(публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

За кого ще гласувате на парламентарните избори?


  • Общо гласове
    148
  • Poll closed .
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Получил съм репутация отрицателна от нортранта

"забрави световната икономическа криза опс, тя пък дойде точно когато станишев го изхвърлиха като мръсно куче"


Тя икономическата криза не виждам какво ни пречеше на нас, че бойко опоска бюджета, а пък и Станишев не е бил гонен като мръсно куче, ГЕРБ ги изгониха предсрочно, Станишев си изкара мандата, че даже и загуби съвсем честно на изборите, а пак имаше доста проценти гласували за него.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ае ти пак ли смени партиите ?
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

а пък и Станишев не е бил гонен като мръсно куче

да бе...хахахха :D незнам как наричаш ако ти останат само гласовете на бабичките :D


ГЕРБ ги изгониха предсрочно

хахаха
2wh1bmw.gif

дай да се уточним за последно:

тръгнаха ли си или ги изхониха?

защото аз си мисля, че е първото
щом мислиш, че са изгонени - защо сте недоволни от постъпката на Борисов (оставката на кабинета)... (или поне с такова мнение оставам).
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Получил съм репутация отрицателна от нортранта

"забрави световната икономическа криза опс, тя пък дойде точно когато станишев го изхвърлиха като мръсно куче"


Тя икономическата криза не виждам какво ни пречеше на нас, че бойко опоска бюджета, а пък и Станишев не е бил гонен като мръсно куче, ГЕРБ ги изгониха предсрочно, Станишев си изкара мандата, че даже и загуби съвсем честно на изборите, а пак имаше доста проценти гласували за него.

станишев си изкара мандата ама за целта преби доста хора на площада, не помниш ли или се правиш да луд(което не ме учидва)? -> http://www.youtube.com/watch?v=BXMDGAGfHGs

и да хората го изхвърлиха като куче в момента в които дойде време да се гласува просто защото не можаха по скоро( справка клипа )...
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Как няма да пребие тогава, като герберите бяха пратили лумпели от СОФИЯ ЗАПАД , на Таки хората, да трошат и буйстват.


Ама не ми говори глупости, а ми обясни като Станишев беше толкова зле, защо държавата беше в ПЪТИ по-добре по неговото управление? Хем бизнеса вървеше, хем доходите се вдигаха и хазната винаги пълна. Ей това е положението.'
 
Последно редактирано:
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Годината е двеилядо и осма безработица в България - 5,2%. Безработица в Румъния - 5,9%. Двеилядо и дванайста година България - 12,4%, Румъния - 6,7%.

Дам, от където и да го погледнеш кризата е виновна, а на Румънците им се е разминало щото живеят на Марс. Ех, да бяхме и ние марсианци....:)

*Тука не искам да влагате никакви политически пристрастия в поста ми, той е чисто статистически.
 
  • Like
Реакции: Test
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Годината е двеилядо и осма безработица в България - 5,2%. Безработица в Румъния - 5,9%. Двеилядо и дванайста година България - 12,4%, Румъния - 6,7%.

Дам, от където и да го погледнеш кризата е виновна, а на Румънците им се е разминало щото живеят на Марс. Ех, да бяхме и ние марсианци....:)

*Тука не искам да влагате никакви политически пристрастия в поста ми, той е чисто статистически.


Статия от 26 Яну 2009

През 2008 г. безработицата в България достигна най-ниското си равнище от 1990 г. насам, отчете Агенцията по заетостта. Тя падна до средна стойност от 6.31%, а регистрираните безработни бяха с над 53 хил. месечно по-малко отколкото през предходната 2007 г.
Числата щяха да са още по-оптимистични, ако в края на миналата година не беше започнала световната финансова и икономическа криза, която доведе до масови съкращения най-вече в промишлеността.

март 2007 г. - 8,92
третото тримесечие на 2008 г. - 5,1%
към декември 2008 г. - 6.27% (повече от един процент за няколко месеца)


относно Румъния - и те не са цвете за мирисане..
въпреки това което казваш - те си остават една от най-бедните страни

пък и те са три пъти повече от нас
представи си какво ще е положението АКО И ПРИ тях безработицата расте с един процент за няколко месеца, колко хора ще останат без работа :D
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Към декември всяка година безработицата се увеличава с толкова, заради края на летния сезон, когато изчезват временните работни места по морето. В зимните курорти работят много по-малко хора.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Към декември всяка година безработицата се увеличава с толкова, заради края на летния сезон, когато изчезват временните работни места по морето. В зимните курорти работят много по-малко хора.

само това ще е., да знаеш :lol:

През лЕтото много хора идват на нашия остров "Финансова стабилност"
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

300262_534391306613683_634120378_n.jpg
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

За всички фенове на ГРОБ

Бойко Борисов в едно откровено интервю за ШЕНГЕН TV

[video=youtube;93E0a4kAA2k]http://www.youtube.com/watch?v=93E0a4kAA2k&list=UUd8PrGaW2r5U8c8uFIIlcgA&index=1[/video]
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Статия от 26 Яну 2009

През 2008 г. безработицата в България достигна най-ниското си равнище от 1990 г. насам, отчете Агенцията по заетостта. Тя падна до средна стойност от 6.31%, а регистрираните безработни бяха с над 53 хил. месечно по-малко отколкото през предходната 2007 г.
Числата щяха да са още по-оптимистични, ако в края на миналата година не беше започнала световната финансова и икономическа криза, която доведе до масови съкращения най-вече в промишлеността.

