-важен е фиидбека, макар, че както се вижда и той не е гаранция.
 
Имената са му : ЕВГЕНИ ЙОРДАНОВ ЕВТИМОВ
Фейсбук : https://www.facebook.com/evgeni.evtimov
Тел : 0899002100
Град Перник
Има и фейсбук страница в която редовно пуска реклами ( https://www.facebook.com/gushni.bg )

В сряда имам път към София , ако някой има повече инфо за него ще се радвам да го сподели.. с радост ще го почерпя една бира.
 
Последно редактирано:
Мислех си, че това е форум на предприемачи и времето на irc героизма е изтекло преди 15 години ...
Имал си бол пари - дал си. Не си го оформил документално - значи си ги прежалил предварително.
Всички сте чували за запис на заповед - оформя се за 2 минути и не боли.
 
  • Like
Реакции: Sky
Мислех си, че това е форум на предприемачи и времето на irc героизма е изтекло преди 15 години ...
Имал си бол пари - дал си. Не си го оформил документално - значи си ги прежалил предварително.
Всички сте чували за запис на заповед - оформя се за 2 минути и не боли.
Не ме боли за парите... а за това ,че се държи нагло и безпардонно... ако го видя случайно някъде , някой ден... няма да му искам парите даже... просто искам да ми каже "извинявай , сгреших".. не че ще е искрено... но предполагам ще си направи някакъв извод за живота и какво ще прави занапред.
 
Да вмъкна един потребител, от който не съм доволен. @Calasedo - Владимир. Свърших му малко работа по сайта livenovini.com . Казах му какво ще струва моя труд, той се съгласи. От Януари месец до днес не е платена нищожната сумичка. Внимавайте да не се вържете с по-големи суми.

ПП Съжалявам, но не обичам да ме правят на балама.
 
Началото на месец май - на 5 ти мисля, че беше предплатих 20 лв за дребна корекция на лицето с ник "anre" и се покри вдън земя...След седмица ми писа, че бил в болница и за това не е успял и пак потъна вдън земя. Това са данните на лицето, за да не се опари някой с по голяма сума. разполагам и с бележката от Еконт и с хронологията на разговорите ни (колкото и да са малки) на лични съобщения и по вайбър в случай, че някой модератор ги поиска.

Станислав Тодоров Буров
Тел:0877766846 и 0877470479

ж.к. Балик е офисът на Еконт в Балчик, на който му преведох парите, че бил близо до него.
 
Последно редактирано:
Потребителя the_tourist ми поиска 100лв. назаем (и друг път съм му давал).. това беше Ноември месец с уговорката ,че ще ми ги оправи в близките дни.
Мина седмица, две , три... писах му , бил затруднен.. викам си ОК , човешко е .. пък и не са ми спешни.
Мина и Нова година... нито пише , нито нищо.. драскам му аз в скайп , пак нямал кинти незнам си ко.. казах му ,че е несериозен без лоши чувства...
Писах му на няколко пъти , отговора беше един и същ... и така де , още не съм видял и 1ст. от тези пари.. прежалил съм ги , въпроса е принципен.
Не исках да го слагам в черният списък , но това вече е прекалено да го чакам над 6 месеца за някакви 100лв.. а уж е "предприемач". Паляк.

Мога да му постна , имената , фб , тел. номер и т.н... но не искам да задълбавам.

Пхахах, тоя още ли не е ял шамарите? Преди 1-2 години ме изгърби 70$ и после ми рева 2 месеца, че чак го съжалих и му ги упростих накрая... ама явно е трябвало да му разваля още тогва добрата репутация, че сигурно по-малко жертви щеше да има днес! .......
 
Началото на месец май - на 5 ти мисля, че беше предплатих 20 лв за дребна корекция на лицето с ник "anre" и се покри вдън земя...След седмица ми писа, че бил в болница и за това не е успял и пак потъна вдън земя. Това са данните на лицето, за да не се опари някой с по голяма сума. разполагам и с бележката от Еконт и с хронологията на разговорите ни (колкото и да са малки) на лични съобщения и по вайбър в случай, че някой модератор ги поиска.

Станислав Тодоров Буров
Тел:0877766846 и 0877470479

ж.к. Балик е офисът на Еконт в Балчик, на който му преведох парите, че бил близо до него.
stanburov.free.bg/contacts.html

Това той ли е?

Иначе и аз ще имам един скоро да прибавя.....не мога да повярвам - от 22.03.2017 г. до сега ми пишат 4 статии.
 
stanburov.free.bg/contacts.html

...Иначе и аз ще имам един скоро да прибавя.....не мога да повярвам - от 22.03.2017 г. до сега ми пишат 4 статии.

Батенка, поне ще станат готини. Нали знаеш, че бързата работа - срам за майстора! :D

Скоро време и аз ще изпиша един боклук тук. Задигна ми, ценни файлове на 5 сайта и години труд...
Оттогава не се е вяскал насам! Но ще го измъкна от мишата му дупка...
 
Кво се изчанчиха тия хора....излез и кажи, че не можеш или нещо си сгрешил...за некви 100-150 лева е готов да си се*е на името дето е рабил за него години в бранша. Говоря по принцип за всичко, не за конкретен случай. Защото май всеки конкретен случай е горе долу в този стил.
 
Кво се изчанчиха тия хора....излез и кажи, че не можеш или нещо си сгрешил...за некви 100-150 лева е готов да си се*е на името дето е рабил за него години в бранша. Говоря по принцип за всичко, не за конкретен случай. Защото май всеки конкретен случай е горе долу в този стил.

