Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

  • Да, със сигурност ще ни закопае!

    Votes: 42 66.7%
  • Не, няма да ни закопае!

    Votes: 8 12.7%
  • Развива ме се във възможно най-правилната посока!

    Votes: 11 17.5%
  • Не ме интересува!

    Votes: 2 3.2%

  • Общо гласове
    63
От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

Харконе много точни снимки си постнал, особено първата снимка с умиргащите бедни хорица как само протягат ръце безпомощно с последни издъхващи сили от бездната покрай търкалящите се кости и черепи, ама са обречени на гибел... Дано само да не се сбъдне това от снимката, че Боже опази, ама ако продължава така без промяна както е сега в момента, точно натам отиват нещата. За втората снимка - гледай ти каква била работата, още от кои години било заформено и планирано всичко това "завещание" или "обетована земя"... Фройд неслучайно е казал: "Няма нищо случайно на този свят"!
 
Последно редактирано:
От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

По-бездарно правителство от това на ГЕРБ няма. Комунистите поне крадяха хората и си траеха, всичко тихо и спокойно си минаваше. Гербарите хем крадат, хем и некадърни, та не могат да си прикриват зулумите. За 3 години толкова министри сменихме, че сигурно вече сме в Гинес по този показател. Все съм си мислел, че комунистите ще бъдат върха на сладоледа, обаче ГЕРБ просто ме опровергаха.
 
От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

"В Скандинавските страни от щастие се изпозастреляха ... в тези страни има най-много самоубийци."

Бойко Борисов по повод данните от Световния доклад за щастието, който поставя България на 147 място от общо 156 държави.
 
От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

Навремето имаше един виц за Рейгън Брежнев и Т.Живков

Рейгън пита американците
- Аз какъв съм за вас - Президент
- Вие какви искате да бъдете - Бизнесмени

Брежнев пита руснаците
- Аз какъв съм за вас - Вожд
- Вие какви искате да бъдете - Патриоти

Живков пита българите
- Аз какъв съм за вас - Татенце
- Вие какви искате да бъдете - Сираци

Та в северните страни може да има много самоубийства при нас по малко даже ако може да е само едно ама на който трябва
 
От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

148956_2908676046972_1562708830_32004016_185873867_n.jpg
 
От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

Питах онлайн гадателя ми в един мой сайт :)

Вашият въпрос: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?
Отговорът на гадателя е: Вероятно ДА
 
Re: От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

Ама кажи зле ли ти беше при Тато? И без да лъжеш!
 
От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

Не е въпроса дали е било зле при Тато - Като цяло по това време хората бяха по добре финансово от колкото в момента по онези времена не съм чувал на някой да не му стигат пари за ядене или да си плати тока и парното - Почти всеки имаше дом за живеене и тн.
Проблема беше че нямаше свобода на личността което за мен лично е от първостепенно значение и предпочитам недъзите на демокрацията от колкото измисленият уют на кумунизма.
Проблема в момента е че това правителство върна най лошите практики на кумунизма в съчетание с най лошото от капитализма.
 
От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

Проблема в момента е че това правителство върна най лошите практики на кумунизма в съчетание с най лошото от капитализма.


Манта, това е най точно казано. От мен имаш +
 
Re: От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

Проблема в момента е че това правителство върна най лошите практики на кумунизма в съчетание с най лошото от капитализма.
Направо в десятката, и от мен имаш репа. Нещо като слоган може да им стане на следващите избори:

"Ние пренасяме лошите практики от комунизма в съчетание с най-лошото от капитализма"
 
От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

Не е въпроса дали е било зле при Тато - Като цяло по това време хората бяха по добре финансово от колкото в момента по онези времена не съм чувал на някой да не му стигат пари за ядене или да си плати тока и парното - Почти всеки имаше дом за живеене и тн.

Животът беше на кредит.

Не знам дали някой от вас е бил роден. Но аз бях ученик тогава. Та когато дойде демокрацията 89 год. Следващата година 90-та Андрей Луканов, който беше министър председател на правителството излезе и обяви мораториум в/у плащанията по външния дълг. Т.е. България тогава обяви фалит.

Така и не можах да разбера колко точно е бил външния дълг. М/у другото този дълг още продължаваме да го плащаме - но сега е известен като дълга на Милен Велчев. Колко удобно се прекроява историята и колко удобно се връткат хората. Червената пропаганда е много яка.

Та животът тогава е бил хубав, но е бил на кредит. Това е нещото, което пропуска да ви съобщи червената пропаганда и тя продължава да го натяква на хората, който си го спомнят и те им вярват и те милеят за това време. Да, хубаво - но на кредит. И тоя кредит трябва да се връща за съжаление.


От 1980 до 1990 България трупа по близо 1 милиард долара външен дълг на година.

Както казах в края на периода някой казват бил 8 милиарда, други 9, трети 10, според четвърти малко над 11 милиарда долара външен дълг. Трудно се намира достоверна информация за оня период в нета.
 
От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

Тая анкета, що няма отговор "Вече сме закопани" ?
Не мисля че от този момент имаме реален шанс да тръгнем в обратна посока. Да бъдем реалисти. В сегашните условия един мандат вече не стига за да се направят нужнуте промени. Трябва образование, трябва съзнание, трябва здравеопазване, трябва ресурс, ...
Кое ни е наред, за да тръгнем от нещо?
На изживяване сме. Борисов иска втори мандат, понеже не успя да довърши схемата с Шеврон, и нямаше време да вкара така планираните американски ГМО продукти за един мандат.

следващите цели на ББ са
1. контрол върху интернет пространството, и информацията която се публикува
2. детски градини - задължителни и платени. За да може бъдещата младеж да расте промивана от най ранна възраст
3. Тотална смърт на пенсионерите - те и без това не могат да работят вече, само за пенсии реват.
4. Тотална продажба на всичко останало - БДЖ, ВиК, (за друго май не се сещам)
5. продажбата на североизточна българия на Шеврон
6. Източване на всички авоари на съществуващото население.
7. смяна на системата от псевдо демокрация към вечен комунизъм.
8. продажба на евтина работна ръка - След 8 години ще станем като една голяма фирма с един Бойко. Никой няма да има пари за нищо. Ще дойдат големи фирми да инвестират. Парите ще ходят в държавата/Бойки, на нас ще ни се дава само хляб и пикня. Нещо като Северна Корея, но в доста по зловещ вариант.

Ето така ги виждам аз нещата. Все се надявах че тези ще влязат в парламента, и ще настане недемократично премахване на властта. Сега е може би последния ни шанс. Бойко така добре си подготвя почвата, че....
 

Горе