Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

  • Да, със сигурност ще ни закопае!

    Votes: 42 66.7%
  • Не, няма да ни закопае!

    Votes: 8 12.7%
  • Развива ме се във възможно най-правилната посока!

    Votes: 11 17.5%
  • Не ме интересува!

    Votes: 2 3.2%

  • Общо гласове
    63
Re: От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

А аз научих, че сме 1-ви Април :D
Ще е един много несериозен ден днес. :) Но като гледам темата, по-добре да ни е на базик, а истинските усилия към бизнеса, тук по-скоро да се намираме на лафче. ;) И без това не си струва, нали си ги знаем всичките 240 маймуни. :)
 
От: Re: От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

Ще е един много несериозен ден днес. :) Но като гледам темата, по-добре да ни е на базик, а истинските усилия към бизнеса, тук по-скоро да се намираме на лафче. ;) И без това не си струва, нали си ги знаем всичките 240 маймуни. :)

И тук има 6 маймуни до този момент. Гласували са "Развива ме се във възможно най-правилната посока! ".
 
От: Re: От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

Предизвиквам те на шах ! Ако те бия ще напишеш, че ти си маймуната !:twisted:
 

Прикачени файлове

  • monkey.gif
    monkey.gif
    4.6 KB · Преглеждания: 45
Re: От: Re: От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

И тук има 6 маймуни до този момент. Гласували са "Развива ме се във възможно най-правилната посока! ".
То това е строго персонално бате. За едни е мизерия, ама за други може да е лапачка. :) За това се гледат не определени хора, а като цяло по-голямата част, защото е ясно, че не на всеки му е ОК. Важното е да задоволиш интереса на по-голямата част от населението. Поне това си мислех, че е водещо, но явно вече не е модерно. Сега всеки си гледа неговите хора и това е положението. Който не му изнася, да яха козата. Или както каза премиера - на село да копа нивите.
 
От: Re: От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

Предизвиквам те на шах ! Ако те бия ще напишеш, че ти си маймуната !:twisted:

Я да видим сега, дали ще си признаят и останалите пет.
 
От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

Аз не съм го крил бе, шефче ! Не си проследил темата явно. Ако ти си имал контакти с доган и ко, някой друг пък може да има други контакти. Всичко е интереси. Айде със здраве.
 
От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

БГтоп за Доган недей да говориш много щото догодина като се цунете след изборите нема да имаш очи да гледаш из форуа.
В момента, както и в последните няколко години Доган е много по близо до ГЕРБ от колкото до БСП.
Президента беше избран с гласовете на ДПС - Доган пък му отиде на крак в президентството, а той там не беше стъпвал от първият мандат на Първанов.
Не съм чул срещу Доган и неговите хора да се водят някакви следствени действия за участието им в предните две правителства.
Така че по леко та после да берете по малко срам.
 
От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

Съзнателно ли лъжеш или наистина си го мислиш. Много лесно може да се провери къде Калфин имаше най-голяма подкрепа - Кържали, Разград, Търговище.

Президента беше избран с гласовете на ДПС
 
От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

Направи справка как е гласувано в смесените райони и ще си отговориш сам.
особено Разград 48% на 52% в полза на Калфин - само с 4%
Все си мисля че ако турците бяха гласували под строй за Калфин нямаше да са такива резултатите.
Освен това не чух коментара ти и по останалите доводи???

И както казах по полека с изхвърлянията че догодина да не се обяснявате как в името на националният интерес сте цунали Доган.
 
От: От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

За мен лично всичко това се квалифицира като престъпно бездействие и умишлено убиване на дребният бизнес - Данните за безработицата са достатъчно показателни за да се види че БГ е на прага да премине в групата на Гърция и останалите фалирали държави с малката разлика че на нас никой нищо няма да ни опрости - и за това не е виновна кризата а бездарното управление.
България не може да разреши най-важните си проблеми, защото господарите не и позволяват. Така е от началото на прехода.

Хайде да ми отговориш на този въпрос - хем пишеш, че действията са умишлени, хем пишеш, че са един вид по решение на управляващите без външно влияние. Добре де, ако съсипването на бизнеса е умишлено, с каква цел се прави?
 
От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

319806_276100212473164_167641796652340_675894_1943100336_n.jpg

без съмнение. тва е положението
 
От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

Може би тотална деморализация и обезкуражаване на народа, и в тази фаза ще се постигне социализъм ана на простотията и всеки полуидиот ще ги управиялва - виж справа Буш младши, е там не съсипан бизнеса ама всичко им е съсипано. И моментално ставаме колония то нали знаеш кво е колония изнася суровини а внася готови стоки. Може би това да целят знам ли.

Но който и да е на власт всичко ще обслужва нечий външни интерси или руски или западни. Левски е казал който ни освободи той ще ни пороби - като гледам от 60 и косур год. сме под руснаците и тотално ни разпраха, може би хамериканците нещо да променят но като се сетя къде е съствен Ран Ът плана и как цялата десница го е приела, чак жална работа е БГ политката. И да имаш добри намерения плявата ще те промени, само върхохвна власт в ръцете на малцина биха оправили нещата, стил Пиночет
 
От: От: От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

България не може да разреши най-важните си проблеми, защото господарите не и позволяват. Така е от началото на прехода.

