Ядете ли храна от вчера?

Откровено казано заради подобни лайняни теми все по-рядко влизам тук. Гадното е, че трудно си намирам ново място. Опитайте се да извадите полезните теми за произволен период от време и сравнете с лавината от помия като тази. Има си тийнейджърски форуми има си бгкрава явно трябва да има и бгкомплексар (ето ви идея за нова ниша) баси пишете тия простотии там.

Тема за псевдокулинарните разбирания на някой недорасъл чекиджия просто няма място във форум за предприемачество и е много жалко, че тази тема стана толкова активна за толкова кратко време а теми, като статиите на Блинки в последно време, я имат два коментара я не.
 
От: Re: Ядете ли храна от вчера?

Тема за псевдокулинарните разбирания на някой недорасъл чекиджия просто няма място във форум за предприемачество и е много жалко, че тази тема стана толкова активна за толкова кратко време а теми, като статиите на Блинки в последно време, я имат два коментара я не.


Май изобщо не схващате хората тук се броят на пръсти които разбират от подобни статиите и затова само ги четат.Не могат да спорят .
Да разбирам ли че ти си дораслал и оше си на чикии и смяняш ръцете си докато се уморят ?
 
От: Ядете ли храна от вчера?

НО НЕ Е ЗА хора ,които ги е срам да си признаят че жените ги юркат или нямат изобщо жени а дават мнения за тях!

Или е бяло или е черно, но не знаем кое е от двете и затова говорим наизуст.
 
От: Ядете ли храна от вчера?

Бях се отписала от темата вчера, ама днес влизам и какво да видя - цяла нощ някои хора вместо да спят, пишат коментари. Вие не спите ли, не почивате ли? Специално за мъжете, които обявиха, че вършат домакинска работа - евала. Имам една статия, която е пусната в Четвъртък, 26 Февруари 2009 16:46 в сайта ми и е много вярна между другото.
 
От: Ядете ли храна от вчера?

И аз гледам че много копирайтинг матриал генериран от снощи,
ама ще допринасям довечера... Тогаз ми се поразхлабват болтовете и ще мога да се снижа до нивото на тая тема.

едит: То па било 8 март неска, мани.
 
От: Ядете ли храна от вчера?

сега ми кажете че трябва да се оженя за да се си го разпределя като задачи с още някой ... или да си я избера такава тя да ги върши тези неща :)

Веднъж приказвах с един приятел за това, че пера на ръка. Той ми вика "Вземи си една Диана (малка перална машина)", а аз "Ако я намеря тази Диана, ще я взема не само да ми пере, но също да готви и да чисти" :D

Това е в кръга на майтапа :)


Аз смятам че такива теми сплотяват комюнитито

Онлайн Team building :)
 
От: Ядете ли храна от вчера?

Почнаха се с червените репички, ща ми пръднат на уйо тези репички.
Това да не са ВИ ордени от войната,а после да си ги взимате а, оти минал към враго!?
Не може да уважаваш някого,ако той не те уважава!
Едно правило следвам държа се така, както с мен се държат!
:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
 
И като изключим 80% от вече подесетваните теми имаме ново съдържание и нова тема за размисъл. УРА!
Не, че искам да ти опонирам, прав си има много теми извън офтопик раздела, ама 90% от тях вече са разисквани.

Проблема е, не друг, ами че на тези 10% внимание почти не се отделя и веднага ще ти дам пример с ей тази тема. 197 преглеждания - 11 отговора. А какво става в темата за манджата от вчера? 2167 преглеждания и 232 отговора.



Не че нещо, ама колкото и да е вярно твърдението ти, толкова е и грешно. Форума затъпява и е факт, не го виждам само аз. Погледни скрийншотите които си направил и събери отговорите във всички теми (с изключая на важните). Ще получиш цифра по-малка от отговорите в ей тази тема.

Същевременно нямам нищо против офтопик секцията, аз лично бях против премахването и от резултатите за нови мнения, ама в последно време само в този раздел се пише. Качествените мнения са сведени до минимум и дори нормална дискусия не може да се получи, защото няма с кой да си опонираш. (Е освен ако трябва да се измерват полови органи в което голяма част от форума надминава дори и въображението на нормалния човек).

И като показа скрийншоти и аз ще го направя

Виж файлът 3267

Виждате в коя секция съм нали? Виждате и от кога са последните теми, както и отговорите. Е 90% от съживените теми съдържат .. май нищо не съдържат. Днес съм черноглед. Съжалявам за което, но просто не ме радва на къде отиват нещата.

Едит - скрийншота тук. Форума намаля прикачените файлове, че практически не стават за четене.

средното ниво на форума ощо взето винаги пада пропорционално на скороста на разстежа а създаването на нови експерти е доста по бавно отколкот присъединяването на нови начинаещи ама да кажем че от присъдинилите се в зората на форума и нищо неразбиращи тогава сега всече имаме хора печелещи стабилно който даже на база опита си имат тяхно си ноу хау и могат да учат другите ако има желание но са по малко от хората който са се присъединили а най в самото начало бяхме 100% експерти аз и блинки...

