Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОПИ.

От: Има ли Ипотпал коалиции в състезанието вече?

В Джумла! сме отбор

е, ето първия отбор, сериозна конкуренция и повод за притеснение за всички участници.
После ще разделите ли парите :wink:



___________________
ипотпал
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Аха и то доста сериозна.Реших и аз да пробвам.Смешното е че никога не съм чел за сеото.Но все пак ще опитам

Блогчето е Ипотпал
 
От: От: От: От: От: От: От: От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПО

а откъде идват?
Сядаш и чакаш 100 часа и получаваш линкове?
Много си зле братле, купуването на линкове отнема 2-3 часа за цялото състезание, да пишеш по скайп или мейл на познатите ти със сайтове - по 2 минути на човек - 10 човека - 20 минути, да си сложа линкове в моите сайтове също толкова и още 4-5 часа в писане на съдържание и 4-5 часа в проверка на конкуренцията и ето ти нужното, но ако си от бавните и си малко по-специален, разбирай бавен може да ти трябва и мнооооого повече време :)

Много отворен го раздаваш от началото на състезанието, ако това по-горе ти е тактиката за печелене на състезание само разочарование те чака.
А мен изобщо не ме мисли, аз си имам кой да ми дава оценка на свършената работа. Понатрупай опит пък може и да разбереш какво съм имал предвид. :wink:

И между другото въздържай се да даваш определения кой зле кой добре, така партньорства не се печелят.
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Не само бонус точки, но и едноседмични платени отпуски от форума трябва да дават.
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Аха и то доста сериозна.Реших и аз да пробвам.Смешното е че никога не съм чел за сеото.Но все пак ще опитам

Блогчето е Ипотпал
Нали си чувал за късмета на начинаещия комарджия ?:)
Първата игра винаги я печели някой, който не е баш играча в играта.
Късмет и малка препоръка, ако приемеш да обърнеш внимание на правописа в ипотпал блогчето, не че е толкова важно за спам блог де,
но поне заглавието оправи.
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Много отворен го раздаваш от началото на състезанието, ако това по-горе ти е тактиката за печелене на състезание само разочарование те чака.
А мен изобщо не ме мисли, аз си имам кой да ми дава оценка на свършената работа. Понатрупай опит пък може и да разбереш какво съм имал предвид. :wink:

И между другото въздържай се да даваш определения кой зле кой добре, така партньорства не се печелят.
партньорство с теб ли??
Ще си пиша каквоти си искам ... опит като гледам май имам повече от теб :p и вероятно и повече разбирам :lol:
абе админите да не дават бонус точки за всяко заяждане :lol:
Не, но си правя душевен оргазъм :)
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

абее
често се чудя що се дървят хората щото ми е гадно, че и аз съм се дърлил ено време, ама пък в моменти като тия се сещам, просто е забавно хаха
:)
все пак някакъв вид особен entertainment си е

айде лека на всички ;)

_________________________
Ипотпал PrePrint: ViDE: A Vision-Based Approach for Deep Web Data Extraction Набор от символи и клавиши в ипотпал клавиатурите
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

абее
често се чудя що се дървят хората щото ми е гадно, че и аз съм се дърлил ено време, ама пък в моменти като тия се сещам, просто е забавно хаха
:)
все пак някакъв вид особен entertainment си е

айде лека на всички ;)

_________________________
Ипотпал PrePrint: ViDE: A Vision-Based Approach for Deep Web Data Extraction Набор от символи и клавиши в ипотпал клавиатурите
-----------------------------------------------------------
То това е все още почти любезно дърлене.
Ти гледай по-нататък как ще загрубеят нещата като се поизнерви народа с тоя ипотпал.
Кой с кого и срещу кого и как тепърва предстои сеира:(
Голям сериал се е задал 180 дни и нощи.
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

абее
често се чудя що се дървят хората щото ми е гадно, че и аз съм се дърлил ено време, ама пък в моменти като тия се сещам, просто е забавно хаха
:)
все пак някакъв вид особен entertainment си е

айде лека на всички ;)

