Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

  • Да, със сигурност ще ни закопае!

    Votes: 42 66.7%
  • Не, няма да ни закопае!

    Votes: 8 12.7%
  • Развива ме се във възможно най-правилната посока!

    Votes: 11 17.5%
  • Не ме интересува!

    Votes: 2 3.2%

  • Общо гласове
    63
От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

Редрум - Не ми се ще да врявам в такива кокошкарски истории верно че не мога да ги дишам ама ако това е вярно и някой ден се докаже че е правено умишлено трябва ги бесят на пилоните пред НДК
Разбирам за приватизацията на големите ни фирми на енергото на водата и други подобни да ги натискат - обаче някой да ги натисне да съсипят средната класа а и те да го приемат даже и на мен ми звучи като научна фантастика.
По скоро съм склонен да мисля че онова недоносче дето се подвизава като финансов министър си няма и хабер от бизнес - той реално никога не е работил в реалния сектор - цял живот е търкал бюрата по разни синекурни длъжности.

Колкото до линка дето си дал пълна пародия - Отишъл ББ да информира президента и той много го харесал плана за теглене на заем - пълна подигравка с интелекта на все още нормално мислещите хора. На мен това даже на повече несигурност ми говори за да реши ББ че му трябват такива индулгенции явно не са на добре нещата.

Иначе Агейнст ме кефи - да увеличава се безработицата и намаляват доходите но се развиваме в правилната посока - дето се вика явно постигнатите резултати не плод на случайност хората си имат цели и си ги следват.
 
От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

Не знам защо мислиш, че в България съществува средна класа. А щом една политика се води в продължение на мнооого години, то няма как да не е умишлена. Аз все повече се убеждавам, че е, пък който иска да ме мисли за луд.
Не ми каза, къде е работил министъра на финансите и от къде държавата взима заеми? :)
 
От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

Иначе Агейнст ме кефи - да увеличава се безработицата и намаляват доходите но се развиваме в правилната посока - дето се вика явно постигнатите резултати не плод на случайност хората си имат цели и си ги следват.

С напълно нелогично мислене е. Чудех се защо не го бива на шах и крещи истерично в темата, от наранено его, а той не можел да различи черното от бялото (черните от белите фигури).
 
От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

По скоро съм склонен да мисля че онова недоносче дето се подвизава като финансов министър си няма и хабер от бизнес - той реално никога не е работил в реалния сектор - цял живот е търкал бюрата по разни синекурни длъжности.

Кой бре, да не говориш за Сергей Станишев? :lol:
Опа извинявай, той не е търкал бюрата, щото първата работа в живота му беше министър председател. Явно е голяма работа, щото малко хора могат да се похвалят с такова нещо :)
 
От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

С напълно нелогично мислене е. Чудех се защо не го бива на шах и крещи истерично в темата, от наранено его, а той не можел да различи черното от бялото (черните от белите фигури).

Ех харконе, харконе, интелектуален бизоне :) Къде не видя логика у мисленето ми бре? Всичките ми писания са базирани на жеуезна аналитична мисъу.
Па шах перех яко като малък, пред блока ги пердаших всичките пенсионери, ама не ги четем такива заучени ходове и тактики и затова не се бутам между шамарите.
 
Последно редактирано:
От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

Ех харконе, харконе, интелектуален бизоне :) Къде не видя логика у мисленето ми бре? Всичките ми писания са базирани на жеуезна аналитична мисъу.
Па шах перех яко като малък, пред блока ги пердаших всичките пенсионери, ама не ги четем такива заучени ходове и тактики и затова не се бутам между шамарите.

За пенсионерите съм сигурен. Нужно е противникът ти да страда от множествена склероза, за да имаш шанс в играта с него.
 
Последно редактирано:
От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

За пенсионерите съм сигурен. Нужно е противникът ти е да страда от множествена склероза, за да имаш шанс в играта с него.

Кхкххкхк пенсионерите ги пердашех га бех 7-8 годишен бре, сега май трябва вече на каспаров да се пробвам....
 
От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

Кхкххкхк пенсионерите ги пердашех га бех 7-8 годишен бре, сега май трябва вече на каспаров да се пробвам....

Пробвай да играеш с пенсионерите пред Народния театър. Тези пред блока ти не се броят.
 
От: Re: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

Много е важно какво собствено възприятие имате за нещата около вас, ако го нямате и се видите по това, която дават, пишат и разправят, е се случва, то тогава мнението няма да е 100% реално или поне доближаващо се до реалността. Всички тук са реално мислещи хора и съм горд, че мога да дискутирам това с толкова силно необвързани с манипулацията съзнания. То и за това се получава такъв добър дебат.

Радвам се, че има мислещи хора. Пропагандата е яка ама ще и устоим.
 
От: От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

Не знам защо мислиш, че в България съществува средна класа. А щом една политика се води в продължение на мнооого години, то няма как да не е умишлена. Аз все повече се убеждавам, че е, пък който иска да ме мисли за луд.
Не ми каза, къде е работил министъра на финансите и от къде държавата взима заеми? :)

Редрум в БГ има средна класа но проблема е че вместо да се разраства тя е почти изчезнала.