Искам да кажа че параметрите на форума са си почти същите като през 2009 когато бяхме 3000 но умножени по три а вчерашния ден е изключение и абсолутен ррекорд с 550 поста (200 и нещо в тази тема) та някога бяха по 70- 100 поста сега са по 200 -300 отваряха се 6-7 теми сега са по 20-30 (отнсно броя преглеждания то се отчита всяко отваряне на темата ако кажем че всички

относно офтопика не виждам начина да отуча да се пускат темите на място всичко идва в тази секция и на няколко дни се намества ... за парите май сме се изчерпили по темата почти няма нищо ново... освяен тази тема но тя понеже е смесена седи при сеото http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=30892&goto=newpost

аз парите си ги изкарвам както през 2009 и през 2007 едиснтвено съм си адаптирал контента и линкбилдинга така че непротовирочеи на пандата... новите имат достаътчно натрупан материал за четене

(оф не мога да го обясня добре) дано сте ме разбрали...

идеята е че ако изтрия целия офтопик от вчера форума ще изглежда не по зле от едно време стрегна спретнат и пак с повече теми и мнения от бг конкуренцията :)
 
Откровено казано заради подобни лайняни теми все по-рядко влизам тук. Гадното е, че трудно си намирам ново място. Опитайте се да извадите полезните теми за произволен период от време и сравнете с лавината от помия като тази. Има си тийнейджърски форуми има си бгкрава явно трябва да има и бгкомплексар (ето ви идея за нова ниша) баси пишете тия простотии там.

Тема за псевдокулинарните разбирания на някой недорасъл чекиджия просто няма място във форум за предприемачество и е много жалко, че тази тема стана толкова активна за толкова кратко време а теми, като статиите на Блинки в последно време, я имат два коментара я не.

бате виж ми отговрчето :) към към Ктомов какво се получава ако делна целия офтопик от вчера :) и защо броя на експертите е по малък


пп в блек хет урд (където не чета редовно) съм попадал на почти същото теми с по един два отговора и тема с 200 поста за румъния (и уебмасърите сме хора и трябва да разпускаме от време на време
 
От: Ядете ли храна от вчера?

Експертите немат особена мотивация да шерват ноулидж и да ръсят акъл.
Томов примерно не го разбирам защо отделя време да обяснява в подробности на всеки който пита и чака наготово.

Аз ако преценъ че мога да пусна полезно инфо, първо гледам юзъра дали заслужава - написал ли си е домашното, учтиво ли пита, какъв цвят са му точките :) , познат и симпатичен ли ми е,...
Ако се класира по дългия ми списък от рекуайърмънти, пиша.
Ако не - подминавам.
Ако съм в по-така настроение, ще пусна мнение само колкото да го напцувам :) и засегна на личностна основа...

Ама при положение че 89.8% от хавдиторията са невъзпитани мързеливци и нехранимайковци (много меко се изказвам, :) трябва да го оцените!), за ко да се хаби човек?! Той питащият и без туй до някоя и друга година ще е по кофите, ще търка наколенки, или ще тренира каланетика :rolleyes: с гръб към шефа у някой офис...
 
От: Ядете ли храна от вчера?

Експертите немат особена мотивация да шерват ноулидж и да ръсят акъл.
Аз ако преценъ че мога да пусна полезно инфо, първо гледам юзъра дали заслужава - написал ли си е домашното, учтиво ли пита, какъв цвят са му точките :) , познат и симпатичен ли ми е,...
Ако се класира по дългия ми списък от рекуайърмънти, пиша.
Ако не - подминавам.
Ако съм в по-така настроение, ще пусна мнение само колкото да го напцувам :) и засегна на личностна основа...

Ама при положение че 89.8% от хавдиторията са невъзпитани мързеливци и нехранимайковци



Запитвам се изобщо,защо се дава акъл къде е изгодата?Нали знаем съветите са с пари !!!

Защо се споделят идеи и т.н .Нали всеки крие за себе си.Аз ако отворя една ниша и който никое не се е усетил изобщо не тръбя по форуми.
Пък и експертите тук са малко а незнаещите и искащи много!!!Затова темата с манджата е толкова посещаема искат нещо друго.Като при секса .Боб фасул боб фасул и ти втръсва искаш някаква тортичка, но после се сещаш колко е хубав прегорелия боб!
 
От: Ядете ли храна от вчера?

Аз ако отворя една ниша и който никое не се е усетил изобщо не тръбя по форуми.

Ко, ко речи?
Ето кой отварял нишите в Гугъл. :lol:
 
От: Ядете ли храна от вчера?

