(публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

За кого ще гласувате на парламентарните избори?


  • Общо гласове
    148
  • Poll closed .
От: От: От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Пич... пак ти казах бойко какво офертира - 2 сандвича, 10 лева на ръка и минерална вода и безплатен транспорт.

Пич.... извинявай много, но бях и в Арена Армеец и в почти всички градове заедно с него. Нито ме е офертирал, нито нещо подобно. В Арена Армеец имаше пакет сандвич с минерална вода и десерт. Е И? Това, че вие не можете да си го позволите е ваша работа.
 
От: От: От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Пич.... извинявай много, но бях и в Арена Армеец и в почти всички градове заедно с него. Нито ме е офертирал, нито нещо подобно. В Арена Армеец имаше пакет сандвич с минерална вода и десерт. Е И? Това, че вие не можете да си го позволите е ваша работа.

И безплатен транспорт нали, нали от тук 2 простачки също са ходели и казаха, че са ходели хич не заради бойко, а да се разкарат до София. Как и да е, ще си говорим след изборите, много сте надъхани, много ще плачете.

И какво, ходиш след бойко и цвъки, ти си уникален бате!!! честно!
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Принципно да се защитава теза никой не води автобуси е смешно.

ЕЙ на от онзи ден гледам доста бусове пред спортната зала и хоп вчера на ГЕРБ "електрората", така се прави политика в БГ

http://afera.bg/skandalno/42463.html
 
От: От: От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ти ме изумяваш пич :shock:

БСП е замираща партия и бита карта. Всички други ги уважавам, но само БСП не. Тази партия трябва да се забрани със закон. Благодарение на тях сме на това дередже. Никога отново БСП на власт. !

941882_376804315757155_507829298_n.jpg

Целия му кабинет са все хора с комунистическо минало или деца на комунисти
Който иска да вярва като слепок на тоз галфон, дето не знае какво е опера, любимата му книга Винету, не знае обсерваторията с какво се занимава, елементарна култура няма, приказва като каруцар, баси и тиквата, станахме за смях пред целия свят
 
Последно редактирано:
От: От: От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Това, че вие не можете да си го позволите е ваша работа.
Не е ли странно някой да се пъчи, че може да си го позволява като сметката я плаща държавата/народа?

Относно смисъла от гласуването:
По Конституция народът трябва да управлява без значение дали ни харесва или не. Управлението ни се изразява в гласуването. Ако не гласуваме, пак гласуваме и то за статуквото. Единственият начин да променим статуквото е да гласуваме за нови партии и нови лица. С незаинтересованост мълчаливо поддържаме статуквото.

Относно "алтернативата" и ГЕРБ:
Това, че няма алтернатива е абсолютно невярно. Партии и идеи бол. Изключи си телевизора и се огледай, за да разбереш в каква среда живееш.
 
От: От: От: От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

В Арена Армеец имаше пакет сандвич с минерална вода и десерт. Е И? Това, че вие не можете да си го позволите е ваша работа.

Че те те черпят с на ReminD-а парите, бре! Както и с моите, и с твоите пари...:D

ПП: Unwise ме изпреварил.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Както казах плюйте си приятели. То ГЕРБ си трупат процентите. Аз на 12 май ще влезна. Надявам се да не се скриете тогава, защото всеки един от вас, който е бил срещу ГЕРБ ще го поздравя с нашата победа. Лека вечер и приятни празници!

Не е ли странно някой да се пъчи, че може да си го позволява като сметката я плаща държавата/народа?
Това е от субсидията на партията прав си, но не можеш да кажеш, че са откраднали тези пари нали? Използват ги за своята кампания, както всяка друга партия го прави.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

GERB-KEBAP4ETA1.jpg

Това да не си ти ? :lol:
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

@ReminD -БСП купуват ли гласове? нямам предвид само за парламентарните избори :)
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Както казах плюйте си приятели. То ГЕРБ си трупат процентите. Аз на 12 май ще влезна. Надявам се да не се скриете тогава, защото всеки един от вас, който е бил срещу ГЕРБ ще го поздравя с нашата победа. Лека вечер и приятни празници!


