Честит ми рожден ден! Остарях в тоя форум бре.

testkiwi

Well-Known Member
Е, тъй стана, станах на 27 :( Супер смотано, някак съм вече повече към 30, отколкото към 20, макар да се чувствам доста по-млад, ама все пак вече се замислям какво съм направил в живота и, че времето лети много бързо. Всъщност не съм направил нищо и тая изминала година го доказа, мама му дееба. Точно преди една година си мислех - край, наредих си нещата - имам си всичко, по-добре няма на къде, а то кво се оказа - easy come, easy go дет се вика. Баш така.

Пожелавам си този път нищо, защото не се сбъдва :D

Бях писал тема преди месеци, бях казал, че до рождения си ден ще свърша много неща и т.н. Е, познайте, нищо не свърших - провал отвсякъде. Жената, която обичах не иска и да чуе за мен, колата ми е същата, апартамент не си купих, защото далаверата много подло се прецака за една бройка направо.

И преди няколко седмици получих честитка от прокуратурата :lol:

Днес ще чакам кой ще ми се обади (никъде не пише рождения ми ден в баналните фейсбуци). Просто ми е интересно, когато на някой му трябвах се сещаше за мен, я за пари, я за услуги. Сега да ги видя кой ще се сети.

Нищо де, поне съм темерут и въпреки тва ще ми мине и ще измисля нещо. Все пак не се отказвам лесно, искам да емигрирам някъде на изток, където никой няма да ме знае, само трябва да измисля някакви мизерийки да натворя тук и доволно да се скрия.

Пожелайте ми нещо ако сте щедри
 
От: Честит ми рожден ден! Остарях в тоя форум бре.

Улови щастието с усмивка и то ще ти нарисува най-красивите усмивки :)
Честит рожден ден!
Защо се отчайваш? Радвай се, че си жив и здрав, загърби проблемите и какво не си направил/постигнал. Представяй си нещата, както искаш да се случат... ;)
 
От: Честит ми рожден ден! Остарях в тоя форум бре.

Честит рожден ден.
Пожелавам здраве да има пък другото ще си го постигнем сами.
 
От: Честит ми рожден ден! Остарях в тоя форум бре.

Честит Рожден Ден!
Пожелавам ти здраве, щастие и любов плюс пари за всичко останало![video=youtube;9KBcYZqsGGY]http://www.youtube.com/watch?v=9KBcYZqsGGY[/video]
 
От: Честит ми рожден ден! Остарях в тоя форум бре.

Не се ядосвай ,че нямаш приятели или че се сещат за теб само когато им трябваш. Бъди себе си и правилния човек ще те срещне. Ако искаш да си като всичките с по 1000 познати и един вид famous ,значи искаш да си като тълпата. Само тези които бягат от тълпата ще се реализират и успеят.

Жив и здрав да бъдеш, другото се постига с труд.
 
От: Честит ми рожден ден! Остарях в тоя форум бре.

Честит рожден ден колега! Жив и здрав!
Не се отчайвай млад и зелен си още. Радвай се, че си опитал! Още повече се радвай, че вече имаш опит за следващите предизвикателства и успехът не е далеч :wink:
 
От: Честит ми рожден ден! Остарях в тоя форум бре.

Честит Рожден Ден! :) Карай я по-полека и само с добро :) , така винаги ще се сещат за теб :) . Всичко най-хубаво ти желая.
 
От: Честит ми рожден ден! Остарях в тоя форум бре.

Нема се плашиш... имаш време и време да се реализираш и да създадеш семейство. Според това, което съм чел, богатите стават погати след 35-тата си година и едва супер малък процент хора забогатяват преди тази възраст, така, че имаш време и за това.

Наскоро ми беше попаднала една много мъдра мисъл - Колелото на живота е разделен на сектори. Днес си богат, а утре, когато колелото си беден, след което кръговрата на това колело продължава. Перифразирано, днес имаш куп проблеми, но утре може да си най-щастливият човек. Вярваш или не, всички са минали през такива периоди и ти не си изключение!

Иначе честит рожден ден и пожелания за по-ведро настроение и здраве. Особено второто, че то е безценно!
 
От: Честит ми рожден ден! Остарях в тоя форум бре.

