Ще гласувате ли за "Пиратската партия" (ако участва на избори)?

Ще гласувате ли за пиратската партия?

  • Не, пиратството е комунизъм, а аз не съм комунист

    Votes: 0 0.0%
  • Не, защото тази партия е незаконна, защото пиратството е незаконно

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    18
От: Ще гласувате ли за "Пиратската партия" (ако участва на избори)?

Щом са популисти няма да гласуваме за тях. Пиратството ограбва и т.н. следователно трябва да се създаде агенция, която ще следи за пиратство в мрежата и ще глобява провинилите се пирати. Който направи три нарушения - без Интернет. И разбира се доставчиците на Интернет трябва да поемат своята част от отговорността - те трябва да сътрудничат с новата агенция за своя сметка (плащаме им по 30 лв на месец - нека си заслужат парите - ако трябва ще плащаме повече - няма проблем).

Разбира се ние ще продължим да пиратстваме - системата няма да има ресурс да хване всички. Нали?

С това мисля, че темата е приключена.
 
От: Ще гласувате ли за "Пиратската партия" (ако участва на избори)?

С пиратството аз нещата си ги представям така - който иска и сега си тегли каквото му е кеф и никой не е тръгнал да влиза в затвора. Пък в най-лошия случай, ако наистина затегнат нещата, ще има известно време сдух и тогава някой ще се усети и ще стане бум на Pay Per View офертите. Купува правата за някой филм, както правят кината, пуска PPV-то по разни стотинки и си избива парите с количество.
И който иска си го гледа на кино, който не - пак вкъщи срещу 10-20-50 стотинки. Много хора няма да имат против за тия стотинки да го гледат легално, с хубаво качество и така и едните и другите доволни.
 
От: Ще гласувате ли за "Пиратската партия" (ако участва на избори)?

Ти току що закопа идеите за демокрация.

Значи излиза, че всичко в политиката се прави за пари, всички в политиката лъжат хората за да се докопат до държавната субсидия и евентуално, ако има възможност, да крадат и получават подкупи за да гласуват определени закони (и по всевъзможен начин да злоупотребяват с власт с цел бързи и лесни пари).

Изводите ти са абсолютно точни и ако едва сега го осъзнаваш жалко
Ако ти плащат да им правиш реклама лошо няма действай, ако го правиш без пари жалко значи някой ги е взел вместо теб
От професионална гледна точка им кажи че много им куца платформата и ако продължват така само ще им изгорят парите и няма да хванат повече от 0.2%
 
От: Ще гласувате ли за "Пиратската партия" (ако участва на избори)?

Значи излиза, че са ме прецакали - правил съм им реклама без пари.
 
От: Ще гласувате ли за "Пиратската партия" (ако участва на избори)?

И аз така си помислих, че е за чес и слава, защото ако беше за пари щеше да споделиш с другарчетата си предприемачи тази нова афилейт програма - нали :)
 
От: Ще гласувате ли за "Пиратската партия" (ако участва на избори)?

И на мен ми е малко трудно да повярвам в непорочното зачатие . :) Като идея може да е прекрасно , но успели ли са все пак да променят закона в някоя от страните където има по отдавна пиратски партии ? Колко депутата имат из чуждите парламенти ? Един , два ..
 
Последно редактирано:
От: Ще гласувате ли за "Пиратската партия" (ако участва на избори)?

Няма да гласувам естествено

Защото в "България" няма партии а ПАРТИЯ и тя е БКП-БСП

Цялата така наречена партийна система е продукт на ДС

Ако се появи нова партия то в нея веднага се внедряват хора на службите или се вербуват настоящи членове и дори първоначалния замисъл и идеята да е добра и Българска то тя много бързо придобива "ПРАВИЛНАТА" за Хазарската и антибългарска комунистическа сган посока

NB

България НИКОГА няма да се възроди с партийно и колективно управление поради простата и известно на всички разумни хора причина:

БЪЛГАРИТЕ СА НАЙ-ГОЛЕМИТЕ ИНДИВИДУАЛИСТИ В СВЕТА

Един Българин може да покори света-за справка Мотун и Китайците, Атила и Римската империя, Симеон и Византия

