(публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

За кого ще гласувате на парламентарните избори?


  • Общо гласове
    148
  • Poll closed .
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Гласувам за герб - просто като човек които живее в БГ не мога да си простя и позволя бсп+дпс управляват още веднъж 4 години... избирането на тези патрии за мен е национално предателство...

Не ги подкрепят тия горе грам, ама най-голямото национално предателство е ГЕРБ
Трее да изпопукате като буболечки да го разберете май май.....
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Общо взето силата на ДПС е от страха на хората, че може да се повтори възродителен процес, което никога не трябва да позволяваме към нито един етнос.
Айде стига с тоя възродителен процес, стига плашихте гаргите. Политиката на комунистите към другите етноси по принцип е сбъркана, те са архитектите на проблемите, които днес имаме с малцинствените етноси. Но възродителния процес не е нищо особено, турците сами решават да се изселят, никой не ги е карал на сила. Много от тях после се връщат. Това, че повечето турци са нискообразовани и силно капсулирана общност не трябва да е причина да ни се натрапва някаква вина, тъй като те като турци носят стотици по-голяма вина за етнически прочиствания от близкото и далечно минало. А възродителният процес не е етническо прочистване, без значение че предателите политици инициирани от мавъра Костович приеха подобна глупава декларация наскоро. Общности като турската и циганската, поради маргиналната си същност, са лесно манипулируеми от слухове. Така, че ако не беше т.нар. възродителен процес щеше да е друго. Просто е безкрайно лесно да ги манипулира, който пожелае.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Абе няма ли някой да плясне един тик на редбръм :) че гледам е на "един шамар живот", че ми е интересно да видя голямата изгряваща звезда...а аз вече съм го шамарил скоро :D
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Общо взето силата на ДПС е от страха на хората, че може да се повтори възродителен процес, което никога не трябва да позволяваме към нито един етнос.

Ако някой от турците наистина вярва в нещо подобно значи наистина му е яко промит мозъка. Но нищо чудно да има много такива хора. Турските българи сега живеят главно в отдалечени от градовете селски райони (като изключим Кърджали) и представата им за реалния свят вероятно е силно изкривена. В момента между обикновените етнически българи и хората с турско самосъзнание няма как да има каквито и да е проблеми или напрежение, защото отдавна са се научили да живеят добре заедно. Единствената опасност за мира са екстремистки партии като ДПС, които се хранят от страховете на хората. Лютви Местан е много, много по-лош от Доган, защото не е толкова умен и не знае къде са границите, които не трябва да се преминават никога.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

хехе ред верно почервене :D Малко те бръмнаха бате, да ти беха казали, че големата звезда е червена преди да почнеш да пишеш...сега сметай сичкото герб ще спре да пише тотално :lol:
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Направо се чувствам, кат' един червеноармеец :twisted:

Турските българи
Като чета подобни писания се чудя, аз аджеба български българин ли съм?
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Знае ли се, може пък да си китайски македонец :)
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Това нищо не е. Като дойдат афроескимосите ще ви питам какво ще правите. :lol:
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Проблемът с турците е, че масово гласуват за турската партия. Не заради политическата и платформа, а защото е турска, т.е. са националисти. От своя страна турската партия работи срещу България и в полза на Турция. Не виждам какво е толкова сложно да се разбере.

Разликата между нас и сърбите е, че българите в Сърбия живеят на български земи, които са несправедливо отнети при Ньойския договор. А македонците са изкуствено създадена нация след 1945 г. по заповед на Сталин.


Тия турци, повечето не са никакви турци, а са ислямизирани българи. Това сляп човек може да го види, пък аз като човек от източна България ти го казвам в прав текст - рус, бял, синеок и червенокос турчин - НЯМА.

Гласуват за турска партия, защото нито една от българските не се опита да ги привлече. А ДПС работят единствено в полза на собствените си джобове, не за Турция.
(същото важи и за Атака)
Не споря каква е причината да има българско малцинство в Сърбия или Македония, въпросът е, че не може да изискваме от другите да спазват правата на малцинствата, а пък ние не.
Основният спор е, че Волен, Лютви и Доган и т.н. използват страха на едните и криворазбрания национализъм на другите за да си пълнят джобовете, а колегата истински им вярва и си обяснява какъв хубавец бил Волен...айде стига.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Колегата, може и да бърка, но поне обича България и българското, докато всички други оставя България на заден план пред - европейски ценности, партньорите ни, ЕС, ама какво ще каже Европа, демокрацията, толерантността, свободния пазар и прочее мантри, които вече над 20 години слушаме.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ае ReminD пак ли обърна резбата ?Последно нали беше за Кунева, сега гледам е за БСП ?!
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ае ReminD пак ли обърна резбата ?Последно нали беше за Кунева, сега гледам е за БСП ?!

Свърши си опита да създаде усещане за... не, че някой му се върза.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Redrum-а кога стана генерал от червената армия? :D
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Мани, мани, срам ме е да пиша вече :-o
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Гледах Кунева в едно интервю,говори само общи приказки,клишета,все едно го е научила наизуст и го повтаря.
Направи ми впечатление начинът по който си криви муцунаната докато говори.Това за да си придаде някаква важност ли е или си е така по рождение?
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Колкото и анкети и дебати да се пускат, няма ний да решим изборите.
Всичко е нагласено и да гласуваш и да не гласуваш се тая
От началото на прехода все едно и също слушаме
Как не може да се подобри положението, като с магическа пръчица
Деба олигофрени, не можаха ли да измислят нещо друго
На власт ще дойде пак някой намазан новобогаташ или някой чедо на дърт комунист или пак Боко Тиквоча
Как за над двайсе години преход нищо не се реши, а проблемите стават повече

Пък за тез дето приравняват национализма със фашизма, ще им кажа, че ако са Българи, ще съжаляват за това че са манипулирани един ден
Българските герои за освобождаване от турско робство националисти ли са, фашисти ли са??
Или ще кажете, че не е имало робство, а османско присъствие.
Ако сте Българи спрете да пишете глупости срещу родината си
Ако не сте Българи, уважавайте страната в която живеете и също не пишете подобни глупости
Не съм против никой етнос, но България е еднонационална държава и никога няма да стане федерация.

Кой може да решава? Бай Тошо го е казал
[video=youtube;UDc7b3kKC2E]http://www.youtube.com/watch?v=UDc7b3kKC2E[/video]
 
Последно редактирано:
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Гледах Кунева в едно интервю,говори само общи приказки,клишета,все едно го е научила наизуст и го повтаря.
Направи ми впечатление начинът по който си криви муцунаната докато говори.Това за да си придаде някаква важност ли е или си е така по рождение?


Не, че я питат нещо по същество.

Доколкото знам е имала някакво тежко заболяване и затова е така.
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Не, че я питат нещо по същество.

Доколкото знам е имала някакво тежко заболяване и затова е така.

Ми като е болна, да не драпа за властта
Да оди да се лекува
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

526532_358251547613996_204726813_n.png
 
От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ми като е болна, да не драпа за властта
Да оди да се лекува

Написах имаЛА

Някакво схващане, частична парализа. Ама не знам повече.:wink:

Та затова е така изкривена устата й. Кофти...
 

Горе