Всички са така @Blinky ... или почти всички. Няма значение дали е млад или стар и колко години е в бранша, като няма акъл в главата и не може да работи... . Заради такива хора съм загубил хиляди лева... а може би и десетки хиляди... но вече свикнах. Обещават ти нещо, молят те да им помогнеш, правиш най-доброто което можеш и точно на старта, в последната минута ти сервират: "Отказах се, имам други планове, наеми други хора..." а тогава няма как да реагираш и губиш проект.

Днес пак същото... бях се разбрал с един моя екип да му пишем статии, да му поддържаме два сайта със статии, минимум по десетина статии на седмица, допълнително има онлайн магазин и там щяхме да закачим, ... толкова зает човека, че едва намери десетина минути да ми се обади по телефона докато е в движение и толкова, после след седмица нае някакво момче което да се грижи за сайтовете му, обясняват какво искат, но така и не показват да видя аз сайтовете за които ще пишем, за да добия представа за темата, стила на писане, предлагане на услуги за да предложа максимално качество... как се пишат статии без да знаеш това? Е, предложих десетина теми да видя дали съм улучил нещата и чаках обратна връзка - една седмица няма нищо, и преди малко ми се обаждат що нямало статии още... Ми как да има нещо, като са несериозни.. две седмици да ги чакам за нещо елементарно, което може да се направи само за около час? И това от начало, после кой знае колко ще ме бавят за парите и други неща? Така не се работи, отсфирих ги, да си търсят други. Пък парите не са малко... четирицифрено число... десетина статии на седмица в продължение на месеци.

Друг идиот от форума пък преди 2 години започна да ме бави с плащането, обещаваше, обещаваше, обещаваше... и нищо. И накрая ми изтърси буквално: "Така че тая копирайтърка ако няма пари да яде ще и дам 40 бакшиш халал да и са !". Още пазя мейла. Е, плати ги, но едва след като го заплаших. Това харесвам комуникации за работа по имейл, по телефон бизнес не правя, ако се случи, то искам да има написано черно на бяло... и после да не може да се отрече и да излъже.

Доста хора ще изреват ако почна да ги пиша в този списък... но няма смисъл.
 
Последно редактирано:
и после да не може да се отрече и да излъже.
Ти явно си по-интелегентен от мен, че да не разбирам, но каква файда от това? Аз като на никой не звъня и всички кореспонденции пазя в скайп, имейл, etc. и още пазя на трима измамници какво да ги направя? Дето и аз така чакам да ми платят сигурно година. Нито заплахи, нито нищо - оказа се, че си е направил мейл специално да си пише с мен единият, А ДОКТОР, застанал с име и снимка. Росен май се казваше, но не съм сигурен, трябва да проверя. Не взимайте под внимание съвпадения ако има, ще изляза ако някой държи със снимки от кореспонденция в следващите дни. Пак от тука. Един не си плати статиите, ставаше дума за 37 лева сметка, толкова харча в плод-зеленчука, мамка му! Третият ме мота, мота, мота, на пиле в калчища ме направи - това искам, после онова искам, накрая нищо не искам. Сигурно по 1 час на ден в продължение на няколко дни съм го консултирал, отговарял съм на какви ли не от глупави по-глупави въпроси от сорта на "А какви статии да си поръчам?", "Ама то по-евтино не става ли...", накрая поръча, написах ги, не му харасеха. Причината - дълги му били. Статии от 500 думи му били дълги. После, след около 10 дена, ги проверявам - използвани. Писах на хостинга им да свалят сайта - ни вест, ни кост.
Интересното е, че аз си ги бях публикувал на мой сайт, защитен с DMCA, отдолу и баджа си стоеше. Ако бях тръгнал да се разправям голяма олелия май че щеше да стане.

Изводът - за какво да се занимаваме с тази тема при положение, че даже модерация няма в този форум, @Blinky . Вместо да се трият всички спамове и да се изведат въпросните имена и контакти, за да не се връзват повече хора, не се прави нищо. Така някой си излиза "мъката" тук и после аз, като тръгна да работя с някого, да не би да се очаква 80 страници да преровя за всеки клиент от форума? Въпросният турист със 100-те лева още не стои баннат.

Едно предложение от мен: Направи като в BHW Shitlist раздел и процедирай по същия начин - темите се одобряват ръчно при представяне на доказателства, което тук отвсякъде ЛИПСВА, забранява се писането ако не си пряко засегнат и ако няма отговор до 48 часа - бан.

а така - продължавайте да се залъгвате, че правите нещо в 80 страници разводнена тема с доказателства по 1 или 2 случая сигурно.
 
Темата на форума да се модифицира с още user role поле с мигащата удивителна на тагнататите потребители към точно определена за целта (тази или друга) тема и № първия пост, в който са упоменати. Темата да бъде една и да не могат или да бъдат създавани паралелни такива, т.е. да е в определената за целта Главни (препоръчителни за прочит). Всичко останали личностни недоразумения и създавани нови теми в тази насока да бъдат модерирани и слети с основната. Всъщност това си е трудоемко, но в речника с т.н. "черни думи" може да се добавят някой ключови думи от този род тематика, които не да бъдат блокирани, а да следва задължителна модерация. Необходим е анализ на ситуацията от страна на администраторите да преценят по точкова система кои са най-честите използвани епитети с упрек, отсяванане на публициите на две нива с тестов период примерно и т.н. Трудоемко, но и не чак толкова, защото съм забелязал че все пак и най-тъпите теми се следят..
 
Идеята на "черния списък" е некоректният потребител да бъде баннат, или поне аз така го разбирам. След като е баннат, няма за какво да се ровите в темата, той просто няма да е във форума. Вече ако е с друг ник въпроса е отделен :)
 

Горе