Ще фалира ли България?

От: Ще фалира ли България?

Симеон, ти кво ме правиш бе.
Онзи ден си празнувах РД-то с аверите, че нямаше кога др. в едно яко клубче до нас всичко си бе чудесно Балантайнсчето по 30 на бутилка прИмоция, както и на Смирнофа и Собиескито и още редица др алкохоли в нормлни граници, ама при вас яко картелче ви правят :D С куул се съгласявам има доста места дето ги шибна но и където не ги шибна
 
От: Ще фалира ли България?

Симеон, ти кво ме правиш бе.
Онзи ден си празнувах РД-то с аверите, че нямаше кога др. в едно яко клубче до нас всичко си бе чудесно Балантайнсчето по 30 на бутилка прИмоция, както и на Смирнофа и Собиескито и още редица др алкохоли в нормлни граници, ама при вас яко картелче ви правят :D С куул се съгласявам има доста места дето ги шибна но и където не ги шибна

По ви е ментак алкохола във Варна :D
 
От: Ще фалира ли България?

Ти ако видиш, какво е в училище.. и за какво си говорят "децата на България" в рейса, и как се държат с ПЕНСИОНЕРИТЕ, ти ще се отчаяш от живота..(Може и да си ги чувал..)

Мани, напомни ми как преди няколко години се возих в автобус 404 в София. По тази линия са малки автобусчета, беше пълен и една 14, максимум 15-годишна си приказваше с нейна приятелка на висок глас и без изобщо да й пука, че я слуша целия автобус. Та тя разправяше как с някакъв го правили и майка й ги видяла голи след това, но баща й я защитил, че само са се снимали, а не са правили нищо.

Цялото общество е виновно, за да са такива родителите им и от там децата. А за обществото са виновни управляващите, които положиха старание да затъпят още повече народа през последните 20 години. А според мен той е затъпявал прогресивно 45 години преди това. Аз имам едно желание: да бъдат изпозастреляни всички комунисти, независимо в коя партия членуват и дали членуват или не (дето са били някога в ЦК и такива работи).

Лошото е, че тези, които ще управляват след това, трябва да са много начетени и много наясно с нещата от живота и света, а такива сигурно ще се съберат малко трудно. И няма да им е лесно да управляват изпростелия народ, щото за да има добро управление, трябва и народа да мисли, не само да с**е на метено.
 
От: Ще фалира ли България?

По ви е ментак алкохола във Варна :D

ХАха да бе точно това ще да е

Аз имам едно желание: да бъдат изпозастреляни всички комунисти

Ти ще затриеш 3/4 от Бг ще отанат само манаглите. Трябва се изпозастрелят лобистите и интерсичиите и куклуводите, щото сега всичко в НС за растрел ама като знам че на тяхно място ще се качат абсолютно същитие с друи лица
 
От: Ще фалира ли България?

За мангалите ми се върти в главата да бъдат оползотворени по някакъв начин, макар че не знам дали е възможно :D


Баси, провокирах разговори на няколко теми в тази тема... но поне покрай нея чета съществените неща във форума. Просто се надявам някой да не остане с кофти впечатление за мен :D
 
От: Ще фалира ли България?

Ти ще затриеш 3/4 от Бг ще отанат само манаглите. Трябва се изпозастрелят лобистите и интерсичиите и куклуводите, щото сега всичко в НС за растрел ама като знам че на тяхно място ще се качат абсолютно същитие с друи лица

Винаги ще има заместници, нали всеки търси леното и да вади пари без да работи. Евентуално по 1 пистолет и като в Дивият Запад :twisted:
 
От: Ще фалира ли България?

За мангалите ми се върти в главата да бъдат оползотворени по някакъв начин, макар че не знам дали е възможно :D

Най-малкото могат да ги хванат да копат в АЕЦ Белене
 
От: Re: От: Ще фалира ли България?

Ти ако видиш, какво е в училище.. и за какво си говорят "децата на България" в рейса, и как се държат с ПЕНСИОНЕРИТЕ, ти ще се отчаяш от живота..(Може и да си ги чувал..)
Поне аз всеки ден се возя в градски транспорт :lol:(ай да не е всеки ден) и ти казвам, че работата е ужасяващо зле.. Потресаващо зле..

Я, разправи да се посмеем малко. :mrgreen:
 
От: Ще фалира ли България?

Днес чета у дира как тиражия отнесъл четворка джангита с каруца и се радвам... едно ми е ведро нали... е не е като да е с повече нули отзад...
Ама да ви кажа повече ме зарадва тази новина отколкото простотията с 1% ддс че ще намалят... и споделям с едни там бачкатори и ония се вайкат - горките хора...
и се сетих че те българите не заслужават хубави работи да им се случват...

Това турците да вършат нашата работа, си бало макята...
 
От: Ще фалира ли България?

