български Влогър - пример за предприемач

От: български Влогър - пример за предприемач

Веднъж погледнах едно негово интервю и ми се стори изнежен нещо ... ама явно в днешно време трябва да си малко гей че да ти провърви (може и да не). Иначе си е пример че с постояноство и работа се получават нещата рано или късно. :)

ПП: Преди години имаше един друг във вбокса се въртеше постоянно с една Михаела, в последствие и той гей излезе, какво стана с него, даваха го по телевизията :lol:
 
От: български Влогър - пример за предприемач

И защо медиите не отразиха това грандиозно събитие в крайна сметка:) ?
Имам в предвид тази грандиозна опашка пред хеликон.
Писнало ми е да чета някакви статики с подвеждаща информация, иначе евала на пича има известна доза артистизъм и творческа мисъл, копира добре западните си колеги.
 
От: От: български Влогър - пример за предприемач

Веднъж погледнах едно негово интервю и ми се стори изнежен нещо ... ама явно в днешно време трябва да си малко гей че да ти провърви (може и да не). Иначе си е пример че с постояноство и работа се получават нещата рано или късно. :)

ПП: Преди години имаше един друг във вбокса се въртеше постоянно с една Михаела, в последствие и той гей излезе, какво стана с него, даваха го по телевизията [emoji38]
Това беше Баев, но изчезна и той от хоризонта. Имаше много смях с него. Тази Михаела му беше гадже.
 
Re: От: български Влогър - пример за предприемач

И защо медиите не отразиха това грандиозно събитие в крайна сметка:) ?
Имам в предвид тази грандиозна опашка пред хеликон.
Писнало ми е да чета някакви статики с подвеждаща информация, иначе евала на пича има известна доза артистизъм и творческа мисъл, копира добре западните си колеги.

Защото бате няма драма, няма някаква гадост, не предизвиква негативни емоции, които да предизвикат и реакции. Не го отразяват, така както не отразяват всичко хубаво, което се случва. Аз и доста около мен хора (поне тези с повече мозък от средностатистическия човек тук) отказваме да повярваме, че само гадости се случват. Има много неща, които медиите не отразяват и това си има причина, но на мен лично не му пука, защото не ги и следа. Гледам си моите сайтове, на които им имам доверие, влизам си в социалните профили, в които знам, че ще получа нужното инфо и всичко друго да си спекулира с каквото си иска. Лошото е, че малка част от хората са на ниво това да го правят избирателно. Повече им се предлага в лицето това, което не искат, защото не е избирателно.

Този ивент е нещо хубаво. На фона на всичко друго, е едно положително събитие. А ако ти се чете кой какво откраднал, къде изчезнал, какви магиотски врътки се правят, четеш това, което четат всички. :)
 
От: български Влогър - пример за предприемач

Моето мнение за този не е много добро. Засичал съм го във вбокс и честно казано с нищо не успя да привлече вниманието ми. Изглежда ми женствен, лигав и без особено чувство за хумор. Клиповете му са безинтересни и скучни, поне за мен. Може би на децата това им харесва, след като има фенове, но казвам какво е моето мнение. Нямам нищо лично против човека, нито го познавам, нито съм имал нещо общо с него.
 
От: От: български Влогър - пример за предприемач

Това беше Баев, но изчезна и той от хоризонта. Имаше много смях с него. Тази Михаела му беше гадже.

Той май говори за един друг, дето беше с дълга коса.
 
Re: От: български Влогър - пример за предприемач

Тоз обаче изкарва повече пари със сигурност - демек по-добре се справя с пеенето и маркетинга :lol: :lol: :lol: :lol:

http://vbox7.com/play:e9a025a6

Аз колкото и изтрещяло да звучи бих отишъл на негов концерт. :) Може не е Ок горе, но поне се старае. :)
 
От: Re: От: български Влогър - пример за предприемач

Blinky каза:
Защото бате няма драма, няма някаква гадост, не предизвиква негативни емоции, които да предизвикат и реакции....

Имах в предвид, че тази опашка не е за книгата на влогъра, а за Хари Потрев:), та как ще отразят медиите нещо, като не се е случило, такива опашки е имало до колкото знам само на славейков преди 25 години когато се зараждаше "демокрацията" и за учебници съм виждал подобни чудесии.
А в момента бизнеса с книги замира с всеки изминал ден поне в книжния им вариант.
Но както и да е важното е, че момчето върви напред:D
 
От: български Влогър - пример за предприемач

Опашката е от неговата книга:
DSC_0897.JPG


Иначе другият влогър-гей е Stambini.
 
От: български Влогър - пример за предприемач

Вярно значи нещо съм се заблудил, не съм в крак с влогването, ами сега всяко второ лапе като стане влогър не знам, не е истина какво прави нета, а ако бяха го отразили и медиите не знам, бой щеше да става:)
 
Последно редактирано:
От: български Влогър - пример за предприемач

А помните ли като една група от влогърите от вбокс си създадоха собствен сайт за видеота, какво стана с него, даже мисля че имаше тема тук.
 
От: български Влогър - пример за предприемач

А помните ли като една група от влогърите от вбокс си създадоха собствен сайт за видеота, какво стана с него, даже мисля че имаше тема тук.

vlogbox.bg - като идея беше добра, но нямаше успех. Сайтът май вече не работи.
 
Последно редактирано от модератор:

Горе