(публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

За кого ще гласувате на парламентарните избори?


  • Общо гласове
    148
  • Poll closed .
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Брех големи анализатори има тука. Както искайте го разбирате, но не мисля, че имате мисленето на нормалните българи. Има работи, които тепърва ще излезнат на бял свят и ще видите колко сте далече от истината. Няма значение това. Само един последен факт. На миналите избори около 450 хил. души с висше образование са гласували за ПП ГЕРБ. На нито едни други избори досега не е имало такава подкрепа от интелигенцията. Как си го обяснявате това? А в момента се очаква тази бройка да се увеличи. Защо умните и кадърни хора ще гласуват за ГЕРБ, а вие ги плюете? Не си го обяснявам освен с факта, че някой ви стой на главата и ви говори глупости. Жалко, защото не е хубаво така да се обременявате с глупости от рано.

Гласуването за престъпници е престъпление, както и купуването и продаването на гласове
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

@gangster, 'що нЕма да гласуваш?

хем казваш, че Герб не е добре - хем няма да упражниш правото си на вот

Щото е безсмислено. Народа ме разочарова, ще гласува пак по симпатии, от страх да не спечелят тия и ония, орките да не им вземели гласа и ред глупости. Ще си въртят пак старата песен на нов глас. Изборите са обречени на провал, аз в загубени каузи нЕма да участвувам.

Дори и да избера една партия дето ми се види читава ще гласуваме за нея само аз и бай Пешо - смисъла е точно никакъв. Тези партии дето ще съберат най-много гласове са партиите досега управлявали и доказали се като антибългарски. Аз за такива глас няма да дам!
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Брех големи анализатори има тука. Както искайте го разбирате, но не мисля, че имате мисленето на нормалните българи. Има работи, които тепърва ще излезнат на бял свят и ще видите колко сте далече от истината. Няма значение това. Само един последен факт. На миналите избори около 450 хил. души с висше образование са гласували за ПП ГЕРБ. На нито едни други избори досега не е имало такава подкрепа от интелигенцията. Как си го обяснявате това? А в момента се очаква тази бройка да се увеличи. Защо умните и кадърни хора ще гласуват за ГЕРБ, а вие ги плюете? Не си го обяснявам освен с факта, че някой ви стой на главата и ви говори глупости. Жалко, защото не е хубаво така да се обременявате с глупости от рано.
Не сме експерти или анализатори, просто гледаме какво се случва. Ако на теб ти се вижда нормално, значи си един щастлив българин. :)

Те хубаво ще излязат, ама на кой му пука. Последните избори не само се купуваше, ама се прекали. А това, че има висше, не знам какво общо има с възприятията. То и Гошо е с висше, ама си работи за 600 лв. :) Аз си го обяснявам с кофи образователна система и много издънки. Гласуване за ГЕРБ и умни хора в едно изречение, не знам как се съчетават, освен с отрицание на едните към другите. :) Хахаха, нас друго ни е "обременило" с глупости, повярвай ми, не са други. ;) Ама жив, здрав гласувай си за тях и се надяваме да сме в грешка. :)
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Щото е безсмислено. Народа ме разочарова, ще гласува пак по симпатии, от страх да не спечелят тия и ония, орките да не им вземели гласа и ред глупости. Ще си въртят пак старата песен на нов глас. Изборите са обречени на провал, аз в загубени каузи нЕма да участвувам.

Дори и да избера една партия дето ми се види читава ще гласуваме за нея само аз и бай Пешо - смисъла е точно никакъв. Тези партии дето ще съберат най-много гласове са партиите досега управлявали и доказали се като антибългарски. Аз за такива глас няма да дам!
Мисля, че в тази тема описвах схемата с "нашите", за които ти се казва само да гласуваш. А за другите партии няма смисъл, защото ще гласувате за нея само ти и бай Пешо. Поне така заблуждават и наивите вярват. Аз ще гласувам за който ми хареса, т.е. който счета за що-годе читав. Ровя и търся изказвания на новите и другите "малки" партии, защото в тях виждам някаква надежда. Не вярвам на платени социолози. Живеем в демокрация, което означава, че искаме или не искаме ние трябва да избираме управляващите. Ако откажем да гласуваме/участваме... Няма такъв филм. Дори да не гласуваме, пак гласуваме с негласуването си и гласът ни се причислява към другите (пропорционално).
Наскоро разбрах от къде произлиза думата "идиот". Навремето в Древна Гърция са наричали така простите хора, които не са гласували, тъй като нищо не са разбирали и са нямали идея за какво иде реч. По-късно тази дума е започнала да се използва по-общо за прост/глупав човек.
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Щото е безсмислено. Народа ме разочарова, ще гласува пак по симпатии, от страх да не спечелят тия и ония, орките да не им вземели гласа и ред глупости. Ще си въртят пак старата песен на нов глас. Изборите са обречени на провал, аз в загубени каузи нЕма да участвувам.