Хайде да ми отговориш на този въпрос - хем пишеш, че действията са умишлени, хем пишеш, че са един вид по решение на управляващите без външно влияние. Добре де, ако съсипването на бизнеса е умишлено, с каква цел се прави?

Редрум - Кои са най важните проблеми които БГ не може да реши заради външни фактори???
Дали да има втора АЕЦ или да няма е много важно и явно не се решава в БГ - Дали да бъдем приети в Шенген или не е важно и не се рашава в БГ - но това ли са най важните проблеми на българина???
В едно друго мнение бях написал че искрено се надявам съсипването на дребният бизнес да не е умишлено а от проста некадърност - обаче колкото и да ми се иска явно не е - за три години по три мярки на година да бяха мислили колкото и да са некадърни все поне една щеше да е положителна
До момента за три години няма нито една мярка която да се опитва да облекчи положението на дребният бизнес всички решения свързани с него са в него ущърб.

Ти реално мислиш ли че външни сили натискат правителството да разсипва дребният бизнес.
 
Поне знаем, че нещото което го правят, го правят добре. А кое е то, ще ме попитате. Това е начина, по който ни разсейват и отвличат вниманието от простотията, която се случва всеки ден.

Ето нещо повече по темата: Десет метода на Матрицата да ви изтрие мозъка

Вие си мислите, че нямат стратегия. Напротив, имат, но тя не включва подобряване на положението, а просто далавери със силен привкус на методите, които се прилагат, за да е доволен народа, че са там и все пак уж нещо се прави. Излишно е на споменавам, че всяка голяма медия играе за тях. ;)

Много е важно какво собствено възприятие имате за нещата около вас, ако го нямате и се видите по това, която дават, пишат и разправят, е се случва, то тогава мнението няма да е 100% реално или поне доближаващо се до реалността. Всички тук са реално мислещи хора и съм горд, че мога да дискутирам това с толкова силно необвързани с манипулацията съзнания. То и за това се получава такъв добър дебат.
 
От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

Изпуснали сте един отговор в анкетата:
Нищо няма да промени това правителство. То е като всяко предходно, куп алчни типове гледат за 4 години да окрадат каквото могат.
След тях ще е същото.
 
От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

Блинки евала на ПР-та на ББ - добре са чели Чомски

За да успееш да се опазиш от промиването на мозъка просто трябва да избягваш максимално източниците на промиване на мозъци - като телевизията, вестниците и радиото - Интернета е друга бира - разликата между интернета и останалите медии е че те се изявяват като последна инстанция - обявяват днеска всичките че сестра ти е курва и въпроса приключва - няма шанс за отговор и защита - В интернет под всяка новина може да видиш различни мнения от широк диапазон и ако си поне малко интелигентен ще успееш да прецениш коя е твоята истина.

Един много интересен случай е исторически дебат между Кенеди и Никсън от времената когато не е имало интернет - Интересното в този дебат е че хората които са го слушали по радиото в по голямата си част заявяват че дебата е спечелен от Никсън - а хората които са го гледали по телевизията че е спечелен от Кенеди.
Тази случка е много показателна как не вербалната комуникация може да действа подсъзнателно на хората - а в момента сме свидетели точно на това как един много добър актьор заплесва цял народ.

Ирги ти си песимист - "След тях ще е същото" - не забравяй какво казва оптимиста - "А може, може и по зле да стане" :)
 
От: Re: От: Re: От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

То това е строго персонално бате. За едни е мизерия, ама за други може да е лапачка. :)

Па за мене няма лапачка от сегашното управление и пак съм гласувал "Развива ме се във възможно най-правилната посока!"

Ключовата дума в случая е възможно най-правилната посока. Тоест има безработица и ниски доходи, но от възможните варианти това е най-добрия.
 
От: От: От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

Редрум - Кои са най важните проблеми които БГ не може да реши заради външни фактори???
Дали да има втора АЕЦ или да няма е много важно и явно не се решава в БГ - Дали да бъдем приети в Шенген или не е важно и не се рашава в БГ - но това ли са най важните проблеми на българина???
В едно друго мнение бях написал че искрено се надявам съсипването на дребният бизнес да не е умишлено а от проста некадърност - обаче колкото и да ми се иска явно не е - за три години по три мярки на година да бяха мислили колкото и да са некадърни все поне една щеше да е положителна
До момента за три години няма нито една мярка която да се опитва да облекчи положението на дребният бизнес всички решения свързани с него са в него ущърб.

Ти реално мислиш ли че външни сили натискат правителството да разсипва дребният бизнес.
Икономическата политика на държавата не се определя според интересите на нейните граждани, това е ясно. Иначе щяхме да сме добре. Интересно, къде е работил сегашния финансов министър, преди да дойде в България?
Според мен унищожаването на българския бизнес е умишлено с цел да се освободят пазарни ниши, в които да се настанят чуждестранни фирми, които да пласират продукцията си в България (или да изнесат производството си тук). То това се и случва в много отрасли.

И не само. Как ще коментираш например тази новина:

Росен Плевнелиев: България може да поеме нов външен дълг
 
От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

За Плевнята не се бой, той е много читав - няма да унищожи бг фирмите за да отвори място за румънските. Това само някой като мантаман може да го твърди.
 

Горе