Ядете ли храна от вчера?

От: Re: Ядете ли храна от вчера?

ако очакваш жена ти да ходи на работа и всеки ден да имаш прясно ядене
да не живееш в 17 век ?

Ожени се първо и после ще лаеш друго!!!



баси глупостите , далас определено печели по брой най-тъпи стартирани теми за всички времена
Кое му е тъпото на темите?Това че повечето форумци се включват да постнат нещо и да ги събудиш от летаргичен сън.А защо и да не ги провокираш?

какво значи днешните жени са мързеливи?!?!

Мързеливи са дори не искат да раждат нормално и да кърмят, за да не им увиснат сисоните.Повече от 2 деца не искат да правят за да не си развалят фигурата.Я ги вижте ирландците италианците по 6 деца най-малко!


wtf бе уважаеми зрители - ми днешните мъже са женчовци тогава. Ти да не мислиш, че едновремешните мъже са ходели на кола маска за да изглеждат готини по потник или пък са правели фитнесче с мотиката.

А за мъжете за мен коласан мъж е чисто педи или все още неориентиран.



прав си, че качеството на храната се променя с контакта с въздуха и всяко притопляне влошава качествата и. ако за това е спорът - ти печелиш
То затова си беше темата , но истината се криеше ж разковничето наречено жената!
[/QUOTE]


Колко от вас искат жените да ви са подчинени и да не ви опонират?!!!!
 
От: От: Ядете ли храна от вчера?

Да си беше взел готвачка тогава. Цяла цена само заради готвенето?!? Не ми се вижда изгодна оферта :)
Познавам много готвачки - вкъщи не барват тенджера, щото им е писнало. Най-добре да влезе в някой кулинарен форум и да намери най-запалената кулинарка, която и е хоби да готви. Ако е и готина, човека ще е щастлив.
 
От: Ядете ли храна от вчера?

На колко години си? ако намериш такава безмозъчна пача - застреляй я да не се мъчите и двамата

над 50 е, почти съм сигурен

Човека ще се научи да си готви, щом има желание да яде винаги прясна храна.

така би трябвало, но за него е мнооого късно да се променя...

аз се чудя до сега какво е правил...

Колко от вас искат жените да ви са подчинени и да не ви опонират?!!!!

Аз не искам
 
Re: От: Re: Ядете ли храна от вчера?

над 50 е, почти съм сигурен

сериозно? че много рано ... ама тя старческата не прощава е*аси. Нортрант, дано си прав - има надежда естествения ход на природата да ни лиши от "удоволствието" да виждаме подобни "провокативни" дискусии

Колко от вас искат жените да ви са подчинени и да не ви опонират?!!!!

такава пача и аз не искам, ако спътникът ми в живота предизвиква презрение вместо уважение явно аз самият нямам грам достойнство
 
От: Ядете ли храна от вчера?

Така, както си седя и си мисля, ми то жените са много прецакани. Масово българските мъже си мислят, че готвенето и чистенето трябва да са им зададени в първоначалните настройки. И жените, трябва да се борят с тва или да се примирят, ако почнат да се борят, ги обявяват за дефекти, и ги връщат на производителя.Аз ако си представя, че трябва да ставам всеки ден, и да си правя кафе, и да обличам човечето, да му давам да закусва, да го водя на градина, и след това да ходя на работа, като се върна да почна да чистя, след това да направя вечеря, и да съм в добро настроение за вечерната проверка, направо ми се приисква да отида да цункам мама и тати по бузките, че не са ми сбъркали пола, когато са ме проектирали. За това при всяка възможност, се старая да помагам, най-вече със сметана и ягоди, и пържени яйца. Не се оплаквай, ми търси начин да получиш това, което искаш, без да тормозиш девойката:)Начини да хапваш всеки ден свежа храна, има :).
 
От: Re: От: Re: Ядете ли храна от вчера?

сериозно? че много рано ... ама тя старческата не прощава е*аси. Нортрант, дано си прав - има надежда естествения ход на природата да ни лиши от "удоволствието" да виждаме подобни "провокативни" дискусии

Минимум....!
 
От: Ядете ли храна от вчера?

Абе яжте само прясна качествена храна за да ви е мирна главата за в бъдеще. За да не мрънкате след години, че парите няма да ви стигат за лекарства.
 
От: Re: От: Re: Ядете ли храна от вчера?

Ако де оборихте ме!
С една дума ядете останала и няколко пъти претопляна храна и не ви дреме ,а и сте без гастрити!
Жените след 2000 година са вече мъжете на човечеството ,а мъжете след 2000 меките китки.

Пуснете една анкета -Днешните жени мързеливи ли са и да видиме резлутатите?


пс. Завършете един курс за готвачи и да прочетете какво се променя при термична обработка на продуктите!


пс2.
Абе яжте само прясна качествена храна за да ви е мирна главата за в бъдеще. За да не мрънкате след години, че парите няма да ви стигат за лекарства.

Умното си е умно!!!
 
От: Ядете ли храна от вчера?

Далсчо, като имаш дерт давай кинти едно така хубаво бюджетче няколко бона на готвачаката ти и да ти прави манджи от био растения и прясно заклани чифтокопитни.