Дори и да избера една партия дето ми се види читава ще гласуваме за нея само аз и бай Пешо - смисъла е точно никакъв. Тези партии дето ще съберат най-много гласове са партиите досега управлявали и доказали се като антибългарски. Аз за такива глас няма да дам!

заради този начин на мислете, според мен трябва да се въведе задължително гласуване
тогава май ще е по-лесно да бъдат преборени "големите" партии :)
 
От: От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Мисля, че в тази тема описвах схемата с "нашите", за които ти се казва само да гласуваш. А за другите партии няма смисъл, защото ще гласувате за нея само ти и бай Пешо. Поне така заблуждават и наивите вярват. Аз ще гласувам за който ми хареса, т.е. който счета за що-годе читав. Ровя и търся изказвания на новите и другите "малки" партии, защото в тях виждам някаква надежда. Не вярвам на платени социолози. Живеем в демокрация, което означава, че искаме или не искаме ние трябва да избираме управляващите. Ако откажем да гласуваме/участваме... Няма такъв филм. Дори да не гласуваме, пак гласуваме с негласуването си и гласът ни се причислява към другите (пропорционално).
Наскоро разбрах от къде произлиза думата "идиот". Навремето в Древна Гърция са наричали така простите хора, които не са гласували, тъй като нищо не са разбирали и са нямали идея за какво иде реч. По-късно тази дума е започнала да се използва по-общо за прост/глупав човек.

Ще се съглася, донякъде с теб. Аз гласувам за ГЕРБ, защото за мен реално няма алтернатива или ако има такава, то тя няма абсолютно никакъв шанс. Работата е там, че всичко се върти около БСП, ГЕРБ, ДПС и ДСБ, а и да не забравя АТАКА може би. Аз просто не виждам алтернативата другаде освен в ГЕРБ. Ако я нямаше ГЕРБ хммм не знам може би тогава бих гласувал за някоя по-малка партиика. Работата е там, че за да имат шанс другите по-малки партии трябва да се отвърдят с времето т.е. не може днес да направиш една партия и на другия ден да претендираш да си номер 1 ( за справки партията на Пръмова). Та както и да е. А относно онова клипче за "студентите и овчарите" не виждам нищо нередно. Човека се е пошегувал най-искрено и вие се насрахте с този клип. Явно за 4 години толкова може да покажете. А вие това как ще го коментирате:
http://www.youtube.com/watch?v=PQVF2orVDhg

А и също така да поясня друго. Гласувайки за ГЕРБ аз не гласувам за Бойко Борисов персонално. Ако това бяха президентски избори аз щях да гласувам за него, но те не са. Това са ПАРЛАМЕНТАРНИ ИЗБОРИ. Аз гласувам за неговия екип и най-вече за хората благодарение на които града ми придоби страхотен вид. Аз гласувам за неговия екип и за неговите кандидат-депутати, защото в тях наистина виждам надеждата. Ако за вас ГЕРБ е Бойко Борисов само, то много жалко и може би, затова ще останете очудени от реалните резултати. Да естествено има хора, които си гласуват за ГЕРБ само и единствено заради Бойко Борисов, но моля ви недейте подценявайте неговия екип. Хората оценяват всичко направено и ще се види това на изборите. И моля ви се недейте пак с глупостите "Ако ГЕРБ спечели излизаме на протести". ГЕРБ ще спечели това е ясно. Въпроса е с колко? Аз залагам на пълно мнозинство, но все пак съм им привърженик, затова ще изчакам финалните резултатите. Това приятели е моята позиция като гражданин на България и студент в специалност икономика :).
 
От: От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

А относно онова клипче за "студентите и овчарите" не виждам нищо нередно. Човека се е пошегувал най-искрено и вие се насрахте с този клип. Явно за 4 години толкова може да покажете.

Гласувайки за ГЕРБ аз не гласувам за Бойко Борисов персонално. Ако това бяха президентски избори аз щях да гласувам за него, но те не са. Това са ПАРЛАМЕНТАРНИ ИЗБОРИ. Аз гласувам за неговия екип и най-вече за хората благодарение на които града ми придоби страхотен вид.