_________________________
Ипотпал PrePrint: ViDE: A Vision-Based Approach for Deep Web Data Extraction Набор от символи и клавиши в ипотпал клавиатурите
значи аз си излагам мнението и не искам никой да обременявам с него, то си е мое мнение и така виждам аз нещата и много мрая някой да ми каже - не си прав ... не е така, без да ми каже, защо не е така ... само тогава споря. Имам доста добри впечатления от някой хора от форума и с тях не бих тръгнал да споря за глупости, ти си един от тези хора ....
Дразнил съм и с брад1985, но пък съм в добри отношения с него, и с добро впечатление, защото е коректен и разбран :)
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Нетсърфър, нали знаеш, че човек първо се сдърпва и после се сприятелява.
И с колегата така ще стане, ако изпиете заедно 1-2-3 бири.
Гледайте да ви е фън и няма смисъл от реплики - дуплики.
Айде успех на ипотпала.
 
От: От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛА

аз си мисля, чисто логически, че дърленето ще отихне, тъй като тръпката специално около състезанието ще отихне. С всяка емоция се свиква. Ако има дърлене то е онова дефолтното.

нетсърфър, важното е малко по малко да поумняваме, да се образоваме и да опичяваме :lol: (квото и да значи тая дума)


-----------------------------------------------------------
То това е все още почти любезно дърлене.
Ти гледай по-нататък как ще загрубеят нещата като се поизнерви народа с тоя ипотпал.
Кой с кого и срещу кого и как тепърва предстои сеира:(
Голям сериал се е задал 180 дни и нощи.


_________________________
Ипотпал PrePrint: Design and Evaluation of More Accurate Gradient Operators on Hexagonal Lattices. Adobe Flash за Ипотпал телефоните без iPhone Да не си въобръзяваме нищо за Ипотпал!
 
Re: От: Има ли Ипотпал коалиции в състезанието вече?

е, ето първия отбор, сериозна конкуренция и повод за притеснение за всички участници.
После ще разделите ли парите :wink:



___________________
ипотпал


3000 лева ~ 3000 бири приблизително достъчно за да може форума да направи едно голямо пиене на бира едва ли ще доидат повече от 300 души така че ще има достатъчно за всички:D
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Брад, ти няма ли ипотпалсваш едно seo участие?
айде влизай във водата, топла е :p
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

Брад, ти няма ли ипотпалсваш едно seo участие?
айде влизай във водата, топла е :p
Радев, не ми стига акъла за какво да пиша в някой ипотпалски блог.
Хич не мога да разтягам локуми за магаренца и маймунки.
Не съм и дизайнер да си пиша преживяното.
И от лаптопи не разбирам за статии по темата, само ги ползвам ипотпалите.
Човек, като няма идея какво да се бута:)
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

аз историите ги измислям, като истината вътре е 20 процента
кво ти дреме
пренаписвай съдържание от други ипотпали хахаха
ама ако не ти е тръпка не се занимаваш де :)

айде да си видя личното съобщение от кой е и да си лягам

______________________
Ипотпал България стартира и вече давам всичко от себе си. Пожелавам успех на всички участници в новата Ипотпал инициатива
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

аз историите ги измислям, като истината вътре е 20 процента
кво ти дреме
пренаписвай съдържание от други ипотпали хахаха
ама ако не ти е тръпка не се занимаваш де :)

айде да си видя личното съобщение от кой е и да си лягам

______________________
Ипотпал България стартира и вече давам всичко от себе си. Пожелавам успех на всички участници в новата Ипотпал инициатива
-----------------------------------------------------------------------
Еее то ми е съвестно хората да са си смукали от пръстите разни историйки, а аз да им ги копна.
Ти щеше да си лягаш още преди половин час, а и къде си хукнал толкова рано да лягаш - няма 11 часа още.
 
От: Ще участвате ли в новото SEO състезание по думата ИПОТПАЛ или обратното на ЛАПТОП

brad1985, измисли си история, продукт, тема и действай!
Важното е, темата да ти е приятна :)
 
От: Re: От: Има ли Ипотпал коалиции в състезанието вече?

3000 лева ~ 3000 бири приблизително достъчно за да може форума да направи едно голямо пиене на бира едва ли ще доидат повече от 300 души така че ще има достатъчно за всички:D
това е страхотна идея, ако аз спечеля, което много ме съмнява ... 1000 лева за благотворителност и с останалите пари - 1000 бири + някакво мезе и на една поляна на Витоша - всички от тук и Webmaster-a са добре дошли :)
 

Горе