Ще гласувате ли за "Пиратската партия" (ако участва на избори)?

Ще гласувате ли за пиратската партия?

  • Не, пиратството е комунизъм, а аз не съм комунист

    Votes: 0 0.0%
  • Не, защото тази партия е незаконна, защото пиратството е незаконно

    Votes: 0 0.0%

  • Общо гласове
    18
От: Ще гласувате ли за "Пиратската партия" (ако участва на избори)?

Човек, пий си лексотана. Не знам кога са те освидетелствали, не знам откъде си избягал, обаче сериозно... не е добре работата.
 
От: Ще гласувате ли за "Пиратската партия" (ако участва на избори)?

Човек, пий си лексотана. Не знам кога са те освидетелствали, не знам откъде си избягал, обаче сериозно... не е добре работата.

Ей дребен ходи прочети някоя книжка та дано ти влезе нещо в главата и след 30-40 години може да доближиш сегашното ми ниво, вместо да се правиш на "умен" плевенски селянин

Не си ми в категорията и ми е под достойнството да се занимавам с такива като теб

Само като ти гледам физиономията и благодаря за пореден път на майка и татко

PS

Не тъжи за своя идол славито от октомври ще го гледаш по някоя плевенска аграрна кабеларка

Хоминтерна се нуждае от такива като теб strana ще те вербува и ще ти покаже правия път от лявата страна
 
От: Ще гласувате ли за "Пиратската партия" (ако участва на избори)?

Аз като ти гледам нивото, цял живот в изолация да живея, пак няма да те стигна :)

Като не съм ти в категорията: торбата и пътя към гората...
Иначе имам по-ценни занимания от това да гледам телевизия. Гледам много си наясно с нея – за теб съжалявам ако нямаш.

Но наистина, вземи си един топъл душ или вана, някое хапче и здрав сън. После ще си като нов, обещавам. Дори е възможно (като за теб малко, но все пак възможно) за момент да спреш да мразиш света, в който живееш. Всъщност за последното има и друго... по-скоро решение, отколкото лечение, но тъй като е незаконно да ти давам такива идеи, ще те оставя да гадаеш.
Но дори и да се сетиш недей. Знам, че ти звучи примамливо, но си млад още (само гадая, абстрахирайки се от коментара ти за 30-40-те години, които не искам да знам колко време са ти отнели). Животът е пред теб. Не стигай до крайности.
 
От: Ще гласувате ли за "Пиратската партия" (ако участва на избори)?

Ей дребното хомосоциалистче знаело какво е живот, голям майтап

Вие от бодрата смяна на хоминтерна не живеете вие съществувате и само хабите въздуха, водата и храната.

От такива като вас полза няма или почти няма..... (сега се сещам че не съм си мил ръцете а е време за вечеря)

Ти си същински Митко Палаузов такива индивиди като теб рядко се раждат, Strana гледай да не го изпуснеш този е рядък екземпляр бъдещия СърГей
 
От: Ще гласувате ли за "Пиратската партия" (ако участва на избори)?

Затвори някой път вратата от външната страна.
Там ще видиш един прекрасен свят, пълен с разнообразие и готини хора. Честна дума. :)

P.S.: Arrrrrrr!!!
 
Последно редактирано:

Горе