Имаш ли парички, обичан си от всички! Честит рожден ден!
 
От: Честит ми рожден ден! Остарях в тоя форум бре.

нЕма се отчайваш! :mrgreen:


Един човек искал да се самоубие и решил да скочи от мост.
Но отдолу стар рибар го видял и му извикал: - Ей,момче, я ела за малко.
- Не мога. Ще скачам. Не издържам тоя скапан живот! - отговорил самоубиецът.

- Абе, ела като ти казвам! - викнал отново старецът.
Отишъл човекът с неохота при стареца, и му казал:
- Дотегна ми от живота, старче. Ще скачам.
А старецът му отговорил: - Я се прибери у вас, седни, успокой се и прочети ей тази бележка. – и му дал едно сгънато листче. Човекът се прибрал и прочел бележката.
На нея пишело: “Няма да е все така. И това ще мине!” - Брей - казал си човекът - в това има смисъл!
И се заловил здраво за работа. Натрупал богатство, станал успешен бизнесмен с добро семейство и престиж. Един ден се сетил за стария рибар, който му помогнал преди време с бележката. Тръгнал да го търси.
Намерил го на същото място и му заговорил:
- Ей старче, ти много ми помогна преди време и сега искам да ти се отблагодаря. Ще ти купя една яхта да си ловиш риба, някоя къща да ти построя ако искаш, или каквото кажеш - сега имам много пари.
А старецът му казал: - Момче, ти май отдавна не си чел бележката.
 
От: Честит ми рожден ден! Остарях в тоя форум бре.

Честито и от мен ! Много здраве и късмет, друго всичко се постига ;)
 
От: Честит ми рожден ден! Остарях в тоя форум бре.

Пожелайте ми нещо ако сте щедри

И на мен ми беше интересно кой ще се сети от тези, които звънят само за услуги - е, познай - никой! :wink:
Друг е въпроса, че истинските приятели винаги знаят какво и как да кажат...
Честит Рожден Ден! Пожелавам ти да си жив и здрав, всичко останало се краде или купува! А сега един SMS от преди малко:
Братле, честит рожден ден! Желая ти през тази година... ДА ТИ СЕ СПУКА ГУМАТА... на Панамерата, ДА ТИ СЕ РАЗВАЛИ ПОМПАТА... на басейна, жена ти ДА ТЕ ХВАНЕ... с и трите любовници, и да ЗАБРАВИШ... коя яхта ти беше за Сряда. Жив и здрав да си!
:D:lol::D:lol::D:lol::D
 
И на мен ми беше интересно кой ще се сети от тези, които звънят само за услуги - е, познай - никой! :wink:
Друг е въпроса, че истинските приятели винаги знаят какво и как да кажат...
Честит Рожден Ден! Пожелавам ти да си жив и здрав, всичко останало се краде или купува! А сега един SMS от преди малко:

:D:lol::D:lol::D:lol::D

Да, Полтъргайсчето се скатава, ама и той днес остарява. :) Да ти е честит този ден. Много здраве, щастие и успехи и на теб, бате. :) Айде, скоро да ви виждам всички милионери. :)
 
От: Честит ми рожден ден! Остарях в тоя форум бре.

Честит Рожден Ден Колега :)

Най - вече Здраве ти пожелавам аз
 
От: Честит ми рожден ден! Остарях в тоя форум бре.

Ах, аз също съм рожденик след 2 дена и като те слушам все едно слушам себе си, абсолютно същата ситуация, не си единствен! :beer: Все пак бъди жив и здрав, и бъди оптимист, аз вярвам, че все някога нещата се нареждат! Много щастие и успехи ти желая! Весело изкарване :)
 
От: Честит ми рожден ден! Остарях в тоя форум бре.

Чрд, и на двама ви , и много успехи във всичко :beer:
 
От: Честит ми рожден ден! Остарях в тоя форум бре.

Честит рожден ден. И нека имаш не много, а малко, но истински приятели.
 
От: Честит ми рожден ден! Остарях в тоя форум бре.

ЧРД, аз вече ще ставам на 28 , така че сме набори почти дето се вика. Живей си живота , както ти кеф , пък няма значение дали си на 100 или на 20. И парите не са най-важното така че ще ти пожелая здраве и смях. Весело изкарване.
 

Горе