Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОПИ.

Re: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

импровизират кои как може къде е в момента изида някои следи ли ?

незнам кои още играе освен нея и радев от форума я се разпишете тук няма да съжалявате :)
 
Последно редактирано от модератор:
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

резултатите доста ми шават от 2-рия надолу на почти всеки рефреш на гугъл, чак е дразнещо. ще изчакам някой друг ден малко да се стабализират нещата (и белкем излезя от суплементала хаха)


________________
seo оптимизация на сайтове за търсачки и професионални уеб дизайн услуги
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Много бързо се сменят резултатите след 1 и 2-рия надолу.
За сега нетсърфъра продължава да е 1-ви.
Радев е 4-ти май.
Изида 8-ма.
И bdaa участва, но е на 2-ра страница.
Другите още не ги ориентирам, освен oggin и cloxy - 2-ри и 3-ти в момента.
Абе то важното е накрая.:)
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

резултатите доста ми шават от 2-рия надолу на почти всеки рефреш на гугъл, чак е дразнещо. ще изчакам някой друг ден малко да се стабализират нещата (и белкем излезя от суплементала хаха)


________________
seo оптимизация на сайтове за търсачки и професионални уеб дизайн услуги
Е ти добре си нагоре тръгнал - четвърти си вече според моя браузър.
А какво стана - oggin ще участва ли или не ?
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Според заявлението на Огнян нямало да участва въпреки, че ще му е доста лесно с oggin.net без да си дава зор с друг домейн после само слага линка към спонсора и се записва и взима наградата.

иначе аз 1 път съм 3-ти, един път съм 4-ти, един път ме няма :)

стискайте ми палци и на Изида :)


П.С.
историите за младия Ипотпал допадат ли ви :-D


_____________________
и още ипотпал в блогспот.
 
Re: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

и аз не те виждам никъде пусни да ти показва и текста на първа страница че така само със заглавята ми изглежда много настъфено :)
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Интересни са историите и имат смисъл някакъв.
Малко около картинките се сбутват началните букви и трудно се четат първите думи, незнам дали си го забелязал.
За Оги и аз не разбрах, честно казано.
И то някакви отбори май вече имало оформени - блогъри срещу сеота според блога му.
Аз лично ще следя с интерес и за кеф и ще пиша интересни лафове за ипотпал и ипотпалите в тази тема.:)
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

е виждамете, там си на 8-мо място
порефрешвай "търси" в гугъл малко повече. при мен излизаш с и без рефреши :)
айде поне ти да спечелиш, че да си имаме гордост :)

_____________________
и още ипотпал в уордпрес. Размисли за днешната ни сатира
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

за Изида беше горния ми пост

Да видях, че се бъгва около картинката и ще го фиксна. Просто не съм барал css-а повечко, тъй като освен че мъча ипотпала последените 3 дена (някой от нещата даже се публикуват на автопилот нагласени през админа на уордпреса), не съм спал 2 денонощия и половина, тъй като бях на мега пиянски рожден ред в тетевенския балкан, а днес на всичкото отгоре бяхме и на хапване и пииване (пак.. деа...) при един наш мил клиент, готина работа...
но направо съм дроп сърма.
сега ме е страх да си легна, че не се знае дали ще успея да заспя от изтощение, обаче трябва, че иначе ще почина :)
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

а иначе за историите.
има един процент от тях, в които са истина от личния ми живот :)
но само част, няма да кажа каква :)

айде лека нощ пичове и пички!
 
От: От: От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното н

Мен къде ме видя? Аз още не съм никъде :wink:



Радев, мерси за подкрепата :)
Кой е за очила сега - аз или ти ?:)
Днес си активна в социалките, попаднах случайно на твои публикации в свежото и виж как бързо си качила.
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Блогът не е индексиран още според мен. Аз лично не го виждам, а и го направих просто ей така. Тепърва ще участвам с друг проект :)
Да, имам една свежа ипотпал тема, но това е само за разгрявка, за да вляза във форма!
Реално Свежо беше на добра позиция, а не моя проект!
 
От: От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛА

а иначе за историите.
има един процент от тях, в които са истина от личния ми живот :)
но само част, няма да кажа каква :)

айде лека нощ пичове и пички!
Ще сложа и твоя ипотпалска история тук като фикснеш буквите.
И ще избера от личния ти живот да видим дали ще уцеля:)
Лека нощ.
 
Re: От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛА

е виждамете, там си на 8-мо място
порефрешвай "търси" в гугъл малко повече. при мен излизаш с и без рефреши :)
айде поне ти да спечелиш, че да си имаме гордост :)

_____________________
и още ипотпал в уордпрес. Размисли за днешната ни сатира


да и при мен вече излезе но като го написах я нямаше :) иначе историите за ипотпал само им хвълих едно око не съм натискал да чета повече и при изида пи същя начин постъпих да не се разсърди някои нищо лично просто рядко го натискам :)

пп и имаме нещо което не е тествано участници ама такива които са по назад може да го изекспериментират как ще подеиства едно менкане на линкчета според мен положително и за двата сайта преди беше така ама е непроверено дали няма промени :)
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

изи, съветвам те да побързаш с другия проект, че времето е важно :)
това е seo съвета ми безплано към теб като участника на 3-4-то място за сега :)
като ме изместят разни пичове, тогава от тях се учи. въпреки, че викам да спечеля на майтап.

_______________
ипотпал в Opera и ipotpal в blogspot. А тук е баш ипотпала ми
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Блогът не е индексиран още според мен. Аз лично не го виждам, а и го направих просто ей така. Тепърва ще участвам с друг проект :)
Да, имам една свежа ипотпал тема, но това е само за разгрявка, за да вляза във форма!
Реално Свежо беше на добра позиция, а не моя проект!
Ако за този блог говорим си е индексиран и си на 8-мо място в момента.
Не баламосвай батко си, ако обичаш:)
Мда, сега прочетох, че май ще ти е друг проекта.
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

оф айде лека влизам в реанимация
(много мразя че не мога да повръщам като препия...!!)
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

[URL]http://www.google.bg/search?q=site%3Aipotpal.log.bg&btnG=%D0%A2%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B5&hl=bg&rlz=1W1ADBF_en&sa=2[/URL]
Това как го виждаш ?
А това http://www.google.bg/search?hl=bg&rlz=1W1ADBF_en&q=ипотпал&btnG=Търсене&meta=
Току що си изчистих кеша за всеки случай.
 
Последно редактирано:

Горе