е-банкиране БЕЗ ел. подпис?

От: е-банкиране БЕЗ ел. подпис?

Не знам за таксите, съжалявам. Запознат съм само с техническата част...
 
От: е-банкиране БЕЗ ел. подпис?

Интересно е, че все още има хора, които се натискат да си дават парите на банката, в която изнудват кредитополучателите да сключват договор с определени фирми...

Ако случайно не бяха се опитали да изнудват психически нестабилен човек (който уби дребен служител на банката, от който нищо не зависи), нямаше да разберем за изнудването.
 
От: е-банкиране БЕЗ ел. подпис?

Може би не знаят за алтернативи. Ще кажеш ли ти някоя читава алтернатива?
 
От: е-банкиране БЕЗ ел. подпис?

За алтернативите писах в същата тема, мнение номер 21.

Ползвах Прокредит Банк (за левови преводи) докато таксата им беше 0,50 лв за превод, след като я вдигнаха минах на TBI Bank, където няма месечна такса (нито за сметката, нито за е-банкирането) и таксата за банков превод е 0,50 лв в момента.

Иначе за вътрешнобанкови ползвам ПИБ, защото в същата банка има сметка обменното бюро, където си обменям доларите. За левови преводи не ги препоръчвам заради високата такса. Изисква се токен устройство, което се плаща, няма месечни такси (отворете си сметка без месечна такса, не "разплащателна"*).

* Често срещан трик е банките да имат такса за "разплащателна сметка", а да нямат такса за сметка, която върши същата работа, но има друго име. Само на разплащателна сметка може да има вързана дебитна карта (ако не ви трябва карта - не ви трябва и "разплащателна" сметка за да изпращате и получавате плащания онлайн).
 
От: е-банкиране БЕЗ ел. подпис?

За лична. За фирмена може би се плаща повече.
 
От: е-банкиране БЕЗ ел. подпис?

Между другото, не е редно, вкарвайки морал в темата (и с право) да предлагаш ПИБ като алтернатива ;)
 
От: е-банкиране БЕЗ ел. подпис?

Защо, ПИБ изнудвали ли са някого?
 
От: е-банкиране БЕЗ ел. подпис?

Не следя черния PR и не съм запознат за каква природа става въпрос.

Не съм от "природозащитниците", така че екологичен черен PR не ме трогва.
 
От: е-банкиране БЕЗ ел. подпис?

Чак па черен пиар... Мислех, че моралът те трогва, а в това би трябвало да влиза и нарушаването на законите. Каквото е и изнудването, всъщност....



Та по-скоро бих обобщил мнението ти:

Интересно е, че още има хора, които се натискат да си дават парите на институции, които газят законите.
 
От: е-банкиране БЕЗ ел. подпис?

ПИБ направиха уникална реклама, от много време не съм виждал толкова добра и мотивираца реклама. Но аз не съм им фен и затова ще отида към Булбанк, която ми харесва, като обслужване и т.н., TBI не знам къде има такава банка, а все пак трябва да имаш близко някъде.
 
От: е-банкиране БЕЗ ел. подпис?

Аз лично съм доволен от булбанк. Ползвам Visa Electron и тя важи 5 г.
 
От: е-банкиране БЕЗ ел. подпис?

Бях до скоро към СГ. Не бях особено доволен и сега минах към ПИБ - кредитна + дебитна + токен за онлайн банкиране. За първите месеци , в които ги ползвам съм доволен.
 

Горе