Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОПИ.

От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

За индексирането съм съгласна, но не и за сърча!
При мен Гугъл не пуска! Хахаха
 
Re: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

ето как го виждам аз и защо не ползвате вградената функция за качване на фаилове се чудя не е трудно :) едит изложих се с качването много го смали
 

Прикачени файлове

  • ипотпал-изида.jpg
    ипотпал-изида.jpg
    43 KB · Преглеждания: 16
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Ето защо не я използваме! Нищо не се вижда! Но както и да е.
Има време до 30 октомври да запиша нов проект, нали?
 
Re: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

сега се вижда повече като фаила е над ограничението като размер явно го смалява
 
От: Re: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛА

ето как го виждам аз и защо не ползвате вградената функция за качване на фаилове се чудя не е трудно :) едит изложих се с качването много го смали
Видя се пак, че е там на 8-мо място.
Значи Изида да си изтрие кеша, за да и "пусне" Гугле.:)
За файловете не се сетих, че ми беше по-лесно с линковете по навик.
Сори, ако е проблем ще ги тривна.
 
Re: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

ами не чудех се просто защо не го ползвате вече са оправени лимити и всичко :)
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Ето защо не я използваме! Нищо не се вижда! Но както и да е.
Има време до 30 октомври да запиша нов проект, нали?
Че какво ти е на тоя ?
Доколкото разбрах от правилата нов проект можеш да запишеш и в предпоследния ден от състезанието - края на март догодина.
А до 30.10. трябва да го запишеш, ако ще участваш в томболата за лаптоп ипотала.
Но нали има и междинни награди защо да се изпускат и те.
Едит : Аз имам съмнения, че в последния момент доста сайтове ще бъдат записани , дето уж сега нямало да участват.
Като в леката атлетика - юруша е на финала.
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Този е за спорта. Не обичам да правя фрий неща и да ползвам чужди домейни.
За мен важно е участието, не ми пука въобще за наградите!
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Аз само за експеримента със страничка в блога ми, нищо сериозно не смятам да правя, просто си експериментирам като пич :) Вчера бях на първа страница, но ме деиндексира :) Сега си пиша скриптче да ми пише съдържание :D
 
Последно редактирано от модератор:
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Малее колко назад са от гугъл, чак ми става жал за тях ;( Ето го и моя ипотпал, дано да го индексира пак ;(
 
Re: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

затова се надаваме от последното обединение да излезе нещо... яхо маи са споделили технологията за мулти ботове с мсн и вмомента мсн бота се пъне както яхо бота преди дано стане малко по добре че сега някои индииски г едитор ти изхвърли сайта несправедливо почва да нестава нищо от него щото от другите трафика е мизерия а потребителите няма да ги ползват ако не намират....
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Абе аз имам някакви наблюдения, че тук в някои от форумите има редактор на гугъл и определено ме мрази :)
 
Re: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

по скоро си го стартирал една идея по агресивно отколкот трябва ще излезе аз така се чудех не съм ли згафил нещо с предприемач нета някога като в началото една седмица не го индексира а има пингър :) спамни си линка в темата сателит за тръст :)

едит гледам е направено вече :)
 
Последно редактирано от модератор:
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Хм, наистина слабо представяне като брой участници от Предприемача. Жалко, че нямам време да се включа да направим едно отборче.
Само да кажа, че ви следя изкъсо и на финала на надпреварата съм решил да подкрепя безрезервно някой :) Така че по-старателно и без много спам :p
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

хора, стига сте гледали резултати 3 дни след началото, в момента блоговете и старите сайтове имат неимоверно предимство пред голите нови домейни, реална представа за състезанието може да има след 2-3 седмици до месец. Тогава ще си проличат стратегиите и възможностите като за без купуване на линкове ...
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

изи, съветвам те да побързаш с другия проект, че времето е важно :)
това е seo съвета ми безплано към теб като участника на 3-4-то място за сега :)
като ме изместят разни пичове, тогава от тях се учи. въпреки, че викам да спечеля на майтап.

Въх въх, нареди се на опашката, доста народ се е наточил да печели. :)
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Аз залагам първи радев, втори нетсърфъра, трети някои друг, които няма много медийни прояви :d
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Аз залагам първи радев, втори нетсърфъра, трети някои друг, които няма много медийни прояви :d
Абе то ако можеше всички да спечелите май най-добре:)
И после една хубава запивка за сметка на спечелилите предприемачи ще е супер.
 

Горе