Ядете ли храна от вчера?

От: Re: Ядете ли храна от вчера?

бжена която изкарва 2к или даже 3к *
КЪДЕ СА ТЕЗ ЖЕНИ? това с върнатите бонуси или с тях е заплатата им!
 
От: Ядете ли храна от вчера?

Даласе, абе жена ти не мрънка ли, че още си на компо, а не си си легнал до нея:)Ебах го у Патриарха където се извъди и ти:)
 
От: Ядете ли храна от вчера?

ПОЛОВИН БЪЛГАРИЯ ЖИВЕЕ ПОД МЪЖКО РОБСТВО,АКО НЕ И ПОВЕЧЕ.
САМО ТУК ТАМ ИМА МАТРИАРХАТ!

Е аз не ги разбирам тия работи със семейния живот. Според мен ще е кофти независимо какво е робството - мъжко или женско. Но определено подкрепям с 2 ръце хората, които са намерили баланса в семейния живот и са щастливи заедно в продължение на десетилетия. А това се отразява силно на децата, затова евала на такива хора! :)


Пък капризните жени са кофти нещо. Вероятно и капризните мъже, но за всеки влак си има пътници :)
 
Re: От: Re: Ядете ли храна от вчера?

КЪДЕ СА ТЕЗ ЖЕНИ? това с върнатите бонуси или с тях е заплатата им!

ит менижърките колко мислиш че взимат :) те са на горното ниво :) иначе на долното има една камара дето бачкат във хп за по около 2к... и други големи ит фирми макар и за малко по малко около 1500 +

на държавни работи няма такива там са 350 -700 чиновнички + някой друг бонус малък :) и като горна крайност политическите назначения който взимат по няколко хилики + 5 цифрени бонусчета ама с такива общо нямам и не искам да имам... те са на работа до избори или докато гръмне някои скандал
 
От: Re: От: Re: Ядете ли храна от вчера?

ит менижърките колко мислиш че взимат :)

Докато бях на предишната ми работа, на връщане от магазина към офиса минах покрай една фирма, произвеждаща счетоводен софтуер. Wидях няколко жени на компютрите и питах един колега: "Тези жени сигурно са програмистки", а той "Да бе! Ако са програмистки ще имат мустаци!" :D
 
От: Ядете ли храна от вчера?

Даласе, абе жена ти не мрънка ли, че още си на компо, а не си си легнал до нея:)Ебах го у Патриарха където се извъди и ти:)
требе да си майстор в тез дела,ако искаш малко свободно да ти е
правиш и скандал пред празника особено за вчерашна храна и гледаш си кефо не те закачат,оти не си говорите - ама си на пица де!
 
От: Ядете ли храна от вчера?

требе да си майстор в тез дела,ако искаш малко свободно да ти е
правиш и скандал пред празника особено за вчерашна храна и гледаш си кефо не те закачат,оти не си говорите - ама си на пица де!

Това няма ли да я огорчи много?
 
От: Ядете ли храна от вчера?

е зависи от яденето китайското фтасва на другия ден :) домашна гозба се яде 2 дена що да не........нали има хладилник....малко преиграваш иначе
 
ами незнам те са къстъмър съпорт хптата едно време като наемаха първия персонал даже взимаха хора който незнаеха какво е усб (истинска история).... само щото знаят немски или френски... значи те цъкат в един хелп деск и търсят проблема на база въпроси който задава на клиента или данни от софтуер за диагностика... от тях селектираха тези дето могат и взеха да ги развиват технически а една друга част които са подходящото образование или добре се оправят да упрвлят и направиха постепенно мениджмънт... :) така че има мацки не е отчайващо

Моята последна беше мениджърка, прилична мацка не беше блодни като за ревю... но доста симпатична брюнетка събираща погледите нищо че беше на 30 .. :)

иначе спецялно за прохграмистки в чистия смисъл пишещи код непознавам, познавам една много яка сап тестърка...
 
