какво харесвате и какво не харесвате в предприемач?

От: какво харесвате и какво не харесвате в предприемач?

Не харесвам мушенниците на дребно, а се навъдиха много напоследък ..
 
От: какво харесвате и какво не харесвате в предприемач?

мишко, ти кой си?
 
От: какво харесвате и какво не харесвате в предприемач?

Единственото, което не харесвам е прекалената доброта на админите при прекалено просташки изказвания (т.е. тези с цветистите фрази). Другото си е наред.
 
От: какво харесвате и какво не харесвате в предприемач?

Много ми харесва форума. Радвам се, че попаднах на него - има много хора, които споделят полезни мнения и помагат :)
Доста неща поуначих и продължавам да уча :) Страхотен форум ! Поздравления !
Тук-там има някой друг потребил, за който не си заслужава да си хабим нервите, но няма как, навсякъде е така :) (не заслужават по-голям шрифт.. хехе)
Поздрави и успех с развитието ! Ще се радвам, ако мога да помогна с нещо :)

Едит: Браво за хубавата тема (+реп) ;)
 
Последно редактирано:
И на мен ми е интересно да си кажете а ние ще се постараем да отговорим и да подобрим нещата или да изкажем нашата позиция :) ... да има някаъв бъзз във форума както се казва :)

по принцип отпускаме малко по свободно при изказванията но реагираме на репортите (критерии за сравенение - форума на инвестор.бг)... аз съм по мека реакция блинки е за по твърдите... защо така - ами събрали сме се само принцове и принцеси :) пишем си изкарваме пари :) голяма част от нас са независими няма шеф над нас ... други ще станат такива ... не може да се очаква от такива хора да им е комфортно във форум със строги правила където админите се налагат... та такам ... разчитаме тази самостоятелност която е постигната или сте на път да постигне да е добър само коректив защото за да си успешен винаги се иска и доза самоконтрол... засега мисля не сме изпуснали нещата...

за мошенниците на дребно... да добре ще се получи пазара да е много строг като в блек хет урд 100 поста три месеца престой... ама за един начинаещ фрилансър ще му е трудно да пробие ... а между тях има много съвестни който са в нужда да припечелят нещо допълнително... разбирасе правим всичко възмоно да дърбим нещата под контрол

все пак смятам че не сме по зле от пазара на дижитал пойнт
http://forums.digitalpoint.com/itrader_main.php
Average Feedback Percentage: 86.0% - това се влияе от негативните рейтинги

http://www.predpriemach.com/itrader_main.php
Average Feedback Percentage: 90.0%
 
  • Like
Реакции: Alf
От: какво харесвате и какво не харесвате в предприемач?

Чак до свръхстрогост да стигаме е прекалено, но когато някой си е за тробма (цензура), просто може да му се поизмие мнението със звездички и толкова. До банове не е нужно да се стига през 5 минути.
 
От: какво харесвате и какво не харесвате в предприемач?

Това което не ми харесва е ,че на моменти споровете (заяждането) между определени потребители ми идва в повече , но пък от друга страна много хора на едно място и е нормално да има подобни конфликти.
 
От: какво харесвате и какво не харесвате в предприемач?

Харесва ми полезната информация и хората коректните хора с който работя. Не ми харесват някой определени личности който се мислят за много велики, мрънкат и се заяждат на ляво и надясно, пускат отрицателни репутации за да избиват комплекси.
 
  • Like
Реакции: soyo
От: какво харесвате и какво не харесвате в предприемач?

Чудесен форум! Повечето неща, които знам за Интернет са от тук и връзките намерени в този форум. Тук има всичко, което ти е нужно за да пробиеш в онлайн бизнеса.

Интересното е че ако следиш форума редовно си наясно не само с тенденциите в онлайн бизнеса и оптимизацията за търсачки, а и със случващото в държавата и по света. Откакто чета тука спрях да търся в други сайтове, защото знам, че ако се случи нещо важно тук ще се отрази своевременно:)
 
От: какво харесвате и какво не харесвате в предприемач?

Всичко харесвам. Най-вече потребителите и културното им държание. Отдавна не бях попадал на такъв форум, пълен с културни хора и да не си хабиш нервите :). Също така има и доста теми, които ми помогнаха. Както каза @Abi така и аз - откакто започнах да чета тук посещенията ми в другите форуми намаляха, понеже този форум е пълен с информация и тя ми стига :).
 
От: какво харесвате и какво не харесвате в предприемач?

Не ми харесва, че търсачката дава само последните едиколко си мнения на даден потребител, вместо всичките му. Има ли начин да намеря всички, без да се налага да изчитам всички теми? :)
 
От: какво харесвате и какво не харесвате в предприемач?

Не ми харесва, че търсачката дава само последните едиколко си мнения на даден потребител, вместо всичките му. Има ли начин да намеря всички, без да се налага да изчитам всички теми? :)

профила на даден потребител -> Find latest posts
 
От: какво харесвате и какво не харесвате в предприемач?

Не ми харесва, че има хора с по няколко профила, но като се замисля, може и аз да си пусна още няколко.

Иначе - свободата ми харесва и изобщо свалям шапка на админите как успяват да балансират цялата тая... история. Всеки има право на мнение и уважението към тоя принцип го харесвам много.
 
От: какво харесвате и какво не харесвате в предприемач?

тези отговори няма да се харесат на AMOUN, ама хич :oops:
 
От: какво харесвате и какво не харесвате в предприемач?

профила на даден потребител -> Find latest posts

Благодаря, но питах за всички, не само за последните.
 
От: какво харесвате и какво не харесвате в предприемач?

Харесват ми мненията на 5-6 профила тук най-много. Не ми харесва абдикацията на модераторите.... очаква утре да прочета тема "как се правят пълнени чушки с ориз", което определено ще бъде "най-релевантното" към тематиката на форума. Само си направете статистика кои са най-четените и най-обсъжадните теми и че раздела с офтопика е най-активен.... а форума може наистина да заприлича на digital-point по реализирани сделки, или на webmastertalk по полезност на съдържанието. И все пак това е строго субективно изкривено през моята гледна точка мнение.
 
От: какво харесвате и какво не харесвате в предприемач?

Мен ме дразни когато една тема, която е полезна се осере със заяждания на потребители. Като искат толкова да се заяждат един с друг, да си отворят тема и там да го правят, а не да осират полезни теми.
Друго което ме дразни са разни тарикати, които купуват нещо от ДП или други форуми и се опитват тука да го продадат на по-висока цена. По принцип съм за свободния пазар, но когато предлагат своя си труд. А така да правят пари на гърба на колегите ми се струва най-малкото неморално, защото тоя форум е да си помагаме, а не да се цакаме.
 

Горе