март 2007 г. - 8,92
третото тримесечие на 2008 г. - 5,1%
към декември 2008 г. - 6.27% (повече от един процент за няколко месеца)


относно Румъния - и те не са цвете за мирисане..
въпреки това което казваш - те си остават една от най-бедните страни

пък и те са три пъти повече от нас
представи си какво ще е положението АКО И ПРИ тях безработицата расте с един процент за няколко месеца, колко хора ще останат без работа :D

Данните са от Евростат и от 2008 до сега безработицата им варира около 7%, най-висока е била март 2010 - 7.7%. Докато нашата е само права линия нагоре.

Преди време бях пускал един репортаж, не знам де остана за дунав мост 2 и дава хора от северозападнала България дето се молеха да им посторят по-бързо моста, че да бачкат в Калафат за 800лв. суха пара.

А ти сега си представи колко трябва да са зле хората, че да се молят да отидат да бачкат в една от най-бедните страни?

Ама повече няма да пиша щото сте коне с капаци всичко свързвате с политика, коя партия е по-черна и не виждате реалността каква е. :)
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ганста на това му се вика масова психоза - По незнайно какъв начин са им промили мозъците на лумпените че за некадърността на Боко и ГРОБ е виновна кризата и тройната коалиция.

Винаги съм си мислел че това е допустимо да го вярват само хора дето са под средно интелигентно и че не е възможно човек който може да работи на компютър да вярва в такива неща но явно съм се объркал
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

А аз не мога да разбера какъв мозък трябва да си, за да симпатизираш на човек, който като започне да говори и да се изразява, те хваща срам. Но явно това е нивото и на симпатизантите им. И като гледам статистиката тук, май това ни чака и другата година, че и следващите няколко след нея.

Явно народа си го заслужава. И все пак като завъртиш глава в страни, за да видиш алтернативата, трагедията е пълна. От мутрафони до неосъзнали се девойчета, та през алчни мекотели. Просто всеки да си гледа бизнеса, и ако може да си го изнесе от тук, ще е най-добре.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Блинки за съжаление това е демокрацията - Диктатура на мнозинството над малцинството - Тоест болшинството от лумпенизираният народ си избира лумпен за министър председател и не ги е срам от него защото в него виждат себе си - Всички те дружно скачат по главите на малцинството от БГ народа които все още имат нещо в главата.

Това е то демокрацията особено в БГ вариант
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Каква демокрация?
Всичко се купува
И избори и прокурори и социолози и профсъюзи и медии и т.н.
Цялата държава се приватизира от мафията
Няма виновни, няма осъдени, народа докаран до поредната национална катастрофа,
а за предстоящите 'демократични' избори пак същите политически мастии

http://www.livenews.bg/Vijte-horata--koito-stoyat-zad-chastniya-GDBOP!-(VIDEO%2BSNIMKI)-49809
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Само аз питам, какво очаквате да се промени като всички се отчитат на едни и същи и работят за свои интереси? А тук се борите, като много добре знаете единствения правилен подход и изход от този омагьосан кръг, е пазара с доброволните отношения, а не държавата!
Не Ви ли е малко странно - която и да е партия на власт води до батаци, но същевременно всички вярват в тях и чакат да ги оправят :)

И още нещо като сравнявате добре е да сравнявате политики спрямо бизнес цикъла на управление, не можеш сравняваш буума с рецесията - второто поправя грешките на 1вото!
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

2wh1bmw.gif


то затова бабичките гласуват за станишев - щото са много Ентилигентни :D
относно това, че "мислим" кризата за виновна - ами не, просто не вярвам да сме по-добре ако станишев имаше втори мандат...


Интересно ще ми е да видя след тези избори БСП с каква подкрепа спрямо 2009-та ще бъде.

След като сергей е толкова кадърен (нали щеше да е по-добре в момента с него) - защо не го подкрепите

ако от герб поискат подкрепа от кунева - тя ще приеме
така или иначе тя едва ли ще влезе, ако влезе ще е с минималния брой и какво ще направи с тях
ще се съгласи на коалиция - такава възможност няма да изпусне 100%, според мен!

А ти сега си представи колко трябва да са зле хората, че да се молят да отидат да бачкат в една от най-бедните страни?

Волен Сидеров: В Габон пенсията е 194 :D
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Да, за съжаление, когато народа е прост и е в много, страдат и малкото. Не претендирам да разбирам от политика и други такива гадости, но като гражданин виждам, че нещата не са добре. Много се краде, малко се работи. И за да не се чувстват пренебрегнати и комунетата, че не ги споменавам, ще кажа, че и те не се стравиха. Толкова ли е трудно да управляваш една държава, която е толкова малка. Толкова много крадци има, мутри с интереси. Даже и политиците ни да са поставени лица на други хора, другите хора не им ли влиза в малките мозъци, че ако ще правят пари от овцете, трябва да направят така, че овцете да имат. И горе не са много читави. Там са по-алчни даже. Това е схемата. Всяка партия я практикува. Други схеми не оцеляват просто.
 

Горе