пари от интернет - спешно

Искам да изкарвам пари от интернет ,като допълнителен дохот или друго. В момента съм м майчинство ,но ще намирам време. Мога да пиша истории и каквото и да е. .Знам англински език ,но не много добре.Средно ниво.Моля за предложения.
 
Не искам да ти секвам желанието, но първо трябва да усъвършенстваш българския език, а тогава да се пробваш в писането на "истории". Сподели от какво се интересуваш, какво обичаш да правиш - може някой тук да ти намери нещо.
 
Това за писането и аз съм на мнението на @minch3v. По-скоро качване на продукти, копи-месйт дейности.
 
Иванина - уважавай себе си, за да те уважават другите.
Да си напишеш името с малка буква вече дори у фацето не е на почит.
Опитай да се отървеш от синдрома на бг-мама и пробвай пак - напиши една история на български и една на английски.
Успех!
 
Пичове, бъдете малко кавалери. Питайте я поне дали е писала някога нещо и да Ви даде линк, може пък стилът и да се харесва на определена таргет група. @иванина йовчева , явно ти е първо дете, щом мислиш, че ще намираш време за нещо странично от обгривжването и / му. Повечето потребители тук не са започнати от първо лице, колко е майчинстово , ако са те осигурявали на т.нар. "осигурителен минимум" и докато не им дойде до главата, няма да разберат мотивите ти.
 
Ще намеря време след като заспи вечер.Попринцип всяка вечер след заспиването му си отделям часове за мои неща.През деня съм свършила задълженията.Да първо дете ми е.
 
Ще намеря време след като заспи вечер.Попринцип всяка вечер след заспиването му си отделям часове за мои неща.През деня съм свършила задълженията.Да първо дете ми е.
Ами някакъв линк към нещо твое? Няма значение какво - сайт, статия, форум, блог...
 
Ще намеря време след като заспи вечер.Попринцип всяка вечер след заспиването му си отделям часове за мои неща.През деня съм свършила задълженията.Да първо дете ми е.

Това интервалите в днешно време за нищо ги нямате :(
 
Аз имам една идея - защо не започнеш някакъв проект от онези, които се пишат фейк новини и се споделят във ФБ? Добри пари падат и става бързо. Само подходящата рекламна мрежа трябва да си намериш.
 
Аз имам една идея - защо не започнеш някакъв проект от онези, които се пишат фейк новини и се споделят във ФБ? Добри пари падат и става бързо. Само подходящата рекламна мрежа трябва да си намериш.
Ти първо вземи изкарай някакви пари, после давай акъл на хората :D
 
Аз имам една идея - защо не започнеш някакъв проект от онези, които се пишат фейк новини и се споделят във ФБ? Добри пари падат и става бързо. Само подходящата рекламна мрежа трябва да си намериш.
Бая добри пари падат... клошарска история...
 
Бая добри пари падат... клошарска история...
Богаташа, я дай да видим твоя сайт? Или сега ще спреш да пишеш или още по-добре - като типичен трол ще почнеш да обиждаш като свършат аргументите ( колкото и да са жалки те )?
 
Ти като сестра ми. И тя имаше същия проблем докато беше в майчинство, а и малко след това. Аз и казах да пише статии и в началото викаше не мога, но после продаде добро количество статии. И тя средно знаеше английски и вземаше информация понякога от английски сайтове. Купихме и няколко книги и от там гледаше понякога. Та изкарваше малко пари. Но слаба работа. Не можеш да се издържаш изобщо. Хем нисък доход, хем непостоянен. Но по-добре от нищо.

Ама така, както пишеш, нищо няма да стане. Трябва да пишеш много по-правилно. Това е някакво писане за ученици в някой чат :).

Иначе и сестра ми работеше докато спи бебока или докато е при баба си. Така че 1-2 часа на ден са си достатъчни да започнеш всякакъв онлайн бизнес :). Стига да има желание и познания. Аз в една книга четох дори така казаха да правим. Докато ходим на работа и имаме сигурност, да отделяме по 1-2 часа на ден и да си развиваме малко по-малко някакъв бизнес. И ако стане, напускаме работа, ако не, нищо не сме изгубили, имаме си работата все още.
 
  • Like
Реакции: mtpv
Учиш програмиране, записваш се в softuni.bg безплатно онлайн / или ходиш само неделята на programming basics, виждаш дали е за тебе, ще имаш изпит след 3 месеца, ако го вземеш и видиш, че това е за тебе - учиш си в софтуни или някъде другаде или сама, след 1-2-3 години здраво бачкане и учене ще си имаш бъдеща професия, която е добре обезпечена, тези варианти с писане на статии, и т.н.. не са никакъв доход. Но пък и програмирането не е за всеки.
 
Богаташа, я дай да видим твоя сайт? Или сега ще спреш да пишеш или още по-добре - като типичен трол ще почнеш да обиждаш като свършат аргументите ( колкото и да са жалки те )?
Да те обиждам? Да спра да пиша? Хаха, аз fake news сайтове нямам клош! Като ти гледам цените, срещу мен да тичаш няма ме стигнеш. Казах ти, кажи си фирмата и ще ти дам проекти, но ти си един лаладжия. И никъде не съм казвал, че съм богаташ за разлика от теб мухльо!
 
Да те обиждам? Да спра да пиша? Хаха, аз fake news сайтове нямам клош! Като ти гледам цените, срещу мен да тичаш няма ме стигнеш. Казах ти, кажи си фирмата и ще ти дам проекти, но ти си един лаладжия. И никъде не съм казвал, че съм богаташ за разлика от теб мухльо!
Потвърди казаното. Този речник е типичен за недоволен от живота 150 килограмов чичка с потник, маащ кренвирши с лютеница. Айде остави темата на жената вече, смешен стана. И се научи да пишеш.
 
Последно редактирано:
Най добре почни да пишеш статии на тема мама и бебе, неща от типа съвети, как да и т.н.

и после ги продавай тук, просто пиши дневните си преживявания, хранене на бебето, игра и т.н. поне темата ти е ясна и ще съчетаеш двете неща и ще изкараш някой лев
 
Потвърди казаното. Този речник е типичен за недоволен от живота 150 килограмов чичка с потник, маащ кренвирши с лютеница. Айде остави темата на жената вече, смешен стана. И се научи да пишеш.
Хаха, ето пак се насра смешко. Жената изобщо да не се хваща на жалките ти идеи, а да инвестира времето си в научаване на нещо ново, което да превърне в услуга после!

//Edit Този речник е на човек инвестирал над 5 години в образованието си и още толкова до момента, за да бъде конкурентен. All the time гледам един дървар, който ръси простотии на килограм, а всъщност за чеп за зеле не става! Речника няма как да е друг!
 
Последно редактирано:
@иванина йовчева , ако наистина имаш познания по английски, бих ти предложила друго. Стани посредник в Etsy. Мой съсед така започна преди няколко месеца -на майтап, само искаше да помогне на 2-3 свои приятели-художници, които трудно се справяха с езика. Така му потръгна, че вече изкарва доста добри пари. Но там трябва да си и почти постоянно на линия, за да отговаряш на клиентски питания веднага, за да не изпуснеш клиент. Той си джитка навсякъде по градинките с детето и отговаря на кореспонденция :) Прецени, дали ще ти е възможен подобен вариант. Можеш да потърсиш твоя приятелка, която изработва нещо ръчно и да пробваш да започнеш с нея. Успех!

Иначе, и моето мнение е, че с писане трудно ще спечелиш нещо - грамотността и изразяването ти искат доста ъпгрейд.
 

Горе