Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОПИ.

Re: От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛА

coolice, ами аз тоя път се реших, пък ше видим :)
Успех ви желая с новите проекти.
(то и ние колко жега имаме на главата ама на пуста му работа, зарибявка няква си трябва :) )

ползваите я за сателит темата ама не прекаляваите със спама само че първия път беше ужас оригиналнат тема също можете да я ползвате с тази цел ама пак желателно без много спам :)
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=11763
успех бате гледам вече си я почнал :)

пп измислен е нов статус за играчите с над 3000 поста и тои е hustla

http://www.urbandictionary.com/define.php?term=Hustla
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

coolice, възможно ли е да има раздел или постоянна тема най-смешното от ипотпал състезанието и всеки да си поства бисери за ипотпал в нея ?
Поне ще се посмеем 6 месеца.
 
Re: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

ама трябва първо да разрешим да станат поне 30 теми за ипот пал за да отворим секция а това няма да го разрешим ако спама се равихри като яицазимитпо лъгуг състезанието всеки втори да отваря нова тема смятаме да ги обединяваме до тези две официална в сео секцията и неофициална тук :) че много спам иначе....... ще четет дълги теми
 
От: Re: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛА

ама трябва първо да разрешим да станат поне 30 теми за ипот пал за да отворим секция а това няма да го разрешим ако спама се равихри като яицазимитпо лъгуг състезанието всеки втори да отваря нова тема смятаме да ги обединяваме до тези две официална в сео секцията и неофициална тук :) че много спам иначе....... ще четет дълги теми
Имах предвид една тема, която може и в кофата да е, но да е постоянно на начална страница за по-лесно намиране.Не всеки да си прави отделни тема, което ще е як спам наистина.
Като онази тема за най-смешните думи от търсачките.
 
От: Re: От: Re: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратно

Понеже се спомена, че липсвало свеж контент за новото състезание.
За няколко минути спретнах едно леко проектче за спорта. Може и да се посмеете:

Що е ипотпал? и Истински ипотпал
 
Re: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

как ми изкочи нилсън бе проучване на този блог бг това беше забавно незнаят кои и какво проучват тези от нилсън :)
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

абе вие работа нямате ли си, че се занимавате с някакви сео състезания :)
хванете и правете някой сериозен проект, вместо да спамите наляво надясно с някакви простотии. Хем след 6 месеца ще сте изкарали същите пари ако не и повече (както coolice отбеляза), хем после ще имате някаква основа, а не един ипотпал shit.

btw идеята да закупят основните домейни май аз я дадох, ама те си го имаха предвид организаторите вече. Според мен така е честно, пък и който плаща той поръчва музиката, не виждам в уебмастъра какво се пънат толкова :)
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Вече са пуснати на благотворителен търг домейните .
Мнението ти е ок.
Цялата работа е, че спонсора на състезанието трябва да пребори по думата лаптопи конкуренцията с помощ от участниците в състезанието.
Няма лошо:)
 
Re: От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛА

абе вие работа нямате ли си, че се занимавате с някакви сео състезания :)
хванете и правете някой сериозен проект, вместо да спамите наляво надясно с някакви простотии. Хем след 6 месеца ще сте изкарали същите пари ако не и повече (както coolice отбеляза), хем после ще имате някаква основа, а не един ипотпал shit.

btw идеята да закупят основните домейни май аз я дадох, ама те си го имаха предвид организаторите вече. Според мен така е честно, пък и който плаща той поръчва музиката, не виждам в уебмастъра какво се пънат толкова :)

мдам в хербал, бетинг / покер, травел ;) нишите винаги има свободен думата.ком / нет / орг / биз/ нет да го регне като реши да се занимава :) дано никога не ги наемат тия оплакващи се "сеота" да оптимизират бранд неим сайтове за нещо дето го няма в урлто че ще е шок и ужас :lol:
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Малко смях с Ипотпал
------------------------------
Бай Минчо бе млад пенсионер, по-природа бохем, но никога зло не бе сторил никому. Но Бай Минчо имаше едно магаре с лош характер, магаре, което бе младо, буйно и никак не обичаше да бъде връзвано. Бай Минчо бе кръстил магарето Ипотпал. Това му име на Ипотпал нямаше история и смисъл в него, просто когато дъртата магарица на Бай Минчо роди, той до такава степен нямаше идея как да го кръсти, а малкият му внук Милан тъкмо се учеше да пише. И в същия ден, пишейки произволни букви написа Ипотпал. Бай Минчо реши така да кръсти магарето. Датата на раждане на Ипотпал бе 30 септември 2006.
Следват снимки на магарето + други историйки:)
Взето от блога на Иво Апостолов
 
От: От: Ще участвате ли ?