Ако искам да гледам майтапи ше си пусна комиците
И гафовете са много, ама и ти като лидера си нито виждаш нито чуваш
Герб Е бойко борисов, без него тази партия ще се спомине като НДСВ
И това са ПАРЛАМЕНТАРНИ ИЗБОРИ, а не МЕСТНИ ИЗБОРИ
 
От: От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ако искам да гледам майтапи ше си пусна комиците
И гафовете са много, ама и ти като лидера си нито виждаш нито чуваш
Герб Е бойко борисов, без него тази партия ще се спомине като НДСВ
И това са ПАРЛАМЕНТАРНИ ИЗБОРИ, а не МЕСТНИ ИЗБОРИ

Е и? Какво от това? Нали всеки град си има водач на листи. В моя град нашата листа е с около 25 човека, ако не греша. Всичките са кадърни и умни хора и аз им давам вот на доверие, за да може да представят след това нашия град в парламента. Имам чувството, че въобще не си политически узрял. Заяждаш се само и единствено да накърниш истината. Естествено аз не се манипулирам от това, но е страшно, ако говориш така на други хора. Та относно тези листи вътре има хора, които повечето не са били депутати или ако са такива, то определено са добри и кадърни хора. Интересното е, че всеки забравя този факт. Например Бареков, където обикаля навсякъде с TV7 вижте по-градовете какво става. Нито са викнали Дянков, нито Цветанов. Там има нови, млади и кадърни хора, които желаят да ни представят в бъдещия парламент това е.
 
От: От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Аз гласувам за неговия екип......

Съставен от некадърници(калинки) и хора за които прокуратурата смята че има достатъчно данни че са извършили престъпления (престъпници).
 
От: От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Съставен от некадърници(калинки) и хора за които прокуратурата смята че има достатъчно данни че са извършили престъпления (престъпници).
:shock::shock::shock::shock:

"Пази боже, сляпо да прогледа" Тъжно ми е да гледам хора, които са манипулирани от медиите и интернет, но съм щастлив от факта, че хората (поне повечето) не са глупави и виждат истината.
 
От: От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Имам чувството, че въобще не си политически узрял.

А ти си политически узряла тиква, толкова узряла, че дрънчи на кухо
Ето го любимеца ти, порадвай му се
[video=youtube;_ANiK5hF8uE]http://www.youtube.com/watch?v=_ANiK5hF8uE[/video]
 
От: От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

А ти си политически узряла тиква, толкова узряла, че дрънчи на кухо
Ето го любимеца ти, порадвай му се
[video=youtube;_ANiK5hF8uE]http://www.youtube.com/watch?v=_ANiK5hF8uE[/video]

Това са пореден път доказва тезата ми колко сте далече от истината. Дайте сега 2 месеца да се занимавам с тия смешни подслушвания. АМА ЕСТЕСТВЕНО, ЧЕ СЕ ПОДСЛУШВА!! ТОВА Е НОРМАЛНО. На луди ли се правите не знам. И костов е подслушвал, и станишката е подслушвал и всеки е подслушвал. Дори и Меглена Кунева да дойде на власт (което няма как да стане) ще ви подслушва. Дори и Волен да дойде на власт ЩЕ ВИ ПОДСЛУШВА. Това са неща, които са нормални за всяка една страна. Друг е въпроса дали ще излезна наяве като твърда истина. Но е нормално да се подслушва не знам просто на ударени ли се правите. А и също така нали Бойко Борисов бил подслушвал останалите а? Нали "Цецомобилите" подслушвали хората. Накрая какво излезе..... сами си направете изводите. Цветан Цветанов беше вътрешен министър. Просто си нямате на идея той какви работи знае и какви работи може да каже ПУБЛИЧНО, че да срине всички останали партии. Но не го казва, защото си има доблест и трябва да остане скрито просто. Та един вътрешен министър, ако не знае как се подслушва и какво правят опонентите му какъв министър е? Просто в момента вместо да говорим да реални политики, говорим за някакви си анонимки и компромати от столетницата. Жалка работа. Хубавото е, че хората не се връзват на такива работи вече. Преди са го правили и в момента пак го правят. Няма как да ни преметнат.
 