А за храната важното е хубаво да е напревно, щото по-голям чревоугодник няма от мен :D :D :D и съм ял храна от вчера и за вчера и вкусовите характеристики са си същити, я да ти направи една капама с толкова матерял дето ще стигне нахране прасето за 2-3 дни и после ги сложи в глинен съд и го остави ти кърка няколко часа всичко да стане мозък, после цяла седмица ще си го вадиш от хладилника и гъза ще си удряш в тавана от кеф, но това с тава с качествени неща.

Като барваш храни от нискобюджените вериги нормално и до утре да не се ядат, ама всичко е според дережето - като ще искаш ще даваш :)

Иначе се заблявам с темите ти дето пускаш
 
Re: От: Ядете ли храна от вчера?

Така, както си седя и си мисля, ми то жените са много прецакани. Масово българските мъже си мислят, че готвенето и чистенето трябва да са им зададени в първоначалните настройки. И жените, трябва да се борят с тва или да се примирят, ако почнат да се борят, ги обявяват за дефекти, и ги връщат на производителя.Аз ако си представя, че трябва да ставам всеки ден, и да си правя кафе, и да обличам човечето, да му давам да закусва, да го водя на градина, и след това да ходя на работа, като се върна да почна да чистя, след това да направя вечеря, и да съм в добро настроение за вечерната проверка, направо ми се приисква да отида да цункам мама и тати по бузките, че не са ми сбъркали пола, когато са ме проектирали. За това при всяка възможност, се старая да помагам, най-вече със сметана и ягоди, и пържени яйца. Не се оплаквай, ми търси начин да получиш това, което искаш, без да тормозиш девойката:)Начини да хапваш всеки ден свежа храна, има :).

Явно не е нужно да се родиш английски благородник за да си джентълмен. Приятно е да срещнеш и истински мъже из форума.

Все съм казвал, че това, че пикая прав не ме прави мъж.
 
От: Ядете ли храна от вчера?

бах тая тема? не ядял от вчера?

А караш ли още който те обслужва да ти маха кожичките и сланинките от месото ?

кой знае какви буламачи ти готвят :) ела ламята ти сотви па ши топлиш и ядеш 3 дена и ши са радваш.
 
От: Ядете ли храна от вчера?

Ем, чи ям от вчера ами. Дори 2-3 дни манджата стои в хладилника. То защо ми е хладилник иначе. Естествено най-вкусно и най-полезно е веднага след приготвяне. За това съм съгласен. Ама мисля е напълно нормално 2-3 дена да стои яденето.
 
От: Ядете ли храна от вчера?

над 50 е, почти съм сигурен

Лъжеш се под 30 съм, но не съм женчо като някой във форума
Да балканец съм
Бай ГАНЬО какво има лошо в това
 
От: От: Ядете ли храна от вчера?

Вискяре, ти кулинарен сайт имаш бе човек, прочети си рецептите от дето ги гепиш или вземи се образовай.
тео, ти явно си от графата в AWstats "от 0 до 30 сек" престоял на сайта ми. Иначе щеше да видиш поне, ако не разбереш, че сайта ми не е кулинарен, нито пък има рецепти. Така че няма как да гепя. Показаното в него е по-голямата част от това което съм произвел със собствените си ръце, знания и мерак в градината ми. И под заглавието на главната страница (index - да ти е по-лесно и понятно, надявам се) има един текст: "За хората, на които не им е все едно с какво се хранят..."
Така че сайта ми не е за всеки - декларирал съм го още на втория ред!

ПС
Ще има и рецепти, но само собствени. Като ми стигне времето за това...

ППС
Успех на всеки в храненето! Кой както си го разбира, желае и прилага...
 
От: Ядете ли храна от вчера?

Лошо няма за бай ти Ганьо, ама много го преекспонираш - всички сме бай ти ганьовци малко или много но в 21 век, в този век жените се ценят повече от всякога, така да им нужното уважение малко, че иначе виждаш как за смях се правиш
 
От: Ядете ли храна от вчера?

Аз останах с вчепатление , че си фен на пресния личец ...
Вярно е .. повечето надяваме се и да нямаме гъстрити(и не трити) ... но всичко е до организъм, моя е толкова близо до природата на свинчо , че не ми дреме...
Лошото е че около мен така се готви че и след 5 дена ми е вкусно да го ям .. и си падам колинар, нема така угодия на храна .. ама ако не се е развалило нищо не се
хвърля. Е нещо се готви всеки ден, храните ги въртиме ... ама ако жената не може, аз ще сготвя .. не ми пречи ... поне за сега де ..

Аз обичам чесън - предпазва от зли духове и поддатливи девойки :-o
 
От: Ядете ли храна от вчера?

Иначе се заблявам с темите ти дето пускаш

Важното е да има движение в мисленето на хората!


Отскоро гледам кастинг по канала
И има един в журито дето доста ме дразни с изказванията си/Емил
Христов/ ,но ме кара да се замислям И в това е въпроса.
 
От: Ядете ли храна от вчера?

Важното е да има движение в мисленето на хората!

и мен ме дразни следния.
Отскоро гледам кастинг по канала
И има един в журито дето доста ме дразни с изказванията си/Емил
Христов/ ,но ме кара да се замислям И в това е въпроса.


П.С> режиш си лука и до 20 мин си го хапваш иначе за нищо не става!
 
От: Ядете ли храна от вчера?

Ако искаш мислене пускай судоко за напреднали :D

Това дето питаш е до индивидуални предпочитания, не до сивото вещество.

Я марш да решаваш судоко, се замислиш като пускаш теми кво търсиш - провокиране на мисловна дейност или друго :D
 

Горе