български Влогър - пример за предприемач

От: български Влогър - пример за предприемач

Правилният влог - много смисъл в клиповете му, за жалост спря да качва клипове.
Kristian Tanev - нестандартен, с добри актьорски заложби, граничи малко с простотията.
Pavel Kolev - добър във видео обработката, както и забавен.
BaevBabyBG - Отдавна спря да прави клипове, жалко. Гледах го от самото му начало.
Tsvetoslav Tsonev - с добри идеи.

Има и още няколко, но тези са ми харесват най-много.
 
Колко мъка има по тоя свят.... не мога да повярвам, че има хора, които се връзват на някаква снимка и си правят заключения от нея. След събитията в последните години не си ли давате сметка колко евтини са кебапчетата?
 
От: български Влогър - пример за предприемач

Младежът прави бизнес, забавлява се, издава книга.

Младите обмислят да станат като него, интересуват се от книгата му.

Заражда се култура на предприемачество - как да се развиваме, какво да правим, а не да чакаме на мама и тати.


Според мен всичко това е похвално. Не съм гледал клиповете на младежа, нито бях чувал за него до момента. Но мисля, че това е стъпка в правилна посока.
 
От: Re: български Влогър - пример за предприемач

Колко мъка има по тоя свят.... не мога да повярвам, че има хора, които се връзват на някаква снимка и си правят заключения от нея. След събитията в последните години не си ли давате сметка колко евтини са кебапчетата?

я излез от филма, тук не говорим за ктб
хаха :D
види опашки - и айде измама е
намерил е човека ниша и е монетизирал труда си - твоя си работа като не ти се вярва, че е успял
 
От: български Влогър - пример за предприемач

Ако 10 % от нас българите вярваха и работеха като това момче България щеше да е едно доста по - добро място за живеене. Разбира се, че е предприемач... разбора се, че е и идол на младите, популярен е явно в средите, в които се подвизава и мога да заложа, че ще продължи да се развива и да прави пари... онлайн, или офлайн...
 
От: български Влогър - пример за предприемач

Нямам нерви и време да гледам тия тийнейджърски простотии. Този нещо не ме кефи. Малко ми е нежен. Но съм стар вече та може да не съм в крак с времето и модата.

Все тая - ако мисли с това да си изкарва хляба - няма да яде много.
 
От: български Влогър - пример за предприемач

Нямам нерви и време да гледам тия тийнейджърски простотии. Този нещо не ме кефи. Малко ми е нежен. Но съм стар вече та може да не съм в крак с времето и модата.

Все тая - ако мисли с това да си изкарва хляба - няма да яде много.

Само с последното нещо не съм съгласен с теб - много хора изкарват стотици хиляди точно от това нещо. Друг е въпросът, че в България се печели доста по-малко. Но конкретно той печели достатъчно.
 
От: български Влогър - пример за предприемач

[video=youtube;bkS0kHWC9Tc]https://www.youtube.com/watch?v=bkS0kHWC9Tc[/video]

Тоя е луд :-o
 
От: български Влогър - пример за предприемач

Гледал съм му клиповете, харесват се на таргета между 10г. и 16годишните.

Четах, че е продал някъде около 6000 книжки.

Пича доказа, че Интернета е сила и не трябва да се подценяват малките, и от тях могат да се правят пари.
 
От: български Влогър - пример за предприемач

Ако си най-гледаният и в БГ можеш да печелиш доста над 1000 лв. Наистина за англоезичния пазар печалбите са милиони, но там и конкуренцията е много по-голяма.
 
От: български Влогър - пример за предприемач

Не съм му голям фен на видеата, обаче ме как намери начин да осребри допълнително извесността си в интернет.
 
От: От: български Влогър - пример за предприемач

Само с последното нещо не съм съгласен с теб - много хора изкарват стотици хиляди точно от това нещо. Друг е въпросът, че в България се печели доста по-малко. Но конкретно той печели достатъчно.

Зависи от гледната точка какво е достатъчно. Хората, които изкарват стотици хиляди, та и милиони не правят видеа с таргет български тийнейджъри. Ама жив и здрав да е. Със сигурност тази слава е добра. Гледам и много фенки има. :)
 
Re: От: български Влогър - пример за предприемач

Пича доказа, че Интернета е сила и не трябва да се подценяват малките, и от тях могат да се правят пари.

Да, може да засрами всеки маркетинг мениджър. Човекът прави по-добър маркетинг от 99% от великите гурута в бг фирмите. Пълни смешки, да им покаже как се прави. И то без големите бюджети, които се изливат. Да им натрие носа на скапаняците. :)
 
От: български Влогър - пример за предприемач

Гледам от Хеликон са пуснали и adwords рекламна кампания и рекламират книгата.
 
Re: От: български Влогър - пример за предприемач

Гледам от Хеликон са пуснали и adwords рекламна кампания и рекламират книгата.

Да беше направил един скриншот. ;) Иначе много голяма браво на момчето. Абе суперси си движи нещата и все така да мъ върви. ;)
 
От: български Влогър - пример за предприемач

Прилагам и скрийншот. Докато разцъквах един бг сайт ми излезе това.
7913381K.jpg
 
От: Re: От: български Влогър - пример за предприемач

Да, може да засрами всеки маркетинг мениджър. Човекът прави по-добър маркетинг от 99% от великите гурута в бг фирмите. Пълни смешки, да им покаже как се прави. И то без големите бюджети, които се изливат. Да им натрие носа на скапаняците. :)
От около две години може би виждам постоянно негови реклами във всички рекламни платформи :) не мисля, че всичко е случайно ;) парите при пари отиват, влагаш и изкарваш, въпроса е да можеш дълго да влагаш, за да изкарваш един ден, ако брандираш
 
От: български Влогър - пример за предприемач

От сумати клипове дето е заснел не видях един сериозен, в който да се говори за интересна тема. Книгата му се купува не защото е добра, а защото набра популярност сред малките филмари...де да имаха същия интерес към написаното от Вазов и Ботев. Ама това май си е по-скоро проблем на обществото, а не на "Конрад".
Както всички пишман идоли и тоя ще залезе утре... нищо общо с истински предприемач.
 
От: български Влогър - пример за предприемач

Евала на момчето, обаче сигурне ли сте, че тази опашка пред хеликон е за неговата книга по-скоро е за Хари Потър, което ме навежда на мисълта, че медиите няма как да отразят нещо което не се е случвало, дано да греша, дай боже повече такива опашки за книги, ама едва ли.
 

Горе