Шефа неглижира SEO усилията ми

От: Шефа неглижира SEO усилията ми

Абе оставете човека на мира с тоя сайт - като някакви любопитни селски клюкарки сте. Човека ви каза, че за неговото ниво е класирал добре сайта и не ви иска експертното мнение.
Искаше съвети как да докаже на шефа, че работата, която е свършил е полезна на фирмата, а не да му казвате как да си прави сайта. За което е питал - да сте отговорили.

Дончо, няма пък да им го показваш. :)
 
От: Re: Шефа неглижира SEO усилията ми

Точно така, но надибандибарабамди явно няма много работа и се впуска в писането на дълги постове.

Напротив, имам много работа, но и аз като нормалните хора си давам по 5 минути почивка. Прекарвам я с вас - чувствайте се поласкани. ;)

А пък, за теб ако постове от три изречения са дълги, ще се обръщам към теб само със ''здр. кпр.'', ако се наложи да си комуникираме. :)
 
От: От: Шефа неглижира SEO усилията ми

Абе какво значи това "кпр." Да не е к*р п***а разбива :)

''Какво правиш'' означава, мръснико. :lol:

Скоро ми беше обяснено от племенницата - тийнейджърка. Децата ги мързи и да пишат и да четат, явно.
 
От: От: Шефа неглижира SEO усилията ми

''Какво правиш'' означава, мръснико. :lol:

Скоро ми беше обяснено от племенницата - тийнейджърка. Децата ги мързи и да пишат и да четат, явно.
Аха нещо като отсапмаинегър
 
Re: От: Шефа неглижира SEO усилията ми

Абе оставете човека на мира с тоя сайт - като някакви любопитни селски клюкарки сте. Човека ви каза, че за неговото ниво е класирал добре сайта и не ви иска експертното мнение.
Искаше съвети как да докаже на шефа, че работата, която е свършил е полезна на фирмата, а не да му казвате как да си прави сайта. За което е питал - да сте отговорили.

Дончо, няма пък да им го показваш. :)

Питаме, защото ни интересува и искаме да помогнем. Били сме някои в подобна ситуация. Как да не искаш да дадеш по-точен съвет? :)
 
От: Re: От: Шефа неглижира SEO усилията ми

Питаме, защото ни интересува и искаме да помогнем. Били сме някои в подобна ситуация. Как да не искаш да дадеш по-точен съвет? :)

Непоисканата помощ не е помощ, а навлизане в личното пространство, Блинки. Това, което Дончо е искал и питал го е получил, доколкото следя темата. Не пресолявайте манджата с оправданието за добри намерения, защото отново ще напомня с какво е павиран пътят към ада. :)

Това е все едно да ме попиташ как ти стои ризата и аз да ти кажа: Я дай да ти видя и гащите, за да ти дам още по-полезен съвет. :)
 
Re: От: Re: От: Шефа неглижира SEO усилията ми

Непоисканата помощ не е помощ, а навлизане в личното пространство, Блинки. Това, което Дончо е искал и питал го е получил, доколкото следя темата. Не пресолявайте манджата с оправданието за добри намерения, защото отново ще напомня с какво е павиран пътят към ада. :)

Това е все едно да ме попиташ как ти стои ризата и аз да ти кажа: Я дай да ти видя и гащите, за да ти дам още по-полезен съвет. :)

Всъщност искаше съвет какво да прави. И по-конкретни съвети идват с по-детайлно дадена информация. Не, че е толкова нужна, но все пак се опитват хората да дадат максимално най-полезните съвети. ;)

Когато ме питаш за ризата, ще ти пратя ризата, а гащите - тях ще ти ги пратя също, ако много ме интересува мнението на специалист. :)
 
От: Re: От: Re: От: Шефа неглижира SEO усилията ми

Когато ме питаш за ризата, ще ти пратя ризата, а гащите - тях ще ти ги пратя също, ако много ме интересува мнението на специалист. :)

Метафорите са много добър инструмент за илюстрация на казаното, с цел по-добро разбиране на основната теза. Виждам, че инструментът не ми е помогнал особено да ти покажа какво точно имам предвид. Сега се чудя в мен ли е проблемът или в теб. :)
 
Re: От: Re: От: Re: От: Шефа неглижира SEO усилията ми

Метафорите са много добър инструмент за илюстрация на казаното, с цел по-добро разбиране на основната теза. Виждам, че инструментът не ми е помогнал особено да ти покажа какво точно имам предвид. Сега се чудя в мен ли е проблемът или в теб. :)

Аз те разбрах, но все пак ми се искаше наистина да помогне. Щото ето ти пример друг - "Докторе, боли ме глава..." Трябва да си много голям факир, за да разбереш какво го причинява, ако не разбереш примерно какво е правил последно време, ял, взимал ли е нещо, пие ли нещо...и т.н. Нали, идеята на една диагностика е да се анализира проблема на база данни. И детайлните определят точността на диагнозата в примера. Та това ми е мисълта. Не казвам, че трябва да сподели сайта, ни най малко. До където може да стигне с детайлите, го е направил предполага. :) Иначе добре обясняваш, нямам проблем с това. :)
 
