ебати идиотите - кметските автомобили

testkiwi

Well-Known Member
рядко се възмущавам, ама такива наглеци няма. Ето за това няма смисъл да се плащат данъци в тая умряла държава, за да карат нови коли педали като тия, дето работа за 2 ст. не могат да свършат. Ако бяха в китай да са ги разстреляли тия мизерници

http://vbox7.com/play:037b60b83a

Ако някой не е гледал.
 
От: ебати идиотите - кметските автомобили

"Щом хората са ми гласили доверие значи имам право да карам Мерцедес!"

Всъщност малко ме мързи, но може да се провери кметовете от репортажите на коя партия са... нека да кажем че имам едно 6то чувство (а то не ме лъже).
 
От: ебати идиотите - кметските автомобили

Тоя на балчик разцепи - по-тъп примат не съм виждал, две думи не може да върже горкия, сигурно страда от синдрома на даун, така изглежда :D Пълен олигофрен, бате. Такъв трябва просто да го уволнят, не защото се е изтарикатил да си купи такава кола, а просто защото е тъп на куче. В Румъния добре показаха.

Споко, независим кандидат е бил.

Трябвало да има представителни коли, какво ще представляват тия бе, може да представлява тоя който има акъл бе, ти като нямаш акъл какво ще представляваш :lol: Ако мога да перефразирам някого, сещате се.
 
От: ебати идиотите - кметските автомобили

Aaa... този със спортния волан за по-добра динамика. Направо разцепва. МИНИМУМ 310 коня защото бърза за срещи.
 
Да, големи газари....това са си боклуци и селяни, издигнати от някои мутрафони. Пълна простащина. ;) Колко болни хора, и кофти изглеждащи улици има в тези общини. Цъфнали и вързали, нещастниците. Това е човешка комплексарщина, която плащаме всички.
 
От: ебати идиотите - кметските автомобили

Партията е ДПС.Те там всичките са гъзари...как може да е кмет и да кара нещо под 50 бона,айде малко по-сериозно.По-сериозно сега,моето село се намира до Велико Търново и има 40 души ,кмета е завзел цялото село (земи,къщи,дори магазина) ,но там далаверите не са само общинските пари,също има много незаконна сеч и това е в много села,защото контрола е много занижен.
 
Верно, този от Балчик е завършен ...... :) Не съм виждал така журналист да разпъва кмет....ама този не е от най-умните, та и на журналята му се получава добре. :)

Представителен автомобил за водене на преговорите......хахахаха :D :D :D
 
От: ебати идиотите - кметските автомобили

Партията е ДПС.Те там всичките са гъзари...как може да е кмет и да кара нещо под 50 бона,айде малко по-сериозно.По-сериозно сега,моето село се намира до Велико Търново и има 40 души ,кмета е завзел цялото село (земи,къщи,дори магазина) ,но там далаверите не са само общинските пари,също има много незаконна сеч и това е в много села,защото контрола е много занижен.

Ти пък сериозно ли? Как пък веднага разбра, че партията е ДПС. Хубав никнейм имаш!
 
От: ебати идиотите - кметските автомобили

Добре, че са тези жълти скандали на който хората много кълват и в същото време НоваТВ си прави сериозен трафик :beer:
 
От: Re: ебати идиотите - кметските автомобили

Не разбрах защо на румънската кметска кола пише "Rent car service".
Сигурно са купени от такава фирма и преди това са били автомобили под наем.

Иначе, без коментар, но не кметовете са виновни, а законът. След като им позволяват да го правят и е законно, те го правят. "Не ви ли е неудобно" и прочее въпроси са популистки, защото в затвор не вкарват. Народопсихологията на българина е такава - здрава ръка трябва и закони, иначе всеки си прави каквото си иска.
 
От: От: Re: ебати идиотите - кметските автомобили

Много далеч от "законно" е да се пуска подобна обществена поръчка, но на тях не им дреме, защото са недосегаеми, за огромно съжаление.

... Иначе, без коментар, но не кметовете са виновни, а законът. След като им позволяват да го правят и е законно, те го правят. "Не ви ли е неудобно" и прочее въпроси са популистки, защото в затвор не вкарват. Народопсихологията на българина е такава - здрава ръка трябва и закони, иначе всеки си прави каквото си иска.
 