От: От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Няма да се оправим за мое огромно съжаление. :(

Това са пореден път доказва тезата ми колко сте далече от истината. Дайте сега 2 месеца да се занимавам с тия смешни подслушвания. АМА ЕСТЕСТВЕНО, ЧЕ СЕ ПОДСЛУШВА!! ТОВА Е НОРМАЛНО. На луди ли се правите не знам. И костов е подслушвал, и станишката е подслушвал и всеки е подслушвал. Дори и Меглена Кунева да дойде на власт (което няма как да стане) ще ви подслушва. Дори и Волен да дойде на власт ЩЕ ВИ ПОДСЛУШВА. Това са неща, които са нормални за всяка една страна. Друг е въпроса дали ще излезна наяве като твърда истина. Но е нормално да се подслушва не знам просто на ударени ли се правите. А и също така нали Бойко Борисов бил подслушвал останалите а? Нали "Цецомобилите" подслушвали хората. Накрая какво излезе..... сами си направете изводите. Цветан Цветанов беше вътрешен министър. Просто си нямате на идея той какви работи знае и какви работи може да каже ПУБЛИЧНО, че да срине всички останали партии. Но не го казва, защото си има доблест и трябва да остане скрито просто. Та един вътрешен министър, ако не знае как се подслушва и какво правят опонентите му какъв министър е? Просто в момента вместо да говорим да реални политики, говорим за някакви си анонимки и компромати от столетницата. Жалка работа. Хубавото е, че хората не се връзват на такива работи вече. Преди са го правили и в момента пак го правят. Няма как да ни преметнат.
 
От: От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Мисля, че в тази тема описвах схемата с "нашите", за които ти се казва само да гласуваш. А за другите партии няма смисъл, защото ще гласувате за нея само ти и бай Пешо. Поне така заблуждават и наивите вярват. Аз ще гласувам за който ми хареса, т.е. който счета за що-годе читав. Ровя и търся изказвания на новите и другите "малки" партии, защото в тях виждам някаква надежда. Не вярвам на платени социолози. Живеем в демокрация, което означава, че искаме или не искаме ние трябва да избираме управляващите. Ако откажем да гласуваме/участваме... Няма такъв филм. Дори да не гласуваме, пак гласуваме с негласуването си и гласът ни се причислява към другите (пропорционално).
Наскоро разбрах от къде произлиза думата "идиот". Навремето в Древна Гърция са наричали така простите хора, които не са гласували, тъй като нищо не са разбирали и са нямали идея за какво иде реч. По-късно тази дума е започнала да се използва по-общо за прост/глупав човек.

Не разбрахте 23 години, че проблема не е в гласуването и с гласуване няма да се оправи тази държава. :)
 
От: От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Това са пореден път доказва тезата ми колко сте далече от истината. Дайте сега 2 месеца да се занимавам с тия смешни подслушвания. АМА ЕСТЕСТВЕНО, ЧЕ СЕ ПОДСЛУШВА!! ТОВА Е НОРМАЛНО. На луди ли се правите не знам. И костов е подслушвал, и станишката е подслушвал и всеки е подслушвал. Дори и Меглена Кунева да дойде на власт (което няма как да стане) ще ви подслушва. Дори и Волен да дойде на власт ЩЕ ВИ ПОДСЛУШВА. Това са неща, които са нормални за всяка една страна. Друг е въпроса дали ще излезна наяве като твърда истина. Но е нормално да се подслушва не знам просто на ударени ли се правите. А и също така нали Бойко Борисов бил подслушвал останалите а? Нали "Цецомобилите" подслушвали хората. Накрая какво излезе..... сами си направете изводите. Цветан Цветанов беше вътрешен министър. Просто си нямате на идея той какви работи знае и какви работи може да каже ПУБЛИЧНО, че да срине всички останали партии. Но не го казва, защото си има доблест и трябва да остане скрито просто. Та един вътрешен министър, ако не знае как се подслушва и какво правят опонентите му какъв министър е?

Колко ти е промит мозъка не е истина. За 4 години са дадени 600 милиона лева за подслушвания, от които само 5 процента влизат в съда. Цецомобилите също така са закупени няколко месеца след идването на Цвинокио. Има нещо много сбъркано в тебе. И какви са тези глупости, че ГЕРБ са щели да спечелят? Бойко не може да събере 1000 души на кръст на 1 негов митинг, ако не им предлага - 2 САНДВИЧА, МИНЕРАЛНА ВОДА И 10 ЛЕВА НА РЪКА както прави сега като събира хората по някакви концерти предизборни и ще загуби изборите. Както и на конгреса им в София - същата работа, 2 простачки от тук са ходели и то само за парите и сандвичите.
https://www.facebook.com/Stanishev.Sergei/photos_stream
https://www.facebook.com/pesleader/photos
Да видиш как трябва да се държи един лидер на партия, не обграден с 20 мутри охрани от НСО.


