Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Не се занимавам от вчера с подобен тип програми и знам къде да гледам.
Файловете ги няма в removed статистиката а и не съм получавал уведомление по имейл.
Явно се надяват някой хора да не си следят файловете и по този начин да ги премахват тихомълком.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Дано не си заминават и не станат като hotfile, сега гледам че половината файлове ми ги няма, няма ги и в Removed, а са оставили само най-активните. Тотално си променям мнението за тях, май и те ще се окажат поредните боклуци.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

за изчезнали файлове не знам, обаче аз забелязвам друго - имах доста проблеми с интернета и се получи така, че filezilla-та ми качваше един файл по 3-4 пъти, като файла не е качен целия. Най-интересното е, че тия файлове "половинчатите" ги няма никъде и не мога да ги изтрия...
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Бих искал да питам за сайт за clip arts може ли да се комбинират sharedimages и sharedhosting?Плюс това в шаредимейджес видях,че има план за ембед видеа,но така и не открих как мога да се включа към него.Искам да правя сайт за ембед видео клипове с галерия и т.н. и clip arts сайт ако може да дадете някакви съвети към кой да се включа ще съм ви много благодарен.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Дано не си заминават и не станат като hotfile, сега гледам че половината файлове ми ги няма, няма ги и в Removed, а са оставили само най-активните. Тотално си променям мнението за тях, май и те ще се окажат поредните боклуци.

Ако си фрии юзер след 30 дни не теглене е нормално да изчезнат.

Споко ще се оправят, макар че аз също се оглеждам за алтернатива на матрикса и орон защото вече всички станаха ъплоудъри там и имат премиум акаунти.

Трябва ми доказано плащаща от поне 6 месеца шеринг програма която да дава поне 50% от продажбите на премиум акаунти но и същевременно да е разрешена в планет сузи и другите големи форуми.

Бях се ориентирал към filesmonster тя е сигурна от повече от 2-3 години си плаща редовно, админа ми пращаше предложения за 75% от продажбите обаче тя е банната навсякъде и разделя файловете по много скапан начин на малки архивчета и всеки нормален клиент ще избяга веднага. Става само за собствен сайт, блог или форум.
 
От: От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. Българи

Ами не, файловете ми не са имали 30 дни без изтегляне - най-много 1-2 дни без изтегляне да са имали. :(
 
От: От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. Българи

Трябва ми доказано плащаща от поне 6 месеца шеринг програма която да дава поне 50% от продажбите на премиум акаунти но и същевременно да е разрешена в планет сузи и другите големи форуми.
В сузито нали вече разрешиха wupload,говори с Willy да ти предложи друг план с по-голям процент от продажби. :) Не вярвам да ти откаже

Аз скоро наближавам 500$ от реферали само.Трима активни и 55 неактивни :D
ScreenHunter_02 Jul. 16 01.27.jpg
 
От: От: От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. Бъл

В сузито нали вече разрешиха wupload,говори с Willy да ти предложи друг план с по-голям процент от продажби. :) Не вярвам да ти откаже

Аз скоро наближавам 500$ от реферали само.Трима активни и 55 неактивни :D
Виж файлът 1804

Разрешиха я но дава само 30% от продажбите.

Браво за рефералите, със сигурност не са български аз имам над 150 в матрикса и максимум по 3-4 долара правя на ден от тях и то не редовно
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Хм,на мен ми предлагаше алтернативен план с повече проценти,когато го помолих да ми даде премиум ваучер. Във WJ съм виждал да предлага и на други хора,но може найстина вече да е спрял с това.
А активните реферали са само българи между другото :) Само с един си комуникирам всеки ден(обсъждаме форуми и блогове,ъпваме си теми и тн) и това има ефект.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

ехее, от 50 реферала изкарваш 5 пъти повече от колкото аз от 100 реферала, всички обаче са българи.
12345.jpg
123456.jpg
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Матрикса има годишнина

От четвъртък 4 август до неделя 7 август за всяка продажба получавате 5 долара бонус независимо от плана на който сте:clap:
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Успех през тези три дни на всички :) Аз три дни нямах никаква продажба,а днес имам 5...луда работа
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Успех през тези три дни на всички :) Аз три дни нямах никаква продажба,а днес имам 5...луда работа

Четири масторе, четири дни !

Честито за продажбите
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Мерси!Да така е,объркал съм се с дните :) За жалост точно днес сборг-а ми се прецака и сваля с много малка скорост.
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

За Filesonic-a не знам, обаче сега се поразгледах и видях, че uploaded.to са решили да цепят мрака - до 30 евро на 1000 сваляния (за файлове над 100MB) и по 5 евро за премиум. Как ви се струва?
Ето един реф link, ако някой реши, че информацията е била полезна :) Аз със соника правя по десетина цента на ден, ама моите файлове са малки и засега не смятам да се насочвам към ъплоуда
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

За Filesonic-a не знам, обаче сега се поразгледах и видях, че uploaded.to са решили да цепят мрака - до 30 евро на 1000 сваляния (за файлове над 100MB) и по 5 евро за премиум. Как ви се струва?
Ето един реф link, ако някой реши, че информацията е била полезна :) Аз със соника правя по десетина цента на ден, ама моите файлове са малки и засега не смятам да се насочвам към ъплоуда

Много зле, мошенници са. Взимат над 25 % такса при превода на парите.

От 22 евро които се поръчах чисто 16 евро ми изпратиха в PayPal,

Провай ги щом си решил
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Много зле, мошенници са. Взимат над 25 % такса при превода на парите.

От 22 евро които се поръчах чисто 16 евро ми изпратиха в PayPal,

Провай ги щом си решил

Т'ва е кофти :X Значи такава била работата... И като вземат за "такса" и те стават като в Sonic-a. Да се плющат!
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Някой има ли проблеми с качването в filesonic?
Опитвам се да кача нещо, и ми седи само на 0%
 
От: Шарематрикс--$15/1000 сваляния + 30 % от закупен премиум акаунт (вкл. България)

Пробвай с друг сървър

Аз вчера исках да сваля един файл и скоростта ми беше 50кв при условие че съм премиум и трябва да е на макс

След половин час всичко беше точно
 

Горе