Ко, ко речи?
Ето кой отварял нишите в Гугъл. :lol:

Да те светнем малко
Пример:Продавал ли си късметлийски камъни от вашия край?
На село в дерето имаме много ,само трябва да се изчистят и в една лъскава кутийка и ги пращаме по целуй свет ко шъ речиш за туй?
 
От: Ядете ли храна от вчера?

Запитвам се изобщо,защо се дава акъл къде е изгодата?Нали знаем съветите са с пари !!!

Защо се споделят идеи и т.н .Нали всеки крие за себе си.Аз ако отворя една ниша и който никое не се е усетил изобщо не тръбя по форуми.

Е това едва ли някой би го сторил. И аз не бих споделил идея, която ми носи пари. Но нищо не ми пречи да помагам с информация как се прави дадено нещо, най-често технически неща, защото в това съм специалист засега.
 
От: Ядете ли храна от вчера?

На село в дерето имаме много ,само трябва да се изчистят и в една лъскава кутийка и ги пращаме по целуй свет
`убаво го даваш, ама що не даваш дерето? Мхм? Се`а шя настане каменнъта ера в онлайн търговията, а оттам тряа се преустрои и билдинго...

По по-горните коментари.
Три години развивахме градинарски форум. Напълни се с полеви и книжен материал, снимки, таблици, видео - на практика почти с цялата нужна инфо.
Членовете се навъдиха яко и настана яко питане по писани неща. Никой не търси какво има, а направо си пише болката.
Естествено намаляха отговорите. После стана сакатлък с базата данни, от много акъл. Търсачката спря да работи, щото и взеха базата и я пляснаха в "архив". Гошо вече дава инфо, но вътрешната търсачка само за нови мнения. Народа се разпиля. Никой не пише. Но Гошо дава инфо и форума се чете. Четат хората, и вече почти не питат.
Не мисля, че форум може без фрий секция. Вчерашната тема го доказва, повече от категорично! И от кулинарна стана много по-съществена - отношения мъже-жени. Много хора се показаха в друга светлина - кой каквато му приляга. Някои прякори станаха живи хора, а не дума горе в ляво в карето.
Един форум е преди всичко социално общество. А не технически справочник...
 
От: От: Ядете ли храна от вчера?

`убаво го даваш, ама що не даваш дерето? Мхм? Се`а шя настане каменнъта ера в онлайн търговията, а оттам тряа се преустрои и билдинго...

/QUOTE]

Дадох само пример ,а не че споделяме от каквопраим парите!
 
От: От: Ядете ли храна от вчера?

...
Не мисля, че форум може без фрий секция. Вчерашната тема го доказва, повече от категорично! И от кулинарна стана много по-съществена - отношения мъже-жени. Много хора се показаха в друга светлина - кой каквато му приляга. Някои прякори станаха живи хора, а не дума горе в ляво в карето.
Един форум е преди всичко социално общество. А не технически справочник...
Това е прекалено сериозна диагноза.

Една част от писалите наистина влагат сърце и душа в постовете си.
Част от горните просто страдат от бастуните дето са ги глътнали.
Други просто се пънат да изглеждат благородни/възпитани/толерантни с някаква си тяхна практична или подсъзнателна цел.
И поне няколко дето просто ползват случая да се поналигавят и да подрънкат глупости неангажиращо.
 
От: Ядете ли храна от вчера?

Разбирателство да има , това е най-важното. И на мен ми готвят всеки ден , но това и е нещо като навик вече, естествено когато няма време ми стопля нещо от предишния ден , но нямам нищо против това. Жените все пак не са робини . Пък и не обичам да хабя нерви в глупави спорове. Много капризни сме станали напоследък........ Трябва да оценяваме , че имаме храна на масата...... Само като видя в Африка как живеят и лошо ми става...
 
От: Ядете ли храна от вчера?

Правилно ли разбирам, че ако жена ти реши да проверява маслото на колата, водата -то щото голяма философия-или ако спукате гума на пътя тя да я сменя, цяла година ще готвиш, переш и чистиш?
Равностойни задължения-няма начин просто!
Не можеш ли да предложиш нещо, което също се прави ежедневно, а не два пъти годишно?
П.С. Предпочитам да дам 50 лева в сервиз за тази цел, вместо цяла година да робувам за това удоволствие.

Виж сега, дадах това като пример и ако беше това цялата работа на мъжа щеше да е супер! Примерно ако имате камина ти ли ще цепиш дървата ? Когато излезеш от магазина ти ли носиш тежките чанти ? Ако нещо се повреди ти ли го оправяш ? В повечето случаи жените казват това е мъжка работа и не пипат, и така е правилно. Както си има ежедневни женски работи така си има и ежедневни мъжки работи.
На твоя въпрос дали ще пера и чистя, ми що да не го правя, ако си разменим ролите жена ми да носи парите, а аз да си седя по цял ден вкъщи ще пускам пералнята с натискането на 2 копчета, после цял ден бира и телевизия.

ПП: Честит празник дами. :)
 

Горе