Така ще ви го нахакаме на изборите, че ти и много други няма да знаете откъде ви е дошло, можеш да бъдеш сигурен в това. И тогава, ще започне големия метеш, защото нито една партия досега управлявала не си е позволявала толкова остро да критикува предишната ( те герб всъщност само това правеха ) и всичко ще им излезе през носа. А Станишев е повече от амбициран да го направи това.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Добавям една нова партия за обсъждане: Глас Народен
Набират сила, дори имат шанс да минат 4% -ната бариера.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Добавям една нова партия за обсъждане: Глас Народен
Набират сила, дори имат шанс да минат 4% -ната бариера.
Аз мисля да си дам за тях гласа, междудругото. Първо, са ми симпатични и второ - не са с алчни мутри като всички други, както и са нови лица, а не все едни и същи си крадат повече от 20 години. Няма нужда, мисля че достатъчно откраднаха тези.

@temite, не знам какво нормално има в това да те подслушват, но щом казваш. :) а да ти кажа, народа ги боли фара каква знае Цветанов и дружките му, на него му пука да не умира от мизерия и да има някакво що годе нормално управление в тази държава. Личните драми и подобни са за нежни хора. Мен лично това ме вълнува. Хората да са добре и да няма мизерия, което последните 4 години всичко върви точно по обратния път. Или ще ми кажеш, че всеки около теб е цъфнал и вързал? Малко се съмнявам, че точно това ще ми кажеш. :)

Пак ще се гласува за тия нещастници и пак ще сме в мизерия. Да им е честито....както се вика на народа. Който има мозък ще успява, който не - ще си гласува за тези, ще си плаща всичко, ще си мизерства и така, докато не му дойде часа, както се вика. Тъжно но факт. И не ми обяснявай да си хваща багажа, ако не му харесва, защото тия селяни за за изгонване, не народа да си ходи. ;)
 
От: От: От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

че хората (поне повечето) не са глупави и виждат истината.

Смело ще оспоря, че повечето хора са неграмотни, некомпетентни, безхаберни и на две магарета сено не могат да разделят!
Тъжно е, но това е статистиката.
Идеала на повечето хора е да ходят от 8 до 17 някъде, където ще им плащат за това (не става на въпрос за работа, защото ако искаха да работят не е това пътя), и после лайф в кварталната бирария, като пътьом са хапнали по един "дюнер" или "пица", натъпкали са децата със същата "храна", за да не готвят и цапат в къщи и да имат повече време за бирарията.
 
От: От: От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Колко ти е промит мозъка не е истина. За 4 години са дадени 600 милиона лева за подслушвания, от които само 5 процента влизат в съда. Цецомобилите също така са закупени няколко месеца след идването на Цвинокио. Има нещо много сбъркано в тебе. И какви са тези глупости, че ГЕРБ са щели да спечелят? Бойко не може да събере 1000 души на кръст на 1 негов митинг, ако не им предлага - 2 САНДВИЧА, МИНЕРАЛНА ВОДА И 10 ЛЕВА НА РЪКА както прави сега като събира хората по някакви концерти предизборни и ще загуби изборите. Както и на конгреса им в София - същата работа, 2 простачки от тук са ходели и то само за парите и сандвичите.
https://www.facebook.com/Stanishev.Sergei/photos_stream
https://www.facebook.com/pesleader/photos
Да видиш как трябва да се държи един лидер на партия, не обграден с 20 мутри охрани от НСО.


Така ще ви го нахакаме на изборите, че ти и много други няма да знаете откъде ви е дошло, можеш да бъдеш сигурен в това. И тогава, ще започне големия метеш, защото нито една партия досега управлявала не си е позволявала толкова остро да критикува предишната ( те герб всъщност само това правеха ) и всичко ще им излезе през носа. А Станишев е повече от амбициран да го направи това.
Ти ме изумяваш пич :shock:

Това 1000 човека ли са?:
[video=youtube;Xr7XCCXPlVM]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Xr7XCCXPlVM[/video]

А вас социалистите(комунягите) така ще ви шием на тия избори, че не е истина. БСП е замираща партия и бита карта. Всички други ги уважавам, но само БСП не. Тази партия трябва да се забрани със закон. Благодарение на тях сме на това дередже. Никога отново БСП на власт. Бих гласувал за Кунева, отколкото за пинокио!
 
От: От: От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ти ме изумяваш пич :shock:

Това 1000 човека ли са?:
[video=youtube;Xr7XCCXPlVM]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Xr7XCCXPlVM[/video]

А вас социалистите(комунягите) така ще ви шием на тия избори, че не е истина. БСП е замираща партия и бита карта. Всички други ги уважавам, но само БСП не. Тази партия трябва да се забрани със закон. Благодарение на тях сме на това дередже. Никога отново БСП на власт. Бих гласувал за Кунева, отколкото за пинокио!

Пич... пак ти казах бойко какво офертира - 2 сандвича, 10 лева на ръка и минерална вода и безплатен транспорт.
 

Горе