След малко Куул ще се намеси щото почва се удря на разсизъм. Абе трябва се разреши всички да има оръжие в дома си и да стреля на месо, ей тогава кво ще е по радикален начин ще се изчистим от крадиливата сган без значения от кой етнос е. Ей това ще е един сериозен проблясък че в БГ нещата ще завървят като хората :D, видмо съдебната система не съществува поне ние си вземем малко или много решенеито и дум долу който ти краде в имота или от сорта
 
Бойко и компания се оказва че бая парички поизхарчиха и наличността в хазната е плашещо намаляла. Сега трябва да се справят и с Милен Велчевския пресктруктуриран дълг с падеж 2013 януари. Имат намерения част от него да платят с приватизацията на БЕХ, нооо пак не стигат паричкитеее.
Говори се за поетапно намаляване на ДДС и прочие експерименти, но забележете, всичко това на фона на увеличаваща се цена на газта. Мисля, че последното ще е най-големия бич за народа. Увеличение на сметките за парно и много много продукти, за чието производство по един или друг начин се използва енергията от природния газ. Оттам инфлация, намалена покупателна сособност и неконкурентноспособност.
По въпроса за дълга - ще дадат малко парички и за останалите ще имитират облигации(дълг)- рефинансиране демек. Пари няма, лошото е, че дори и да има никой не знае как да ги харчи.
 
От: Ще фалира ли България?

Ей, пичове, аз нямах предвид расистки действия срещу циганите, а просто да бъдат накарани (или по-скоро мотивирани) да работят. И то работа, с която да си изкарват прехраната (буквално - примерно да садят домати). Не както сега - дали им метли и мотики, и 5 чистят, 50 лафят, но взимат пари от борсата.

Абе имам и расистки идеи по техен адрес, но няма да ги споделя във форума :D
 
От: Ще фалира ли България?

Е то без расистки методики, те няма те разберат, затова се гласува всеки да носи оръжие, който има адресна регситрация има средно или висше и някак си доста бързо ще се мотивират.

платят с приватизацията на БЕХ, нооо пак не стигат паричкитеее

Абе около милярд може се вземат от БЕХ. Друго ще е емитиране на дълг на вътрешния и външния пазар, от различни матуриращи емисии. Макар че няма да е зле ако се извеземе ресурс от вътршния пазар, ако щото с това покачващо равнище на депозите, банки имат повече кинти, но като гледам пак не кредитират, по-добре ги вкарат в ДЦК, а и търсенето и презаписването ще е по-голяма от Бг, така че може излезе и по евтино. http://www.capital.bg/biznes/finansi/2012/03/11/1785253_bulgariia_shte_emitira_dulg_i_v_chujbina/
 
От: Ще фалира ли България?

Мани, напомни ми как преди няколко години се возих в автобус 404 в София. По тази линия са малки автобусчета, беше пълен и една 14, максимум 15-годишна си приказваше с нейна приятелка на висок глас и без изобщо да й пука, че я слуша целия автобус. Та тя разправяше как с някакъв го правили и майка й ги видяла голи след това, но баща й я защитил, че само са се снимали, а не са правили нищо.

Цялото общество е виновно, за да са такива родителите им и от там децата.

Кат стана дума, знаеш ли при вас у Видин (пък и не само) на кого ги учат да подражават малките дЯца?

hint:

[video=youtube;I1JH0x8GLxk]http://www.youtube.com/watch?v=I1JH0x8GLxk[/video]


Туй е концерт по случай 8ми март.

Като гледаш трейлъра па се присетиш и за майките и бабите им, които по-скоро ще си дадат душата отколкото да изпуснат следващият епизод на поредната турска мелодрама. А те уж хора трябва да ги направят...

и се чудиш да се смееш ли, да плачеш ли, или да си фанеш багажчето ...
 
От: От: Ще фалира ли България?

Кат стана дума, знаеш ли при вас у Видин (пък и не само) на кого ги учат да подражават малките дЯца?

96269.jpg
 
От: Ще фалира ли България?

Абе в мутренска държава е така. Пак стигаме до онова, което казах за стрелянето по-горе.
 
От: Ще фалира ли България?

Ебаси! Сега прочетох статията и видях, че всъщност онова в клипа са деца от детската градина, циркът е в сградата на общината и е под ръководството на "хореограф"! Ебаси гнусните помияри! :shock:
 
От: Ще фалира ли България?

България е като красавиците от кориците на списанията.
Красиви, докато не си отворят устата или докато не им свалиш сутиена и установиш, че съдържанието не отговаря на обвивката.
България ти пълни очите, но ти оставя ръцете празни и колкото повече ги протягаш за да хванеш нещо, толкова повече ти се натрупва черно под ноктите. Накрая ти писва и отиваш да си направиш маникюра в някой чуждуземски излъскан и прехвален салон. Там почват да те гледат странно, но нали си плащаш, изчистват ти чернилката, хващат пилата и хубавичко ти изпилват, до кръв, всички ръбчета, защото ги е страх да не започнеш да ги драскаш.
И така, с красиви нокти се прибираш вечер в новия си дом, поглеждаш си невярващо ръцете, усмихваш се горчиво на носталгията и изтощен потъваш в сън...
 
От: Ще фалира ли България?

Ебаси! Сега прочетох статията и видях, че всъщност онова в клипа са деца от детската градина, циркът е в сградата на общината и е под ръководството на "хореограф"! Ебаси гнусните помияри! :shock:

И на всичкото отгоре хората се трепат за да запишат децата си в детските градини. Може да ударят киоравото и тяхното да е следващата фолк звезда
 

Горе