Ядете ли храна от вчера?

От: Ядете ли храна от вчера?

По-добрата алтернатива от тази, да търпиш малоумница с претенции, за която всяко съжителство е въпрос на изгодна оферта.

Напълно си прав!
 
От: Ядете ли храна от вчера?

В Германия е нормално мъже и жени да пърдят на улицата!
Защо тогаз да се учудваме за това ,че
в България е нормално мъжа да е пред твто с бира в ръка - да гледа мачовете, а женката да готви пере ,чисти и т.н.Ако има нещо мъжка работа да свирка на мъжа си.

Ако искаш "женка" за готвени и пране, вземи си beni7574. Такива дребни оферти, за това кой на кого и за какво ще робува вървят, само с евтини жени. Когато си със стойностна личност до себе си, всяко задължение е удоволствие и няма такова голямо значение кой какво върши в семейството.
 
От: Ядете ли храна от вчера?

Ха-ха. За съжаление вече съм заета. Сделката вече съм я направила отдавна с моя мъж. Така че Харконе-не се хаби, ами се съберете с Даласуеб- може да измислите нещо заедно.
 
От: Ядете ли храна от вчера?

Ако искаш "женка" за готвени и пране, вземи си beni7574. Такива дребни оферти, за това кой на кого и за какво ще робува вървят, само с евтини жени. Когато си със стойностна личност до себе си, всяко задължение е удоволствие и няма такова голямо значение кой какво върши в семейството.

Sori вече си имам послушна жена, е сегиз тогиз се опъва ,но и показвам кой кара влака!Тя щастлива аз също ко му требе на човек! А ехото отговаря - Да бе да- само да не се добере до постовете ти веднага ще поиска за празника миялна машина!
 
От: Ядете ли храна от вчера?

@harkon - ако обичаш спазвай приличие, следя разговора и тя с нищо не те е провокирала! Защо я обиждаш така?
 
От: От: Ядете ли храна от вчера?

Sori вече си имам послушна жена, е сегиз тогиз се опъва ,но и показвам кой кара влака!Тя щастлива аз също ко му требе на човек! А ехото отговаря - Да бе да- само да не се добере до постовете ти веднага ще поиска за празника миялна машина!

Влака лесно ли се кара? :lol:
 
От: От: Ядете ли храна от вчера?

Влака лесно ли се кара? :lol:

кат се ожениш ша видиш,но първо пробвай над приятелката - съмнявам се дали изобщо имаш ,а ти на тези години спиш по форуми
 
От: Ядете ли храна от вчера?

Влака лесно ли се кара? :lol:

То аз за теб няма начин да се хабя, независимо, дали вече си намерила малоумник или не. Офертата беше само за dalasweb и то само примерна. Евтини жени с лопата да ги ринеш. Ще си намери той друга.

Защо реши, че има оферта за теб само не разбрах. Нямам спомен да съм ти предлагала, а твоето повече прилича на сводничество май? Да не би там където емигрира да не ти стигат парите за ток, та си тръгнал да сватосваш хората?
 
От: Ядете ли храна от вчера?

9 страници тема и чак сега някакви зачатъци на форумно-битов сеир...
 
От: От: Ядете ли храна от вчера?

кат се ожениш ша видиш,но първо пробвай над приятелката - съмнявам се дали изобщо имаш ,а ти на тези години спиш по форуми


За теб е по-жалко
незнам какви комплекси избиваш
женен няколко пъти, сега отново - и пак не е доволен
ти май търсиш роб - слугиня и да работи ... а ти чакаш пенсията
но човек на 50 и кусур години - пълен дебил
 
От: От: Ядете ли храна от вчера?

За теб е по-жалко
незнам какви комплекси избиваш
но човек на 50 и кусур години - пълен дебил

като не си в час с някои теми изобщо не се обаждай
като не си в час с програмирането не се захващай
 
От: От: Ядете ли храна от вчера?

като не си в час с някои теми изобщо не се обаждай
като не си в час с програмирането не се захващай
Нортрант е доста в час за много повече теми, в сравнение с други, които дори не искам да споменавам.
 
От: От: Ядете ли храна от вчера?

като не си в час с някои теми изобщо не се обаждай
като не си в час с програмирането не се захващай

Слушам чичка!
Много ти се ще всички да са ти на подчинение... особено жена ти - май наистина търсиш роб
като намериш се похвали, и да продължиш списъка си със тъпи теми - защото ти си само по това
 
От: От: Ядете ли храна от вчера?

Нортрант е доста в час за много повече теми, в сравнение с други, които дори не искам да споменавам.

явно си ми симпатизанка кажи му да ти направи един сайт да си оближеш пръстите с неговото програмиране!Жалко че не пазя творението му да се посмеем!Първоклсник дори не би го направил по-лощо!Сигурно разбира от друго но не и определено от програмиране изобщо.
 
От: Ядете ли храна от вчера?

За програмиране нищо не съм писала, а само за коментарите му по темите, които винаги са на място.
 
От: Ядете ли храна от вчера?

За програмиране нищо не съм писала, а само за коментарите му по темите, които винаги са на място.

И искаш да кажеш че човек,който не е семеен е наясно със вчерашната храна и коловозите в едно семейство?
 
От: Ядете ли храна от вчера?

@harkon

Правила на Форума
......

2. Показвайте респект и уважение към останалите потребители на форума.
......
 
От: Ядете ли храна от вчера?

И искаш да кажеш че човек,който не е семеен е наясно със вчерашната храна и коловозите в едно семейство?
В едно семейство освен съпруг и съпруга има и деца. Явно неговите родители си разпределят така задълженията, че не се чувстват прекарани.
 
От: Ядете ли храна от вчера?

Харкон е със специален статут.
Тия правила важат за масите само :) .
 

Горе