Относно Дянков

През февруари 2009 г. Бойко Борисов е на посещение във Вашингтон, където е поканен на т.нар. молитвена закуска с президента Барак Обама. Борисов посещава и централите на Световната банка и МВФ, за да проучи какви са ефикасните мерки за борба с надвисналата тогава световна финансова криза. Сред поканените на срещата е Симеон Дянков в качеството му на икономист на отдела на Световната банка по антикризисни мерки. Борисов пожелава да разговаря с Дянков след официалната среща и по време на разговора им "на 4 очи" Дянков спечелва Борисов, след като му излага свои оригинални решения и предложения за излизане на България от световната финансова криза


Редрум едва ли целта е от къде де се вземе заема - от тия два милиарда зорлем ще изкарат от лихви стотина милиона - Ако има някакъв план то по скоро е за загробването на БГ със заеми и след това да ни натиснат за поредната вълна разпродажби на държавни активи от които вече не се сещам нещо да е останало.


Дянков спечелва Борисов, след като му излага свои оригинални решения и предложения за излизане на България от световната финансова криза
- по скоро в това изречение се крие ключа от бараката
 
От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

Засега като гледам са много "оптимистични" резултатите:

27 - За
10 - Против
1 - Въздържал се
 
От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

306210_382879691734988_359960977360193_1276883_2054447663_n.jpg
 
Re: От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

Засега като гледам са много "оптимистични" резултатите:

27 - За
10 - Против
1 - Въздържал се
Мисля, че настроението ти ще се оправи като видиш кое ще е следващото правителство, базирайки се на анкетата тук: http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=32000

:)
 
От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

Евалата Харконе - е за това много ми е кеф като някой гербер почне да ми говори против комунстите
 
От: От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

Тъкмо се зачудих, кой е гласувал там...

Най-големите провали на това правителство са:
* отсвирването на малкия и среден бизнес и нулевата борба с кризата;
* тоталното забатачване на образованието;
* кризата в здравеопазването и смяната на министри като носни кърпички;
* абсолютно никаквата реформа на съдебната власт;
* абсолютно никакво търсене на отговорност от предишните правителства;
* провал в земеделието и храните;
* провал в укротяването на монополите;
* полицейските своеволия;

На първо четене само за това се сещам...

Ако цената на списъка е 40тина километра магистрали, ще карам и без тях!

* Това е с цел да се освободи място на големите монополисти лапачи
* Това е с цел да има възможно най малко образовани хора, понеже прост народ най лесно се управлява и манипулира, умните и образовани хора са опасни за тях
* Това е с цел да има повече умиращи с цел намаляване на населението, социален геноцид
* Съдебната власт - за милиони няма закони, а за кокошка няма прошка
* Могат да търсят отговорност в предишните правителства но не им се занимава, защото така е по лесно
* Някой има интерес да не се произвежда, а внася от чужбина храна и земеделски продукти
* Монополите - големите акули изяждат малките рибки
* полицейските своеволия - сплашване на обществото

Това са моите виждания и разбирания!
 
Последно редактирано:
От: От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

Явно освен Агейнст има още един двама дето не са от този свят, паднали са за малко и утре ще си ходят.

На мене вече ми е омръзнало да дъвча едни и същи неща, а и не е необходимо резултатите от анкетата са смазващи всякакъв ентусиазъм.

Разбира се че България не може да взима важните решения сама - както това например за спирането или пускането на АЕЦ белене и други подобни неща от геополитическо значение - но не са това нещата които утежняват живота на българина.

Предполагам че няма хора в този форум които да си мислят че от ЕС са наложили на ГЕРБ да се прави че няма криза и да не предприеме нито една мярка в подкрепа оцеляването на дребният бизнес.
Предполагам че няма хора които да си мислят че на правителството е наложено въвеждането на новите касови апарати.
Предполагам няма хора които да мислят че извращенията с бюрокрацията - ХЕЙ, данъчни, туродова медицина и други подобни са ни наложени от ЕС.

За мен лично всичко това се квалифицира като престъпно бездействие и умишлено убиване на дребният бизнес - Данните за безработицата са достатъчно показателни за да се види че БГ е на прага да премине в групата на Гърция и останалите фалирали държави с малката разлика че на нас никой нищо няма да ни опрости - и за това не е виновна кризата а бездарното управление.

Манта разбира се че не само във форума, ами и всеки глупак който да питаш от улицата много добре знае, че няма как ЕС да е наложил смяната на новите касови апарати, както и ХЕИ, данъчни, НОЙ и други гладни въшки налагат разни нови политики са наложени от ЕС, както и ГЕРБ да се правят че няма криза и да не окажат никаква помощ да оцелее малкия и средният бизнес, всичко това си е вътрешна политика, от която ЕС си няма и понятие. Просто няма кой да се обади там където трябва, и да каже каквото трябва!
 
От: От: Ще съсипе ли правителството на Бойко Борисов България?

БГтоп за Доган недей да говориш много щото догодина като се цунете след изборите нема да имаш очи да гледаш из форуа.
В момента, както и в последните няколко години Доган е много по близо до ГЕРБ от колкото до БСП.
Президента беше избран с гласовете на ДПС - Доган пък му отиде на крак в президентството, а той там не беше стъпвал от първият мандат на Първанов.
Не съм чул срещу Доган и неговите хора да се водят някакви следствени действия за участието им в предните две правителства.
Така че по леко та после да берете по малко срам.

Много отдавна Кемал Ататюрк е казал: "Ние България няма да я превземем с война а ще я изкупим"! От тук нататък всички можем да си правим сметка за ставащото днес в политиката, в това число и масовото турцизиране на телевизията с турските безкрайни сериали!
 

Горе