От: Шефа неглижира SEO усилията ми

Според мен няма смисъл да му искате сайта.
Проблемна на човека е че никой не го ебава - това е темата.
Няма смисъл да му искате сайта както каза Нанди банди.
Ако прочетете темата и него говите изказвания него го сърби другаде.
Даже може изобщо да не му пука за сайта.
Неговият проблем е че шефът не иска да му плаща за Непоисканата услуга която той е предоставил.
Според мен е най добре да не си губим времето повече . Който кивито съвети имаше му ги каза.
Той човека е питал и на други места. И е получил подобни отговори.
Не е казал нито сайт нито стока.
да не става да отидеш на доктор и да му кажеш сърби ме но няма да ти кажа къде.

Ами пич чети кой какво ти е написал и прави нещо или забрави . Ти какво искаш ние да говорим със шефа ти и да му кажем да ти даде пари или.
Ако ще правиш нещо го прави.
Извинявай много обаче се изнервих , защото хората тук се опитват да ти помогнат а ти си знаеш твоето.
Защото шефа не ми плаща.
Ами не ти плаща щото не те е наел за това а те е наел за нещо друго.
Ако можеш му покажи за да ти плати - получи много отговори.
Ако не можеш спри да се жалваш че аз лично много се изнервих. А аз рядко се нервя.
Предлагам да спрем да даваме и ние Непоискани съвети за нищо. Защото това което е казал е нищо.
Единственото което е казал е че никой не го ебава и това всъщност е заглавието на темата и според мен тази тема е направо за кофата.
Защото всичките му постове са само общи приказки едни и същи все едно слушам някой олигофрен.

Извинявам се на всички за поста но това е истината - пълен въздух
 
От: От: Шефа неглижира SEO усилията ми


Славчо, пиян ли си бре? Писал си като в пристъп на лудост по време на буря. Чак па толкова да се изнервяш за чужди проблеми... свои нямаш ли си? :)
 
От: Шефа неглижира SEO усилията ми

Брей това жените сте голяма работа - за нищо не може да ви излъже човек
:) Точно се върнах от кръчма и ми дойде музата :)
Обаче много мразя такива като Плевне------ев :)
 
От: От: Шефа неглижира SEO усилията ми

:) Точно се върнах от кръчма и ми дойде музата :)
Обаче много мразя такива като Плевне------ев :)

Айде сега, заради пудела Рошко си го изкара на бедния Дончо. Бива ли такива работи. :)
 
От: От: Шефа неглижира SEO усилията ми

Айде сега, заради пудела Рошко си го изкара на бедния Дончо. Бива ли такива работи. :)

Ух - предлагам да си лягаме :)
 
От: От: Шефа неглижира SEO усилията ми

Ух - предлагам да си лягаме :)

Ух, добре. Лека нощ. :)
 
От: От: Шефа неглижира SEO усилията ми

Според мен няма смисъл да му искате сайта.
Проблемна на човека е че никой не го ебава - това е темата.
Няма смисъл да му искате сайта както каза Нанди банди.
Ако прочетете темата и него говите изказвания него го сърби другаде.
Даже може изобщо да не му пука за сайта.
Неговият проблем е че шефът не иска да му плаща за Непоисканата услуга която той е предоставил.
Според мен е най добре да не си губим времето повече . Който кивито съвети имаше му ги каза.
Той човека е питал и на други места. И е получил подобни отговори.
Не е казал нито сайт нито стока.
да не става да отидеш на доктор и да му кажеш сърби ме но няма да ти кажа къде.

Ами пич чети кой какво ти е написал и прави нещо или забрави . Ти какво искаш ние да говорим със шефа ти и да му кажем да ти даде пари или.
Ако ще правиш нещо го прави.
Извинявай много обаче се изнервих , защото хората тук се опитват да ти помогнат а ти си знаеш твоето.
Защото шефа не ми плаща.
Ами не ти плаща щото не те е наел за това а те е наел за нещо друго.
Ако можеш му покажи за да ти плати - получи много отговори.
Ако не можеш спри да се жалваш че аз лично много се изнервих. А аз рядко се нервя.
Предлагам да спрем да даваме и ние Непоискани съвети за нищо. Защото това което е казал е нищо.
Единственото което е казал е че никой не го ебава и това всъщност е заглавието на темата и според мен тази тема е направо за кофата.
Защото всичките му постове са само общи приказки едни и същи все едно слушам някой олигофрен.

Извинявам се на всички за поста но това е истината - пълен въздух

Заглавието подвежда малко.. :)
 

Горе