От: Ядете ли храна от вчера?

Това няма ли да я огорчи много?

целта оправдава средствата
а аз нема ли се натрова от храната
а и нали идва празника после се сдобрявате
но ако си забърсал нещо странично още трбе дати държи сърденето!
 
От: От: Ядете ли храна от вчера?

малко преиграваш иначе

гастритите и язвите се получават така ама немаме култура
в швеция хлябкупуван сутринта не се продава вечер,а се дава без пари
защото на другия ден е забранено да се продава
а при нас колко траят млеката ..........
 
От: Ядете ли храна от вчера?

Coolice, поста ми не беше сериозен, а на майтап :)
 
От: От: Ядете ли храна от вчера?

гастритите и язвите се получават така ама немаме култура
в швеция хлябкупуван сутринта не се продава вечер,а се дава без пари
защото на другия ден е забранено да се продава
а при нас колко траят млеката ..........

Сериозно по темата: за мен е много по-голям проблем, че продуктите в магазините съдържат кви ли не изкуствени боклуци и тези продукти ги рекламират здраво :(
 
От: Ядете ли храна от вчера?

прав си по принцип .... но както казах има си храни и храни............ кат фърля в фурната картофи с свински котлети ги ям 3 дена е*бал съм ти и язвите :D
 
Re: От: От: Ядете ли храна от вчера?

гастритите и язвите се получават така ама немаме култура
в швеция хлябкупуван сутринта не се продава вечер,а се дава без пари
защото на другия ден е забранено да се продава
а при нас колко траят млеката ..........

навсякъде траят толкова без консервнти просто е с малко по малко витаними трябва да пиеш повече... Ultra-high temperature processing, (less often) ultra-heat treatment (both abbreviated UHT), or ultra-pasteurization в белгия 96.7% от консумиранот мляко е такова ...

http://en.wikipedia.org/wiki/Ultra-high-temperature_processing

Гастрит се хваща от липса на течности в храна не от вчерашна храна... затова е задължително да се редуват храни със сосове (готвено месо със сос) или супи да има...

от само ядене на прясно опечени пържоли без сос може да го хванеш...
 
От: От: Ядете ли храна от вчера?

Сериозно по темата: за мен е много по-голям проблем, че продуктите в магазините съдържат кви ли не изкуствени боклуци и тези продукти ги рекламират здраво :(

и си представи тез боклуци да ги ядеш ден два след термична обработка
 
За мен най-големия проблем е че НЕ описват на етикетите какво има вътре за да може човек да си предценява какво иска :)
 
Последно редактирано от модератор:
От: Ядете ли храна от вчера?

Аз не обичам да готвя, в квартирата си нямам условия. Любимите ми ястия са катми или едни много готини сандвичи. Купувам си готова храна от един ресторант или от топлата/студената витрина на 2-3 магазина. Нищо не топля и обикновено не бих си играл, дори вкъщи (във Видин) не си играя да топля каквото и да е.


Така че ако имам някоя да ми готви, пък камо ли всеки ден, ще съм страшен късметлия! :) Моят идеал е по-скоро хармонията в отношенията, а разни такива битови неща са по-скоро прищевки според мен. Но знам ли, когато си дълго време с един човек може би тези неща се превръщат от прищевки в нещо важно. Не знам, не мога да кажа :)


Драго ми е да чатя с вас, но май ще ви оставя и само ще надничам от време на време. Приятна вечер! :)
 
Последно редактирано:
voic4e добави течност към хранта (супи) може и от полуфабрикатите на Маги... в малки дози консерванти не вредят чак толкова... само котлон ти трябва и една микровълнова да убива микробите като си претопляш храна... това е най бюджетния вариант за читава храна ако не можеш да готвиш
 
От: Ядете ли храна от вчера?

Мерси за съвета! :) Знам, че е добре да се топли, но от инат не го правя :) А, като ми се прияде супа, знам 2-3 места наблизо :)
 

Горе