SEO фирмата, разбирай организаторите са си свършили перфектно работата и са си прибрали разликата от сумата.
Недоволни няма.И евала !:)
Всичко казано по горе - т.1,2,3, е вярно с изключение на болднатия пасаж :). Организацията на състезанието е безплатна.

Анчора на линковете е лаптопи.
Не винаги, сменя се чат пат.
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Аз изложих идея за бизнес модел, която бих реализирал при възможност някой ден.
И не бих се притеснил за болднатия текст да си го договоря.
Фирмите са си клиенти и кой е казал, че трябва да има безплатни обяди.
Айде, сега някой четящ задължително ще ми гепи идеята и ще се почнат едни сео състезания...
По 2-рото - какво имаш предвид, че се сменят ?
През определен период или определен брой сайтове ?
Всичко е ок и не разбрах само защо се стреснахте с тези домейни и се обяснявате надълго и нашироко.
Така сте решили и така сте постъпили и точка.
Coolice го каза вече, че който го може ще го покаже с или без com,net,info и т.н.
Засега е много забавно с интерпретациите по ипотпал.
Аз лично ще следя дали спонсора ще изкатери в серпа преди конкуренцията.
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Аз изложих идея за бизнес модел, която бих реализирал при възможност някой ден.
И не бих се притеснил за болднатия текст да си го договоря.
Фирмите са си клиенти и кой е казал, че трябва да има безплатни обяди.
Айде, сега някой четящ задължително ще ми гепи идеята и ще се почнат едни сео състезания...
По 2-рото - какво имаш предвид, че се сменят ?
През определен период или определен брой сайтове ?
Всичко е ок и не разбрах само защо се стреснахте с тези домейни и се обяснявате надълго и нашироко.
Така сте решили и така сте постъпили и точка.
Coolice го каза вече, че който го може ще го покаже с или без com,net,info и т.н.
Засега е много забавно с интерпретациите по ипотпал.
Аз лично ще следя дали спонсора ще изкатери в серпа преди конкуренцията.
сео състезания има отдавна, винаги е имало спонсор и в по-голяма част от състезанията има линк към спонсора !!!
Ти да не мислиш, че си открил топлата вода като си разкрил пъкления план на кулинаря - ние да оптимизираме домейна на клиентите му??
Еми много ясно, че е така и винаги е било така ...
Различните участници получават различни линкове, някой към марки лаптопи, други към домейна за лаптопи ...
И спонсора много ясно, че ще изкатери и то много скоро, нишата не е от най-конкурентните ...
edit: - сега чекнах - на 11 място са, при положение, че до преди няколко часа не бяха индексирани даже ... до около месец ги виждам в топ 3 ...
 
От: От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛА

edit: - сега чекнах - на 11 място са, при положение, че до преди няколко часа не бяха индексирани даже ... до около месец ги виждам в топ 3 ...
Абе май прихванахме някакъв филтър :)

И не бих се притеснил за болднатия текст да си го договоря.
Фирмите са си клиенти и кой е казал, че трябва да има безплатни обяди.
Да речем, че състезанието е част от договор с клиента.

По 2-рото - какво имаш предвид, че се сменят ?
Нетсърфъра е отговорил.

Всичко е ок и не разбрах само защо се стреснахте с тези домейни и се обяснявате надълго и нашироко.
Така сте решили и така сте постъпили и точка.
Не сме се стреснали, а се дразним. Аз лично не врявах, че ще получа нападки от Мартин, при положение, че съм дал толкова много на webmasterbg.org. Но както каза Илиян, ако има следващо състезание - пускаме правилата при нас и не обсъждаме по форуми, повече тая грешка няма да я правим. Храни куче, да те лае.
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Няма да участвам, обаче мога да помогна на състезателите - http://domsdey.net/ предлага 30 дневна СМС реклама с/у 2.40лв, както и dofollow линкове с анкор ника ви при тези условия - http://domsdey.net/komentiraj-narode-za-dofollow/
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Новината е, че тази темичка е ВЕЧЕ на втора страница в Гугле при търсене на думата ИПОТПАЛ:D
Нещо по въпроса да предложите?
 
Re: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Да пишете повече в нея и да я ползвате за ипотпал сателит :p поне тези дето участвате иначе може да я налинквате от подписите си по други форуми :) да стане хубав сателит :)
 
От: Re: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛА

Да пишете повече в нея и да я ползвате за ипотпал сателит :p поне тези дето участвате иначе може да я налинквате от подписите си по други форуми :) да стане хубав сателит :)
И само позитивни неща.:)
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Покажи своя ИПОТПАЛ
-----------------------------------
В интервю пред журналисти, попитали съпругата на най-известния IT мениджър:

- Госпожо, съпругът ви е известен с мълчанието си и със своята работа. Как ви ухажваше?

След известно време, жената отговорила:

- Ами показа ми своя ипотпал

---------------------------------------
Този ипотпал виц е от ипотпал сайта на Izida:D
 

Горе