(публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

За кого ще гласувате на парламентарните избори?


  • Общо гласове
    148
  • Poll closed .
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Около 1800 симпатизанти на Движение „България на гражданите” от Пловдив и областта днес оттеглиха доверието си от Меглена Кунева и заявиха твърдо, че няма да участват в поредната политическата лъжа, предаде „Фокус”.

Щом алана се отрече от куневица кво остава за дугите... нормално все пак това е женското копие на царчето..


Това на Алан си беше чиста проба манипулация. Той си е червен от доста време.

Всъщност, тая Каназариева е била в ГЕРБ. Оттам е изхвърлена. После прави своя партия, на която е председател. Неуспешен проект. Влиза в "ДБГ" уж да се доказва, обаче явно е разбрала, че трудно ще й се отвори парашута, за да бъде в листата като водач.

Кунева си го каза, че всички ръководства - общински и областни са избрани от НС, а не от хората. След изборите тази година, на местно ниво ще се гласуват ръководствата и тогава всичко ще се случва на регионален принцип.
А и само водачите ще са спуснати от София, то нямат толкова хора, за да ги сложат във всичките листи по места. Така, че каква е драмата не ми е ясно.
Всъщност, вероятно кариеризмът на тези, които са вярвали, че бързо ще се домогнат до властта.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Я да питам аз нещо тука: Верно ли Станишката се отказва от министър-председателското място?
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Я да питам аз нещо тука: Верно ли Станишката се отказва от министър-председателското място?

Че ти сега ли го чуваш. Подкрепи Орешарски, каза че бил най-добрият вариант :mad:

http://frognews.bg/news_52987/Stanishev_Niama_da_sam_premier!_Plamen_Oresharski_e_nai-silen
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Я да питам аз нещо тука: Верно ли Станишката се отказва от министър-председателското място?

Да, и посочи Орешарски за приемник.



Малко бавно реагирах тоя път.... карай.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Чух го, ама не вервах. Щото не съм чул някой да му предлага такова нещо, та да се отказва.
Човек отказва нещо, когато му е предложено.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Нормално и в тази класация да води ГЕРБ, както и във всички останали. На 12 май България ще направи правилния избор и това е ГЕРБ! :).
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ами в тази класация от гласувалите за ГЕРБ само двама са ми познати с мнения извън офтопика, които заслужават някакво внимание. По-редовните и влиятелни потребители са избрали други опции от анкетата, което показва, че като оставим настрана плявата основните хора от форума изобщо не са за ГЕРБ. Като прибавим това, че ГЕРБ сами признаха некадърността на своето управление и че за следващия мандат не са показали никакви нови лица, освен стандартните тъпи тикви, не виждам как някой, който е с всички си ще гласува за тях. Тъй като обаче сме в България сигурно ще постигнат добър резултат на изборите.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Както и ганста по нагоре отбеляза - тия паднаха от власт преди повече от месец и продължават да не разбират къде са се провалили - С нетърпение очаквам да им видя програмата за изборите - то не че предишната я спазиха наскоро давах цитат от нея - ето го пак

Намаляване на осигурителната тежест с до 5%, с цел оставяне на повече разполагаеми средства у бизнеса и работниците. Ефектът от тази мярка е незабавен и стимулира запазването и създаването на работни места.

Отново питам след като правилно са прозрели че намаляването на осигурителната тежест води до намаляване на безработицата - Какъв очакваха да е ефекта на обратното действие увеличаване на осигурителната тежест?

Въпросът е риторичен и се отнася за лумпените дето пак ще гласуват за ГРОБ
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

В дир-а анкетата, е доста по правдоподобна от тукашната, но ще бройм пилците след 12 Май
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

В дир-а анкетата, е доста по правдоподобна от тукашната, но ще бройм пилците след 12 Май
Да, не искам да обидя аудиторията на Дир, но това е какво ще се случи. Там е масата...тук сме друга среда и определено се разминават статистиките. ;)
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Анкетата е напълно правдоподобна - Това което виждаш в момента е непредставителна извадка за настроението на потребителите във форума - И по никакъв начин не може да се говори че може да има нещо общо с реалните резултати.

За да може някой да претендира за представителни резултати трябва да е анкетирал над 1000 души пропорционално разпределени по различни показатели - градове - села - пол - образование - възраст и тн.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Да Блинки така си е, и затова казвам дир-а над 60к бяха последно като гледах гласувалите, масов сайт е и с различни демографски фактори - докато стане 100к ще е почти изчистен, вота и ще е близко до крайния.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Като гледам в дира за Герб са 38-39%. Направо не знам, да ме прощават гербаджите ама трябва да си бати тъпото копеле да се вържеш да те прецакат два пъти с един и същ номер. :D
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Да Блинки така си е, и затова казвам дир-а над 60к бяха последно като гледах гласувалите, масов сайт е и с различни демографски фактори - докато стане 100к ще е почти изчистен, вота и ще е близко до крайния.


Дай линк да видя и аз тая анкета.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Кунева: сега ли да се гръмна или след изборите?

556612_461506050527202_1044827224_n.jpg
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Да Блинки така си е, и затова казвам дир-а над 60к бяха последно като гледах гласувалите, масов сайт е и с различни демографски фактори - докато стане 100к ще е почти изчистен, вота и ще е близко до крайния.
Иначе като цяло, мисля, че това са общите настроения: http://vbox7.com/play:f2c703f44c

Във Вести са си го отразили добре: http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=5650371
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

http://dnes.dir.bg/anketar.php?id=473&tag_id=122244

Якото е, че поне е динамична.

Под динамична какво имаш в предвид че лъжат динамично всеки ден :)

ГРОБ на предишните избори когато бяха в апогея си имаха 30% ще ми е интересно да видя 2 месеца след като ги изгониха с камъни как ще хванат 40%

Мога да се обзаложа че нашата анкета ще е по близо до резултатите от изборите.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Под динамична какво имаш в предвид че лъжат динамично всеки ден :)

ГРОБ на предишните избори когато бяха в апогея си имаха 30% ще ми е интересно да видя 2 месеца след като ги изгониха с камъни как ще хванат 40%

Мога да се обзаложа че нашата анкета ще е по близо до резултатите от изборите.

Съветвам те да не се обзалагаш, че в политиката не можеш им хванеш спатиите :)
Динамична, че всеки ден се отчитат и има някъв тренд.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Мога да се обзаложа че нашата анкета ще е по близо до резултатите от изборите.
Аз съм готов да сложа пари на това даже. Нищо, че там е масовка и може би ще има някаква реална преценка за нещата, но всички знаем какво се случва след като им се плати на медиите, нали? Не знам някоя медия да откаже "спонсорство", за да "насочи" общественото мнение в "правилната" посока. :) Хахахаха....:)
 

Горе