Това е от субсидията на партията прав си, но не можеш да кажеш, че са откраднали тези пари нали? Използват ги за своята кампания, както всяка друга партия го прави.

Я, кажи ква паричка ти даде Бокич тиквата да се опитваш точно тук да проповядваш? :lol:

Само, че не е познал, че от тук може да си намери гласоподаватели, щото си го знаем много добре, а и никога няма да паднем на интелектуалното му ниво, а и трудно ще ни се промият мозъците като твоя. :lol:
 

Прикачени файлове

  • 934903_590180374334586_869181588_n.jpg
    934903_590180374334586_869181588_n.jpg
    118.1 KB · Преглеждания: 3
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Я, кажи ква паричка ти даде Бокич тиквата да се опитваш точно тук да проповядваш? :lol:

Само, че не е познал, че от тук може да си намери гласоподаватели, щото си го знаем много добре, а и никога няма да паднем на интелектуалното му ниво, а и трудно ще ни се промият мозъците като твоя. :lol:

Тогава как си обясняваш, че тука ГЕРБ води с гласовете? Как си обясняваш, че във всяка една анкета във форума ГЕРБ води с гласовете? Или по твоята логика тук всички са глупаци или си правим фалшиви акаунта да гласува. Боже каква простотия :shock:. Благодаря, че и тук потребителите на predpriemach.com са интелигентни както се вижда дори и да не искате да си го признаете и без да влизат в спор с вас те си гласуват. Точно така ще направят и хората. Ще си гласуват на 12 май за ГЕРБ, а вие си плюйте тука.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Обясни си, защо се регистрира, и само ще си отговориш на въпросите. ;)

Тогава как си обясняваш, че тука ГЕРБ води с гласовете? Как си обясняваш, че във всяка една анкета във форума ГЕРБ води с гласовете? Или по твоята логика тук всички са глупаци или си правим фалшиви акаунта да гласува. Боже каква простотия :shock:. Благодаря, че и тук потребителите на predpriemach.com са интелигентни както се вижда дори и да не искате да си го признаете и без да влизат в спор с вас те си гласуват. Точно така ще направят и хората. Ще си гласуват на 12 май за ГЕРБ, а вие си плюйте тука.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

На мен ми писна!
Вие си карате по сценарий: ГЕРБ vs. БСП

И точно това е целта на комунистите да гласувате или за ГЕРБ или за БСП - Lose Lose Combination

Бъдете разумни! Хванете лопатите и изринете боклука!
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Регнал съм се, за да чета статии за SEO и SEM. Нещо лошо ли съм направил? Правил съм и определени сделки във форума. Не съм се регнал, за да пиша специално в тази анкета. Но съвсем нормално както всички си търсете оправдания и показвате страх и немощ в това да си обясните как ГЕРБ има толкова много гласовете. 10 дни останаха до изборите и там също ще го докажем.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

TEMITE = NORTRANT

точка по въпроса.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ами чети си тогава.

Иначе не знаех, че за четене се иска регистрация. :lol:

Регнал съм се, за да чета статии за SEO и SEM. Нещо лошо ли съм направил? Правил съм и определени сделки във форума. Не съм се регнал, за да пиша специално в тази анкета. Но съвсем нормално както всички си търсете оправдания и показвате страх и немощ в това да си обясните как ГЕРБ има толкова много гласовете. 10 дни останаха до изборите и там също ще го докажем.
 
От: (публична) За кого ще гласувате на парламентарните избори?

Ама гласувай си за който искаш братле само за ТИКВЕНСКАТА ПАРТИЯ НЕДЕЙ. ;)

На мен ми писна!
Вие си карате по сценарий: ГЕРБ vs. БСП

И точно това е целта на комунистите да гласувате или за ГЕРБ или за БСП - Lose Lose Combination

Бъдете разумни! Хванете лопатите и изринете боклука!
 

Горе