Летописецът Йордан (VI век) пише в “История на готите”:

”От земята на Българите се разпростря яроста на хуните върху народите”(ГЦ а, 110)

Двама и повече Българи начело на държавата сами се самоизяждат и затриват държавата за отрицателно време

В своята “История на готите” летописецът Йордан (VI век) образно описва внезапната гибел на Атиловата империя като прави сравнение с раздробяване на единно тяло на отделни членове, които след отсичането на главата “се опълчват един срещу друг и искат да се унищожат взаимно”. Йордан заключава:

“Така отстъпили хуните, пред които сякаш отстъпвала вселената. Толкова гибелно нещо е раздорът, че тези, които обединени били страшилище, разединени се сгромолясали”.


Хазарите много добре знаят това и няма да позволят ЕДИН истински БЪЛГАРИН да застане начело на БЪЛГАРИЯ, но ние няма и да ги питаме................
 
Последно редактирано:
От: Ще гласувате ли за "Пиратската партия" (ако участва на избори)?

Тези са някакви нереализирани ентусиасти, нямат никаква идея за какво се борят. Зелената партия номер 2. Ето една дискусия, която само доказва, че те нямат никаква визия освен да пищят наляво и надясно за да прокламират незаконни дейности:
http://piratskapartia.bg/showthread.php?74
 
От: Ще гласувате ли за "Пиратската партия" (ако участва на избори)?

те нямат никаква визия

В същност визията им е в определени области.

И не прокламират незаконни дейности, а промяна на закона така, че някои от дейностите, които днес са незаконни да бъдат законни след поправки в законите.

Не е редно да съществуват закони, според които повечето от хората, които ползват Интернет са престъпници и трябва да лежат до 5 години в затвора (ако ги хванат) за "престъпленията", които вършат.

При задаването на тези въпроси се подразбира, че по твое мнение щом една партия няма мнение по всички въпроси не трябва да се гласува за нея.

Не всички гласоподаватели смятат така. Някои от тях биха гласували за ПП, защото всички други партии нямат официално мнение по въпросите, за които ПП има мнение. Няма друга партия, която да е съгласна с формулираните от ПП цели. Затова някои гласоподаватели ще гласуват за ПП.

Много е вероятно гласувалите за ПП да бъдат твърде малко за да има ПП даже и един депутат, но въпреки това много хора ще гласуват. Защото резултатите от изборите са непредсказуеми и може и да успее да вкара поне един депутат.
 
Последно редактирано:
От: Ще гласувате ли за "Пиратската партия" (ако участва на избори)?

Добре де, какво става с икономиката, когато утре спечелят изборите?
Бого Шопов министър на финансите?
 
От: Ще гласувате ли за "Пиратската партия" (ако участва на избори)?

Може да те поканят ти да бъдеш министър.

Или да поканят втората партия след тях да се занимава с останалите неща, които не са им в програмата.
 
  • Like
Реакции: adi
От: Ще гласувате ли за "Пиратската партия" (ако участва на избори)?

Добре де, какво става с икономиката, когато утре спечелят изборите?
Бого Шопов министър на финансите?

Бате Иво какви са тези риторични въпроси от твоя страна не знаеш или се правиш че незнаеш какво следва ако Пиратската (Педерастката) партия спечели изборите

Аз съм отворил цяла тема по въпроса

Накратко каква следва:

Управлението на "държавата" се поема от Бодрата смяна на Хомосексуалната комунистическа младеж

1. Министър председател - Видната Руска швестерка СърГЕЙ
2. Министър на Вътрешните работи Ангелина Тодорова виден кадър на Държавна сигурност(ДАНС) от школата в Симеоново
3. Министър на Външните работи Евродупедатката Вагиненина по прякор СМУКАЧА
4. Министър на икономиката видната столична ПИПЕРУДА позната ви от годините на Спартакус другарката Азерка Меликова
5. Министър на Културата видната столична Лесбийка кака Ленче Станишева

... За останалите ресори не ми се мисли в момента пък и не съм аз човека който ще им кадрува.

