ЧЕРЕН СПИСЪК НА ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

Здравейте, нова съм, но за съжаление вече ме излъгаха и не ми платиха за свършената работа. Как процедирате в такива случай? :)
 
Здравейте, нова съм, но за съжаление вече ме излъгаха и не ми платиха за свършената работа. Как процедирате в такива случай? :)

Разказваш надълго и представяш някаква кореспонденция, която се е провела...
 
Здравейте, нова съм, но за съжаление вече ме излъгаха и не ми платиха за свършената работа. Как процедирате в такива случай? :)

Първа стъпка: оплакваш се в темата. Дотук добре.
Втора стъпка: разказваш подробно, ако може да включиш, чатове, скрийншоти, всичко. Колкото повече данни, толкова по-добре за сеирджиите. Бонус точки, ако имаш истински имена, телефони, егн-та, фейсбук профил с лични снимки.
Трета стъпка: сеирджиите ще огледат внимателно, ще поцъкат с език и ще си дадат ценното мнение, което никой не иска така и така.
Четвърта стъпка: дано се включи и обвинения в разговора, така става истински купон.
Пета стъпка: в крайна сметка нищо не се случва, защото бановете и триенето на потребители са неефективни както стана ясно. Пиеш една вода и продължаваш напред като Кубрат Пулев.

Ако не ти се занимава да правиш сеир на хората, давай директно към пета.
 
Кой е потребителя, и ако може повече инфо. Ще си понесе наказанието, така и така сме почнали по веригата. :) И какво за рейтингите? Хората си търгуват със стари, нови и т.н. В крайна сметка бановете ще позволят нови регистрации, нови банове и така. Кофти тръпка е, но за жалост в държавата на мишките и тарикатите е така. Малко повече наблюдателност и предпазливост е нужна. Мен лично ме завлече човек, който уж бил голямата работа в сферата си, а се оказа и той обикновен тарикат, който да са му хвала парите. ;)
 
Здравейте, нова съм, но за съжаление вече ме излъгаха и не ми платиха за свършената работа. Как процедирате в такива случай? :)


Пиши го кой е тоя мошеник, ако имаш информация за него - дай я, за да няма други излъгани. Пък дано си купят лекарства и свещи с парите всичките тези тарикати на дребно ...
 
Виждам, че bambina1994 се жалва по-горе за неизплатена поръчка. Ако е насочена към мен, вече не попадам в този списък. Питал съм я за разплащателен метод и очаквам отговор.

Макар да си губя времето, нека да разкажа цялата история и да видим кой крив, кой прав :)

Та, нуждаех се от човек, който да пренапише статия за мой сайт. Трябваше ми текст, след това щях да го оптимизирам и да го подготвя за публикуване. Единственото, от което се нуждаех, бе уникалност в порядъка на 92-95% и грамотност.

Момичето ми прати линк към блога ѝ. Текстовете изглеждаха добре, но моята задача бе в съвсем различна насока. Все пак споделих изискванията си и получих положителен отговор, че ще получа статията. Казах си добре, ще дам шанс за изява, а ако се получат нещата, имам куп други проекти, към които мога да я включа. Всичко бе изпълнено в срок, но забележете!!! Пратен ми бе линк към нея от някакъв блог. Кой себеуважаващ се копирайтър качва материали в интернет, та нали ми трябва уникален? Сложих отметка на Адвегото да не търси в съответния сайт, но уникалността бе около 85%. Казах ѝ, а тя отговори, че ще оправи нещата. Няколко дни по-късно ми праща втори, преправен вариант, който даже е с по-ниска уникалност. Това се случва в понеделник, а аз ѝ отвърнах, че до вторник сутрин ще прегледам материала. Тук идва моят пропуск! Имах офлайн ангажименти и не успях да проверя статията. Писах ѝ вчера (сряда) да ми остави данни за паричен превод, а в четвъртък сутрин всичко ще бъде изплатено. Признавам! Забавих се, но 2 дни! Та, аз имам неизплатени 1000 лв. от колко време... Да съм се жалвал тук?! Както и да е...

Е, не получих нито уникалност, нито грамотност. Вие ми кажете тази статия отговоря ли на някакви критерии, изисквания и може ли да се използва изобщо?!
https://ibb.co/DgG5YS4

P.S. Цялото действие няма нищо общо с този форум! Бях публикувал обява в друг сайт, а въпросната дама се свърза с мен.
 
Аз не го мисля, аз съм убеден! Знаейки само жотем и се ла ви, ще напиша по-добра статия на френски :D Или е превеждана с Гугъл преводач, без да се правят редакторски намеси, или е използван някой скапан инструмент за рерайтинг.

Ама май и аз си заслужавам място тук, защото плащам, ще си помислят, че имат някакви заложби и впоследствие ще изгърмят още хора...
 
Статията не става.
 
