Ще чистите ли България?

Ще чистите ли?


  • Общо гласове
    44
От: Ще чистите ли България?

Охх.. след тези коментари, които изчетох, ме е страх да ви споделя, че аз пък май ще чистя. ;D
Не че искам да им правя PR на идиотите от BTV, просто така си бях намислила, след като пропуснах миналогодишната кампания.
Ако има да се чисти в квартала, не знам какво са ви bTV и тъпотиите им. Просто се събирате там няколко дом съвета и се организирате. В моя район сме с къщи и мръсотиите са рядкост, тъй като ако се появят такива, хората ще си го почистят, тъй като е пред къщата им.
 
От: Ще чистите ли България?

Охх.. след тези коментари, които изчетох, ме е страх да ви споделя, че аз пък май ще чистя. ;D
Не че искам да им правя PR на идиотите от BTV, просто така си бях намислила, след като пропуснах миналогодишната кампания.

Еее, лошо няма. Който иска, се включва. Просто общото мнение е еднакво, както тук, така и на други места в нета и извън него. То БТВ, Екопак, БИЛА и кой знае още кой подкрепя инициативата. Аз пък подкрепям само идеята.Но грам не ме кефи, че тия се натискат да са двигателя на всичко. Да се гръмнат. Днес в сутрешен блог по медията подариха едни оранжеви ръкавици на актрисата-манекенка от Младост 5 - Венета. Господи, каква пропаганда. :)

Нищо лично, но толкова материална медия да ми се прави, че и пука за общото благо, нало, bitch please. ;)
 
От: Ще чистите ли България?

Ако има да се чисти в квартала, не знам какво са ви bTV и тъпотиите им. Просто се събирате там няколко дом съвета и се организирате. В моя район сме с къщи и мръсотиите са рядкост, тъй като ако се появят такива, хората ще си го почистят, тъй като е пред къщата им.

Аа, не. Кварталът ми е учудващо чист. Поне там, където съм аз, де. От университета ще се организират в подкрепа на кампанията.
 
От: От: Ще чистите ли България?

Аа, не. Кварталът ми е учудващо чист. Поне там, където съм аз, де. От университета ще се организират в подкрепа на кампанията.
Тогава къмпанията придобива по-различен вид - "Да почистим на мърльовците".
 
От: Ще чистите ли България?

Добре де, ако никой не излезе да чисти, тогава ще си тънем в мизерията до безкрай. То така е най-лесно: "Не съм цапал аз, затова няма да чистя". Аз също не съм от тези, които цапат, но всяка година, когато има чистки пред блока, излизаме със съседите и чистим, за да ни е по-уютно след това.
 
Re: От: Ще чистите ли България?

Добре де, ако никой не излезе да чисти, тогава ще си тънем в мизерията до безкрай. То така е най-лесно: "Не съм цапал аз, затова няма да чистя". Аз също не съм от тези, които цапат, но всяка година, когато има чистки пред блока, излизаме със съседите и чистим, за да ни е по-уютно след това.

Не говорим за чистката пред блока, а за инициативата на бтв.
 
От: Ще чистите ли България?

Аз и мои приятели от миналата година почнахме да организираме почиствания в планините Витоша и Голо бърдо. Ние не се включваме в разни кампании, ние го правим отделно, на друга дата и по друг начин организирано. Много хора казват, че "ние плащаме данъци на общината да чисти, а на всичкото отгоре пак ние трябва да чистим). Ние сме избрали планината, като по този начин се опитваме да насърчим опазването й. Същевременно хората участващи стават пример на другите. Чрез един младежки съвет към общината взимаме чували, ръкавици и уреждаме да мине камион и хора, които да натоварят и извозят чувалите, оставени край пътя.
 
От: Ще чистите ли България?

Аз и мои приятели от миналата година почнахме да организираме почиствания в планините Витоша и Голо бърдо. Ние не се включваме в разни кампании, ние го правим отделно, на друга дата и по друг начин организирано. Много хора казват, че "ние плащаме данъци на общината да чисти, а на всичкото отгоре пак ние трябва да чистим). Ние сме избрали планината, като по този начин се опитваме да насърчим опазването й. Същевременно хората участващи стават пример на другите. Чрез един младежки съвет към общината взимаме чували, ръкавици и уреждаме да мине камион и хора, които да натоварят и извозят чувалите, оставени край пътя.

Така съм съгласен... бих участвал, но да правя ПР на БТВ... никога.... Във всякаква друга инициатива за почистване бих участвал, но не и на БТВ.....
 
От: Ще чистите ли България?

То не става дума за данък смет , то си е нашата държава. Вярно, че всякакви идиоти и лайна хвърлят и цапат непрекъснато и за това не са виновни гражданите, които пазят, но все пак считам, че кампанията ако не друго има възпитателна роля. Самият факт, че дори някои роми чистят говори достатъчно.

Аз няма да чистя поради причината, че съм болен и тъкмо ме изписаха от болница.
 
От: Ще чистите ли България?

Така съм съгласен... бих участвал, но да правя ПР на БТВ... никога.... Във всякаква друга инициатива за почистване бих участвал, но не и на БТВ.....

Да, по този начин и така представено, доста хора ще вземат участие. Но да правиш нещо, защото някой те кара и този някой е някаква алчна медия, някакси не върви. Отделно, почистването на планини е много добра идея, защото там няма кой друг да почисти. Пък и какви мърлячи ходят по тези планини, че и планините и поляните трябва са чистим. Баси свинете.

Мен ми е чудно големите бизнесмени и политици ще ги видим ли по градинките и парковете? Да се обзаложим ли, че ще ги видим на някоя вила да се наливат и да плющят скара.
 
От: Ще чистите ли България?

52875510.jpg


Нещо интересно, над което да се замислят всички. :)
 

Горе