Моля допълнете останалите министерски постове, а за да събудя въображението ви ще публикувам снимка на част от новото БълГейско правителство под управлението на Пиратската (Педерастката) партия



PS

Лидерът на тази партия е в кръгчето клекнал в обичайната за ЛЕВИТЕ сили поза, а другите героини са ви известни
 
  • Like
Реакции: adi
От: Ще гласувате ли за "Пиратската партия" (ако участва на избори)?

Добре бе майна. Все едно време като си разменяхме книги и касети някой ни е забранявал.
Или преди нашите родители като са си разменяли грамофонни плочи. Ай сиктир.............
 
От: Ще гласувате ли за "Пиратската партия" (ако участва на избори)?

Темичката уверено върви към логичния си здравословен завършек, но все пак е препоръчителна употребата на депакин 200. При повишаване на възбудимостта и кризи (симптоми - хомосексуално ориентирани тиради, снимки, болд, удивителни, хаотични линкове към медии и т.н.) ще е подходящ лепонекс.
 
Последно редактирано:
От: Ще гласувате ли за "Пиратската партия" (ако участва на избори)?

Аз един Заебин пих още като я видях...
Анархисти не ща.
 
От: От: Ще гласувате ли за "Пиратската партия" (ако участва на избори)?

Темичката уверено върви към логичния си здравословен завършек, но все пак е препоръчителна употребата на депакин 200. При повишаване на възбудимостта и кризи (симптоми - хомосексуално ориентирани тиради, снимки, болд, удивителни, хаотични линкове към медии и т.н.) ще е подходящ лепонекс.

А за Русофилистиците и Кумоноидите лекарства все още няма открити.

Хитлер е знаел как да се справи с тях и ние знаем

Панацеята се казва ГАЗ в промишлени количества
 
От: Ще гласувате ли за "Пиратската партия" (ако участва на избори)?

Споко, не подскачай, вредно ти е. Запали свещичка пред иконата с образа на великио фюрер (кривокракия исполин брюнетоариец) и го целуни по мустачките за лека нощ. После си знаеш - лепонекса и се сгушвай в креватчето - до 3-4 часа ще те отпусне и безпричинният страх от преследване ще изчезне.
 
От: От: Ще гласувате ли за "Пиратската партия" (ако участва на избори)?

Споко, не подскачай, вредно ти е. Запали свещичка пред иконата с образа на великио фюрер (кривокракия исполин брюнетоариец) и го целуни по мустачките за лека нощ. После си знаеш - лепонекса и се сгушвай в креватчето - до 3-4 часа ще те отпусне и безпричинният страх от преследване ще изчезне.

Ще запалиме, ще запалиме не само свещички но и други неща ще запалиме докато не задоволим световното търсене на сапун а славянофилчета като теб и Славито първи ще дадат фира
 
От: Ще гласувате ли за "Пиратската партия" (ако участва на избори)?

Честно казано, съчетанието между нацист, педал и шизофреник не ми изглежда особено сполучлива и жизнена комбинация, но щом вече осем години такъв пациент пелтечи по форумите, то значи природата е преценила, че трябва да има и забавления за околните, а не само естествен подбор.
 
От: От: Ще гласувате ли за "Пиратската партия" (ако участва на избори)?

Честно казано, съчетанието между нацист, педал и шизофреник не ми изглежда особено сполучлива и жизнена комбинация, но щом вече осем години такъв пациент пелтечи по форумите, то значи природата е преценила, че трябва да има и забавления за околните, а не само естествен подбор.

Природата си знае работа след като още не е излекувала България от крастата наречена славянофилия заразила ни преди 130 години от Дегенериралата руска бляд значи имаме нужда и от такива изроди

Те стават за всичко за Бачкане, за Бой, За Разплод ей тези пет-шест работи

PS

Не го приемай толкова лично на всички ни е ясно че си член на ХОМИНТЕРНА и съратница на Вагиненин, пак ти казвам и за такива като теб има лек макар и с газов привкус
 
Последно редактирано:

Горе