@Kaloyan Hristov ако не е тайна, колко плати за този текст?
Спокойно, не е потресаваща сума. Всъщност исках да дам шанс за изява на някого и ако потръгнат нещата, да продължа дългосрочно с него, работейки по мои проекти. Уви, не се получиха нещата :)
 
Кой е потребителя, и ако може повече инфо. Ще си понесе наказанието, така и така сме почнали по веригата. :) И какво за рейтингите? Хората си търгуват със стари, нови и т.н. В крайна сметка бановете ще позволят нови регистрации, нови банове и така. Кофти тръпка е, но за жалост в държавата на мишките и тарикатите е така. Малко повече наблюдателност и предпазливост е нужна. Мен лично ме завлече човек, който уж бил голямата работа в сферата си, а се оказа и той обикновен тарикат, който да са му хвала парите. ;)

Не бан, а примерно служебено 10 трейд в червено за доказани измамници, пък да си обикалят форума и да си правят сделките ако има с кой...
 
Не бан, а примерно служебено 10 трейд в червено за доказани измамници, пък да си обикалят форума и да си правят сделките ако има с кой...
Да, хубаво е самите хора да му дадат тия 10 негативни трейда. За това е сложен. Следващата версия на този адон е идея по-сполучлива, поне това пише автора му. Така, че ще може да се ползва доста по-свободно. Иначе банна е определено временно решение, докато не реши отново. Нали имаме такъв пример с един пич тук с директории и лога. Направо се съсипа. И въпреки всичко хората чат пат му се връзваха и пак форума излиза, че държи мошеници. :)
 
Да, хубаво е самите хора да му дадат тия 10 негативни трейда. За това е сложен. Следващата версия на този адон е идея по-сполучлива, поне това пише автора му. Така, че ще може да се ползва доста по-свободно. Иначе банна е определено временно решение, докато не реши отново. Нали имаме такъв пример с един пич тук с директории и лога. Направо се съсипа. И въпреки всичко хората чат пат му се връзваха и пак форума излиза, че държи мошеници. :)

За хората не е много добра идея да го дават, защотото може да има и лични нападки чрез трейда и ще стане мазало от фалшиви такива и положителни, и отрицателни. В смисъл една сделка има две страни и ако въобще вие като админи може да вземете отношение то това по-горе е решението. Иначе както казваш при бан, утре пак ще е тук с нов профил.
 
За хората не е много добра идея да го дават, защотото може да има и лични нападки чрез трейда и ще стане мазало от фалшиви такива и положителни, и отрицателни. В смисъл една сделка има две страни и ако въобще вие като админи може да вземете отношение то това по-горе е решението. Иначе както казваш при бан, утре пак ще е тук с нов профил.
И к'ва е застраховката, че като дадеш на някой тъпанар негативен трейдър, той няма да си направи втори акаунт тук, от първия да си даде позитивен фийдбек, за да има някакъв и пак да си работи схемите? Ако е бан, той трябва да е по IP, по име и по всичко + кик от форума.
 
Не, не всеки. Трябва да си имал кофти експиринас с човека, за дадеш. Иначе не е редно да се използва за инструмент за отмъщение. :) Ние като админи няма как да вземем отношение. Нашето отношение се свежда до там дали потребителя нарушава правилата. Вече след доказване в темата тук или в друга, се взима решение. Но докато не стане на 100% ясно, което е супер занимавка за някакви си (обикновено) 20 лева, където седиш и се чудиш какво да му кажеш на човек, щото за него проблема бил "принципен", не бил за парите. :) И се почва.

@xainov , няма как по IP, брат. Знаеш ли тук колко хора минават през кафенета, в които има free wi-fi, ако набанираме едно 10-20 кафета, в които ходят хора да работя и прочие. Отделно и много мрежи имат едно, което е маска. Не става този номер. Има бан, мейл, защото е задължително. Името не е задължително, а и там пак може да вкара фалшиво. Но и то и като се замислиш, един тук си регна около 10+ мейла, така, че...... :)
 
Брат, не става въпрос за 20 лв. Може да са 20, 200, 2000, разлика няма. Въпросът е принципен. Щом някой ще се прави на хитър, яде хурката. Защото като 1 хомо прецака 10 човека с по 20 лв за 5 дена да кажем, ми това са 1200 лв на месец, изкарани на гърба на другите.
 
нова звезда https://www.predpriemach.com/members/hasan.26046/
Платих му за 10 публикации на страницата му (ако въобще има такава). Взе си парите и спря да пише.
Не мога да покажа скрийншоти, защото към момента съм с виртуална клавиатура (и с нея не става), а и няма много за показване. Просто човека взе парите и не ми пише, вече 15 дни.
 
На мен преди време щеше да ми добавя потребители във фейсбук, така си и остана. Пробута ми една фейсбук страница и това е. :) Ама поне не съм капо де.
 

Горе