От: ебати идиотите - кметските автомобили

Определено не това е най-голямото зло, но наближават избори и трябва да започнат да се показват кирливите ризи. За съжаление кашата с тези обществени поръчки е голяма, но явно никои няма скоро да промени закона, пък и да се промени винаги ще има "вратичка" за да може някой да се налапа. Мога да дам пример с наскоро кандидатствала фирма по обществена поръчка, която отпадна на първо класиране поради това, че плика с документацията бил твърде прозрачен, звучи нелепо но е така.
 
От: ебати идиотите - кметските автомобили

90% от българските кметове по малките населени места = наглост, липса на култура, "селски" манталитет, чувство за безнаказаност:)
 
От: От: Re: ебати идиотите - кметските автомобили

Много далеч от "законно" е да се пуска подобна обществена поръчка, но на тях не им дреме, защото са недосегаеми, за огромно съжаление.
Ами, тогава да ги съдят. Ако няма кой да ги съди, по-добре да не се хабим да коментираме. Кефят ме мамалигарите - яко дачия. И нашите трябва да карат ловешките трошляци :)
 
От: ебати идиотите - кметските автомобили

Той е от село Каменяк и си има кон. Конят му е осиновен от нашата община, защото сѐ у общинския обор се храни и яде дажбата на селския бик. И секретар-бирникът е като бика и у яденето, и у другите издевателства. Има си и овощна градина в наше землище, но обаче не ражда седем години и една нощ си я изсече, па набеди селото и общината му я плати на общо основание по закона. Има си и комперация. Тя е селска, ама той им прави сметките и с разни заблуждения печалбите ги абстрахира за себе си и я оставя в дефицитно положение. Много му е хубав почеркът. Като те подпише под някой документ или запис, не можеш да познаеш ти ли си се подписал, или е фалшификация.
Малко е черен и тунтурест като свинче, ама е дявол голям и има две къщи у Каменяк и трета у Голо бърдо. И две лозя има, три малачки, два шопара и е ортак с каракачаните в кашкавала, за да плащат за паша по-малко. Петъчен ден се качва на коня за града, ама минава през тяхното село и стои там до неделя, а в понеделник иде в града и като се върне в село вечерта, писува си за три дни пътни и дневни. Мастило и книга купува от Теня книжаря и си делят печалбата на далаверни начала. Като му рекох лятос, че за пет месеца е изписал шест кила мастило, той ми рече, че лятно време го пиели мухите. Той има и пенсия анонимно. Ходи да взема пенсиите на вдовиците и невалидите и при изплащането си я докарва пенсията с окус-фокус. Той е на власт шестнадесет години и партиите падат, а той не пада и ще стои на служба до второ пришествие! Есенес дойдоха либералите от по-слабото крило да правят събрания и държа сказка един и рече на широките народни маси:
— Селяни, половината ви село е потънало в мочури и тресища! Като дойдем на власт, ще го преместим лаконически по-горе, на сухото, на държавни разноски!
А той стана, па му рече:
— Може — кай, — може! Вярваме, че ще го преместите. Нали в деветнайсета година преместихте цяла Добруджа във влашката земя, Тракия в гърцката и Босилеград в сръбска! Вярваме — кай, — ще го направите! Майстори сте!
А вечерта синковецът прави-струва и ги прибра либералите у тях на спане и се напиха на Йовин Гергя с виното, защото е от тяхното крило. Кога си отиваха на утрето, прегърнаха се със секретар-бирника и после той ги псува съфакупно всичките.
Край
 
От: ебати идиотите - кметските автомобили

Партията е ДПС.Те там всичките са гъзари...как може да е кмет и да кара нещо под 50 бона,айде малко по-сериозно.По-сериозно сега,моето село се намира до Велико Търново и има 40 души ,кмета е завзел цялото село (земи,къщи,дори магазина) ,но там далаверите не са само общинските пари,също има много незаконна сеч и това е в много села,защото контрола е много занижен.

Хубаво е да си проверяваш твърденията - ето резултатите от изборите 2014 според сайта на ЦИК:
2lcuqua.jpg


Гледайки броя хора гласували за Атака и Бареков ми се иска да погледна и резултатите от матурите в Балчик, ама ги няма онлайн...
 
От: От: ебати идиотите - кметските автомобили

Хубаво е да си проверяваш твърденията - ето резултатите от изборите 2014 според сайта на ЦИК:
2lcuqua.jpg


Гледайки броя хора гласували за Атака и Бареков ми се иска да погледна и резултатите от матурите в Балчик, ама ги няма онлайн...

Е, с тоя ник - Sirboikoborisov ти как си го представяш да каже нещо против ГЕРБ? Хаха
 

Горе